Прокачую сідниці• 13 июня 2025
Торт до чаю майже за дарма
Підвезла дорогою на роботу, сусідку в Кардіологічний цент на обстеження, дорогою назад - забрала додому.
Приносить її донька зранку - 10 домашніх яєць, кілограм полуниці, пів літри сметани.
Я не хотіла брати але вона дуже наполягала.
Мої 8 ложок цукру, 8 ложок борошна, 1п порошку до печива і електроенергія.
Вага торту 1500 кг. Піднос 170 грам
Виниловая пластинка• 13 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Ну хто Ви ми вже побачили. З халявних продуктів щось зліпила, а ми винні
Прокачую сідниці
• 13 июня 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А ви до чого?