Сапай вазони• 11 июня 2025
Історії, після ви згодом розуміли "оце я лохушка"
Я почну )
рік тому заплатила 3000 астрологу за детальний аналіз, натальну карту, прогноз на рік і таке інше, а зараз сиджу і читаю все це ж саме, безкоштовно написано чатом GPT
ВсеПроВсехЗнаю• 11 июня 2025
Продала свою квартиру і вложили в сімейну нерухомість, яку чоловік оформив на себе. Він правда в раз 10 більше вложив, ніж я зі своєю кв, але своєї кв в мене вже нема
Лошпедросина
Сапай вазони
• 11 июня 2025
Ответ дляSeehund
Теперь мы точно знаем какие профессии убьет ии первыми - это астрологи и тарологи.))
100%
і копірайтери )
Стрекозей• 11 июня 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Лошпедросина
при розводі отримаєте половину усієї вартості.
ДаЗдраПерма• 11 июня 2025
Ответ дляSeehund
Это факт
Губной рояль• 11 июня 2025
Приехала в Германию в 22 году и пошла сразу почти работать.
Смотрю на социальщиц и думаю,.какой же я лох😁
ВсеПроВсехЗнаю• 11 июня 2025
Ответ дляСтрекозей
Це якщо продавати. А якщо одна з сторін не хоче продавати? Чи нема коштів виплатити половину вартості. Це такий гембель
Физрукая• 11 июня 2025
Я в цьому місці завжди згадую як власноруч віддала півтори тисячи ЧУЖИХ грошей майже незнайомій тітці, яа влаштовувалася до мене, фопа, на роботу)
Сапай вазони
• 11 июня 2025
Ответ дляФизрукая
Физрукая• 11 июня 2025
Ответ дляСапай вазони
Навіть не буду спросовувати, бо не знаю). В мене тоді такий шок був, що я не запам´ятала ніц окрім її імені та того факта, що вона зробила 8 абортів.
Ані ПІБ, ані обличчя - а в мене між тим її документи були в руках.
Реально як під гіпнозом.
Фрикаделька• 11 июня 2025
Ответ дляСапай вазони
100%
і копірайтери )
Не во всех случаях. Текст, написанный ИИ, пока распознается