ВсеЧетко• 12 июня 2025
Де можна трохи підзаробити?
Не кидайтесь марками, не всі карєристи, не всі вміють заробляти по 3-5 тисяч доларів.
Дано - квартира своя, є чоловік. Сумарний дохід за місяць +- 40 тисяч. До війни був ще бізнес який добре за езпесував , але з часом він став неактуальний і ми закрили його.
З теперішніми цінами цих грошей не вистачає. Комуналка. Якісь обстеження здоров´я + діти в лінзах це витрати + окуляри також ніхто не відміняв, + одяг бо підлітки ой як їм все потрібно + плавання двоє в місяць норм так сума + англійська + в навчальний рік ще старшій математика. + Дітям на кишенькові. Вже не говорю про їх дні народження друзів місяць по кілька разів. Одним словом. Зараз дуже і дуже туго.
Чоловік може знайти кращу роботу, але та державна і є бронь , тому на даний час так як є , і по іншому не буде.
Я також працюю, але хочу трохи підзаробити. Вмію пекти. Не торти ці красиві , а наприклад коржі на Спартак , Наполеон, медівник. На олх дивлюсь куча таких оголошень, але чи користується воно попитом, не знаю.
Може є якась в інтернету робота, щось робити, таке щоб не заважало основній роботі. Основна також за компом, реал но часу вільного купа, але на роботі сидіти мушу від 9 до 17.
Де можна трошки підзаробити
Пік Антна• 12 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
Так их много
Задолбулька• 12 июня 2025
Якщо є машина, чоловік пару годин на день може працювати у таксі. Та і ви у принципі можете
Инста_Богиня• 12 июня 2025
Автор, може вести якийсь тг? Ким ви працюєтє, щоб розуміти напрямок?
Коренная киевлянка• 12 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
Вы не внимательно читали. Жизненно необходимо плаванье для двоих, английский и математика.
Гарні диньки• 12 июня 2025
Ответ дляЧудо в декрете
в рабочее время, если свободного времени куча, можно подзарабатывать
На панелі...
АсобеннАя• 12 июня 2025
Авторе, що заважає вам просто спробувати? Ну не зможете продати, то з´їсте ваші коржі.
Ви нічого не втрачаєте
Я підробляю прибираннями, дуже люблю працювати руками, відпочиваю від роботи головою
Ви нічого не втрачаєте
Коренная киевлянка• 12 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
На панелі...
Сомнительно. Может там ещё и доплачивать нужно будет что б взяли
Пік Антна• 12 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Конечно необходимо, а вы своих можете даже не кормить ...
Доль Чекомбана• 12 июня 2025
Бажаю вам знайти підробіток.Дякувати Богу є бронь,це дуже важливо.Але так,ціни щодня ростуть,до кінця року ще це знеціниться,тому мусите думати.
Коренная киевлянка• 12 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ви нічого не втрачаєте
Вот уборки, как раз, более реальная подработка, чем эти все коржи...
А вообще, почему не муж думает, где взять деньги, а вы, автор?
Доль Чекомбана• 12 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Так,мені життєво необхідно.
я Кукарача• 12 июня 2025
Автор попробуйте. Может в инстаграм выставьте, увидят друзья, кто-то захочет, потом порекомендуют другим. В любом случае пробуйте.
Пік Антна• 12 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ви нічого не втрачаєте
Ого круто вы молодец, я пока дома и во дворе уберу как наотдыхаюсь, больше не могу :(
АсобеннАя• 12 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Можливо чоловік також думає. Але об´єктивно, жінки у таких ситуаціях , метикують швидше в вміють більше
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
Якщо порахувати обов´язкові витрати на місяць то на їжу лишається дуже мало. Щоб відкласти я вже взагалі мовчу. Раніше їздили відпочивати , море, Європа. Зараз неможливо відкласти нічогісінько.
Я ж не прошу грошей, прошу поради.
Пік Антна• 12 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Правильный вопрос!
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Чим?
АсобеннАя• 12 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Я у квартирі мешкаю, мені значно простіше
Стебель березы• 12 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І шо, тепер всі повинні виживати на 10??
Шо поганого в тому що людина хоче підзаробити? Не вкрасти, не просить дати, а заробити
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Якби була, то так би і робили, але машини нема. Продали, коли міняли квартиру попередню на цю, більшу. Потім війна і так і не купили, бо всі гроші в ремонт вклали.
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Адміністратор і магазині. За комп´ютером.
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Діти професійно займаються плаванням. Так для них це дуже важливо. Що тут такого
Стебель березы• 12 июня 2025
Якщо на роботі є комп і багато вільного часу -шукайте щось у цьому напрямку.
Пік Антна• 12 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Поищите в инсте директ менеджером там где одежду продают, поспрашивайте сецчас лето отпуска может временно возьмут
ВсеЧетко
• 12 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ви нічого не втрачаєте
Дякую. Спробую. Маю бажання спекти і гарно відфотографувати. І все є поставити оголошення. А далі видно буде.