Забагаловка• 10 июня 2025
Розбилося скло на балконі внаслідок атаки дрону-а я за кордоном
Живуть квартиранти, квартирантка надіслала мені фото пошкоджень. При заповненні в Дії в Є відновлення виникли питання:
1) як мені за кордоном відкрити рахунок в банку-партнері? У мене рахунки в Приват. Чи можу віддалено відкрити?
2) Прийдуть кошти мені на картку Є-відновлення. Як мені ці кошти перерахувати квартиранту? Вона може звернутися у фірму і якимсь чином оплатити цими грошима?
Дякую
Апрель Ивановна• 10 июня 2025
Ответ дляЗабагаловка
А если в Дит указать карту квартиранта? Прийдут деньги на нее?
тут вам не известно прийдут ли...
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2025
Якщо за проєктом балкон не мав бути заселеним, то відшкодування за балконне скло не буде. Скління ж незаконне по факту
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Не має таких благ фінансових, може в майбутньому, але то не моє
Яких благ фінансових ? Не вистачає доїхати до ради , щоб їх запитати за свої податки ?
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Біженців з Ха приймала безплатно і з Миколаєва, і саме мої податки цілих 25% відсотків хоче автор нажити
От і знайшлися викрадачі податків
Козачка• 10 июня 2025
Ответ дляНа пів ставки
А звідки вам це відомо?
Якщо що..то черга за дпомогою
А податки сплатити-ні, не я.
Якщо що..то черга за дпомогою
А податки сплатити-ні, не я.
Знаєте, я сплачую податки, біла Зп, купую тільки у фопів в інстаграм і оце все, але
Держава - перша нарахувати податки та мито, а як питання до держави - то нічо не знаєм, нічо не можемо. Вам мабуть пощастило і ви щ таким не стикались, бо інакше б зараз казали
Любительница• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Ви молодець. Вам - грамоту їм. Зеленського. Але до чого тут автор?
Сирожено_пирожено• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Хватає, кличка питала сказав на російській на нужди навіть відео є
Вы 100 граммов на грудь приняли, что ли?
Сумка з негодою• 10 июня 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Из опыта, суммы начисляются не совсем понятно, кто хочет ставит более дешёвые марки окон, и остаются деньги на некоторые другие траты. Может и на балкон будет
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Якщо в автора теми лише балконне скло пошкоджене, то на чому економити? Просто у подруги комісія приходила, то рахували тільки вікна, балконні шибки ні. Автор пише лише про скло на балконі
Inconvenient• 10 июня 2025
Ответ дляПланшетница
С такими земляками и врагов не надо. Жесть что пишут
Да, злость зашкаливает. Словно им кто-то не давал уехать.
Любительница• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Удалено администрацией...
Любительница• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Я не молодець, просто нервують такі хитрозроблені, квартирку буду здавати сама за кошти сидіти в другій країні, і Україна винна вікно нове ставити
Все одно вам грамоту! Слава Саванні з Совєтчіци! Я вами горжуся!!
Козачка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Що ви виграєте від того, що автор не отримає відшкодування?
Кошти виділяються різними фондами міжнародними дуже часто, ваші податки туди навіть не йдуть. І місцева влада часто розписує їх собі в кармани.
Добре, автор вікна не змінить, забʼє осб, перестане здавати, квартирантка зʼїде - вам морально легше буде?
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Давайте відео - порадниці , Кличко податки
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
А держава не має згідно конституції забезпечити безпеку ?
Ответ дляМerida
А вы зп получаете. Так вы компенсацию не будете брать, если вам прилетит?
Да прикиньте моя баба з дідом на державу робили все життя, мені вже прилетіло, 0 отримала, а мама 46 тис. За знесення квартири цікаво де можна купити за 46тис.грн.квартиру в Україні? Дивно не знаю таких цін
Ужгород• 10 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Да там щось курить, нюхає, або якісь грибочки.
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляНа пів ставки
Нема грошей починити самостійно? Податки з оренди сплачуєте, сподіваюсь?
Бо як допомогу отримати-так всі перші.
яка ви неприємна особа, фуу
Ответ дляКозачка
Моральное удовлетворение она получит. Что кому-то плохо
Сирожено_пирожено• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Так если вас»нервують» - может таки вам не норм и нужно успокоительное? ))) Чего плющит-то вас так?
Первая ласточка инфляции• 10 июня 2025
У нас уже дважды возле дома кабы падали и стекла вылетали с 1 по 7 этажи.
Первый раз больше года прошло, деньги не поступили.
Второй раз уже и не обращались, сами ставили.
Ответ дляКозачка
Мені фіолетово просто нервують такі, сидить в гаграх на пособиях і шось хоче