Забагаловка• 10 июня 2025

Розбилося скло на балконі внаслідок атаки дрону-а я за кордоном

Живуть квартиранти, квартирантка надіслала мені фото пошкоджень. При заповненні в Дії в Є відновлення виникли питання:

1) як мені за кордоном відкрити рахунок в банку-партнері? У мене рахунки в Приват. Чи можу віддалено відкрити?

2) Прийдуть кошти мені на картку Є-відновлення. Як мені ці кошти перерахувати квартиранту? Вона може звернутися у фірму і якимсь чином оплатити цими грошима?

Дякую
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Живіть на дві сра´ки дальше. Нервують такі хитрозроблені, орендантка платила за це і чиніть
ну да, авторка ж бомбила
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Мені фіолетово просто нервують такі, сидить в гаграх на пособиях і шось хоче
У вас магічна куля ?
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Да прикиньте моя баба з дідом на державу робили все життя, мені вже прилетіло, 0 отримала, а мама 46 тис. За знесення квартири цікаво де можна купити за 46тис.грн.квартиру в Україні? Дивно не знаю таких цін
Удивительное и невероятное. Всё по е-оселе покупают, а вам 46 тыс. Вот дела. Вы заврались?
Братья Капли• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Давить, бо то мої податки
які ваші?
sur_sur• 10 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
За скло на балконах гроші не повертають
Тільки за звичайні вікна
Навіть, якщо за проектом забудовника балкони в будинку засклені?
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Икру ложкой ест. Тварина
Любительница• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Не суди по своїх
В вас алкоголь викликає агресію, краще не пити
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Я не молодець, просто нервують такі хитрозроблені, квартирку буду здавати сама за кошти сидіти в другій країні, і Україна винна вікно нове ставити
жаба давить, що так у вас не вийшло, а ну так, ви порядна людина, все для когось, не для себе 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Любви вам!• 10 июня 2025
Ответ дляКозачка
А в чому хитрозробленість автора?
Державу обдирати, сідячи за кордоном. За рахунок тих, хто живе і кожну ніч потерпає від обстрилів
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Авторка - корупціонерка
У вас дивні логічні звʼязки
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
Я не порядна, як мінімум під час війни дивину таку пише, нехай приїжає посидить під шахедами і тільки тоді требує. А то ой квантиранці вікно розбили, нехай дякує що дівчина жива і взагалі
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
так и вы сядьте на пособия 🤣🤣🤣удачи
там такие пособия, сказочные просто)))
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
так и вы сядьте на пособия 🤣🤣🤣удачи
там такие пособия, сказочные просто)))
Ага читала, багато хто при чоловіках не могли собі того дозволити (я про їжу) як там
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
чого це ви вирішуєте, чого не поїхали? це ваш вибір сидіти під шахедами , в неї інший. вас він не стосується
Туфли в чешуе• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Хто розбив, той і ставить, чому автор має компенсувати ці войнушки?
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
так вперед, що вас тримає?
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
Але мій вибір чи виплачувати компенсацію, бачили петиції чи щось таке збирають. Так, я доросла людина це мій вибір сидіти під смертю, а вот компенсація це тоже мій вибір мої податки
Плакулька• 10 июня 2025
Ответ дляНа пів ставки
Нема грошей починити самостійно? Податки з оренди сплачуєте, сподіваюсь?
Бо як допомогу отримати-так всі перші.
Так що, як людина здає, то не має права на відновлення?
Цикавенная• 10 июня 2025
Ответ дляПлакулька
наш менталітет
Кучерявочка• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Пошкоджене приватне майно , але цього факту мало - ще потрібно якісь умови по стражданню виконати ?
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Та какое шахеды. берите круче. Арту где-то возле границы. Туда ее
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
Вам сказати чого не поїхала? Бо предки мої похоронені тут і це основа, писала в 2022 навіть, страшно боюсь десь вмерти шоб мої рідні збирали гроші всього на перевезення трупа. Так, я залишила своїх дітей тут під шахедами, може прилетить на голови, але це мій вибір
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
так и вы сядьте на пособия 🤣🤣🤣удачи
там такие пособия, сказочные просто)))
У неё от бабки с дедкой хата. Это все её достижения за жизнь. А, и налоги. Она не может выехать
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляМerida
Жесть, не судите по себе
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Так зачем огрызаеьесь за выбор, который сделали другие? Вы сами приняли решение сидеть. Ну и сидите
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Жесть, не судите по себе
Вы всем шахедов и страданий желаете
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляМerida
Да 100% успокойтесь
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляМerida
Могу выехать хоть сегодня, никто не виноват. Решила сидеть до конца
Cаванна• 10 июня 2025
Ответ дляМerida
Вы всем шахедов и страданий желаете
Конечно нет, хотя только тцк желаю максимальных мучений, и им и женам и детям. А так нет
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляCаванна
Ну так не нужно ядом плеваться на других за то, что они приняли решение не страдать