Свезло так свезло• 11 июня 2025
Як ви вважаєте таке норм на роботі?
Наприклад, останні ночі з цими тривогами, безсонням і усім таким, незважаючи на тривогу ми їдемо на роботу, і о 8 ранку навіть трохи раніше повинні бути на робочому місці, начальниця може прийти на 10-11 годину, бо вона погано поспала, і як тривога її немає, вона або вдома або в укритті, а колектив на робочих містах
Совбез• 11 июня 2025
В тривогу в обстріли я б ні на яку роботу б не поїхала. Манала я таку роботу. Або приїзжаю після відбою, або досвідос.
Не вистачало ще дітей кидати самих , коли таке робиться.
Те, що не висипають, це да. До 5:30 сиділи в укритті, в 9 на роботу.
Свезло так свезло
• 11 июня 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Увольняйтесь.
Та чого зразу кидати..просто думала що так у більшості
Анонім Завгосп• 11 июня 2025
На то она и начальница. А если ее нет, кто увидит во сколько вы пришли в 8 или в 9.
Мир Мир Мир!• 11 июня 2025
Ответ дляСовбез
У Києві ще у п´ятниці колію метро пошкодили з лівого на правий берег. Я как почула скільки таксі коштує, у мене виникло питання доцільності такої роботи, де заробиш менше ніж витратиш на дорогу до неї
Совбез• 11 июня 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Вам просто колективно треба зібратися, поставити її перед собою і всім заявити, що так не робиться
Свезло так свезло
• 11 июня 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
В нас спеціальна прога на компі, де видно коли входив у базу під своїи паролем
Святатабожа• 11 июня 2025
А школа на 8 ранку?ну також якось неок,у нас керівниця дозволяє після таких ночей прийти на год.півтори пізніше,я вдячна за таке,але вона власниця
Мир Мир Мир!• 11 июня 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Це або робота у вас така, або начальниця. Я у п´ятницю з дому працювала
Свезло так свезло
• 11 июня 2025
Ответ дляСовбез
Ніхто цього робити не буде, колектив весь за неї, я сама по собі
Совбез• 11 июня 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Я взагалі під час війни спеціально шукаю роботу біля дому
Совбез• 11 июня 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Як це колектив весь за неї? Такого не може бути. Таке не може подобатись нікому
Кишмишная Мая• 11 июня 2025
Ответ дляСвезло так свезло
У мене на одній роботі так ще до війни було, коли робочий день починався в 9, а начальниця приходила близько 13
Цідило правди• 11 июня 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Нет. У нас сокращенный рабочий день часа на 2 когда ночь не спокойная и возможность опоздать если затянулась тревога и вы в убежище. Так же есть доступ в убежище на работе. Предприятие.
Совбез• 11 июня 2025
Ответ дляЦідило правди
На минулій роботі я писала начальниці у вайбер: буду із запізненням, в укритті з дітьми. На теперішній роботі ми приходимо після відбою тільки
ДинамоКит• 11 июня 2025
Ладно начальниця, було б зрозуміло, в нас дивляться крізь пальці і люди на 10-11 підтягуються, але є одна колега, вже не перший раз, після їй обовязково щось треба о 9тій ранку. Починає з 9:15 всіх обзвонювати бо не відпрацювали-відповіли на запит.
Кидстаффовна• 11 июня 2025
Начальницу случайно не Оксана зовут?:
Или таких припиз*еных, как моя бывшая, не один десяток? 🤣🤣🤣
Свезло так свезло
• 11 июня 2025
Ответ дляКидстаффовна
Начальницу случайно не Оксана зовут?:
Олена
Свезло так свезло
• 12 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
цікаво,яка у вас зп ,щоб таке терпіти?
20 тисяч
Свезло так свезло
• 14 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
велике місто чи мале? якщо для великого міста,особливо для Києва-це смішно
Київ
Свезло так свезло
• 16 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
а ну,ви що...це реально сміжна зп і такі умови
Знаю, що смішна, але краще не можу знайти нічого