Забагаловка• 10 июня в 21:28
Розбилося скло на балконі внаслідок атаки дрону-а я за кордоном
Живуть квартиранти, квартирантка надіслала мені фото пошкоджень. При заповненні в Дії в Є відновлення виникли питання:
1) як мені за кордоном відкрити рахунок в банку-партнері? У мене рахунки в Приват. Чи можу віддалено відкрити?
2) Прийдуть кошти мені на картку Є-відновлення. Як мені ці кошти перерахувати квартиранту? Вона може звернутися у фірму і якимсь чином оплатити цими грошима?
Дякую
Ответ дляCаванна
Конечно нет, хотя только тцк желаю максимальных мучений, и им и женам и детям. А так нет
Я не порядна, як мінімум під час війни дивину таку пише, нехай приїжає посидить під шахедами і тільки тоді требує. А то ой квантиранці вікно розбили, нехай дякує що дівчина жива і взагалі
Это ж ваши слова. Вы думаете, автор из тцк будет?
На пів ставки• 10 июня в 22:28
Ответ дляЦикавенная
яка ви неприємна особа, фуу
Ви також налоги не сплачуєте?
Розумію вашу ’нелюбофф’ і співчуваю
Ответ дляМerida
Нет, автор наглая вот и все
Моторошні троянди• 10 июня в 22:30
Ответ дляНа пів ставки
Нема грошей починити самостійно? Податки з оренди сплачуєте, сподіваюсь?
Бо як допомогу отримати-так всі перші.
Ну наше государство больше ворует , вот берут с него пример
Моторошні троянди• 10 июня в 22:30
Ответ дляСирожено_пирожено
Выпейте успокоительного и ващей одной сраке станет спокойнее.
Хахаха.
Цикавенная• 10 июня в 22:30
Ответ дляНа пів ставки
Ви також налоги не сплачуєте?
Розумію вашу ’нелюбофф’ і співчуваю
не плачу, не працюю, собі поспівчувайте, що така ви злорадства повна
Моторошні троянди• 10 июня в 22:31
Ответ дляCаванна
Пейте, мне норм. Наглых не люблю
Значит не любите верховную раду ?
На пів ставки• 10 июня в 22:32
Ответ дляЦикавенная
Так ото ж..тому що не працюєте ми у такому говні і живемо
Бо всі хитрожопі
Знизу доверху у говні
Бо всі хитрожопі
Знизу доверху у говні
Цикавенная• 10 июня в 22:39
Ответ дляНа пів ставки
Бо всі хитрожопі
Знизу доверху у говні
Бо всі хитрожопі
Знизу доверху у говні
Я не хитрожопая, я счастливая, у меня муж богатый, он платит налоги, чтобы вы тут могли умничать, но мне с мужем повезло, не работаю. Он меня оберегает и любит очень.
Хочу на послідок сказати, так це мій вибір, що мої діти під шахедами і ракетами зараз, це мій усвідомленний вибір. Бо деякі бачу не бачили раніше. Зробила його, я. Вони неповнолітні. Так за свій вибір відповідаю, як щось станеться винна тільки я.. А то понаписували.. Аж страшно
Скажений гудзик• 10 июня в 22:47
Ответ дляНа пів ставки
Бо як допомогу отримати-так всі перші.
Яка допомога? Це відшкодування збитків що нанесла нам зелена влада
Скажений гудзик• 10 июня в 22:49
Ответ дляCаванна
Пейте, мне норм. Наглых не люблю
Заздрість вона така
Щаслива Я• 10 июня в 22:58
Ответ дляАпрель Ивановна
у нас в доме напротив за две недели все выбитое поменяли на новые и окна и балконы и подъезд одна контора - город - и все бесплатно
У подруги уже 3 года стоит битый балкон. Поменяли все окна в квартире бесплатно, кроме балкона. Потому что по проекту балконы незастекленные
Щаслива Я• 10 июня в 22:59
Ответ дляОбижулька
В Харькове только лично. С документами собственности на вас или доверенность
А именно балконы меняли?
рукиЖимолости• 10 июня в 23:11
Ответ дляCаванна
Вам сказати чого не поїхала? Бо предки мої похоронені тут і це основа, писала в 2022 навіть, страшно боюсь десь вмерти шоб мої рідні збирали гроші всього на перевезення трупа. Так, я залишила своїх дітей тут під шахедами, може прилетить на голови, але це мій вибір
А навіщо збирати гроші на перевезення трупа?Йому (трупу) вже одинаково. Можна кремувати на місці сумної події, і в Україну перевезти урну з прахом і поховати поруч з предками.
Леді Душка• 10 июня в 23:11
У меня окна на балконе с 22 года выбиты. И ничего.
Вот как раз собираюсь ехать - разбирать балкон - там наверное все испортилось/заплесневело. Выброшу все.
А_я_ЛОЖУ!• 10 июня в 23:14
У родителей после прилёта ракеты, все вынесло: окна вылетели, двери, балкона как и не было, квартира разбита. Комиссия, личное присутствие, несколько месяцев с фанерой, потом какой-то фонд ставил окна и все. По е-відновлення - отказ
рукиЖимолости• 10 июня в 23:16
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В якому це місті?
Тётушка Лошадь• 10 июня в 23:24
Ответ дляНа пів ставки
Бо як допомогу отримати-так всі перші.
Удалено администрацией...
На пів ставки• 11 июня в 09:09
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
Обижулька• 11 июня в 13:22
Ответ дляЩаслива Я
А именно балконы меняли?
Ещё не меняли, но вносили в списки.
У меня лично поменяли на Салтовке окна и в балконе тоже, доки не просили. Но там председатель осбб занималась плотно и все случилось в 22 году а замена в этом, 25 году