Люблю джаз• 13 июня 2025
Як довго Ви продавали квартиру?
Доброго дня. Якщо довго не могли продати квартиру, що допомогло врешті її продати? Можливо зміна рієлтора, чи просто час прийшов? В мене якась фігня.
В сусідніх будинках, один в один як мій квартири продавали і продали за місяць.2 шт. В мене і ціна менше стоїть, і стан кращій. Але тихо...
КротоТо• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ні звичайно. Але голова ОСББ на зібрані казала що нові мешканці в тих квартирах. У нас двір з шлагбаумом, і коли хтось заїзжае новий, це повідомляетс, бо місця парковочні ділять
автор, у меня риэлторский стаж больше 20 лет
поэтому эти сказочки про ’а вот в другом доме’ мне рассказывать не нужно, ок?
Я скажу з досвіду і продавця, і покупця. Як купували квартиру в Києві - то дивишся на район, ціну та стан будинку. Могли бути дві квартири в одному будинку - але стан дуже різний , ремонту 20 років - а так нахвалювали , або 140 квадратів і ціна одного квадрату така ж як в квартирі 80 квадратів. Інколи квартира лялечка, але будинок не має зовсім території, відразу парковка страшна, і один маленький ліфт , це все піднімати пішки на 10 поверх. Ми довго вибирали , найчастіше власники дуже ціну велику просять , а там ремонт давнішній, будинок старий. Покажіть фото своєї кварти і де знаходиться.
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ответ дляКротоТо
Якось не зрозуміла Вашого посилу..
Але дякую за увагу к моїй темі.
Ловлю капці• 13 июня 2025
Ответ дляКротоТо
у автора эксклюзив, логично, что она оплачивает
Вперше чую, що % ріелтору оплачує продавець
КротоТо• 13 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
если продавец нанимает риэлтора, то кто оплачивает?
вы вообще впервые слышите, что кто заказчик, тот и платит?
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Тут працює схема ,хто замовив послугу той і платить
Лялька в колисці• 13 июня 2025
За міс продала . Реально ремонт під убитий був . Продавали багато ріелторів ,ні з одним ексклюзив не підписувала (хоча кожен розказував що так треба )
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ответ дляvitysya
Знаходиться вона в Голосіївському районі. Фото нажаль показати не можу, бо вважатися буде як реклама. Там водяний знак агенції стоїть..
Я такая наивная• 13 июня 2025
Одну в Киеве по низу рынка полгода. Вторую в городе недалеко от границы не сильно ликвидную по верху рынка за неделю. Так что тут как повезет.
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ответ дляЛялька в колисці
А як продавали багато рієлторів. Вони самі по собі це робили? Цікава тема. На кой я тоді заключила ексклюзив( риторичне питання)
КротоТо• 13 июня 2025
Ответ дляЯ такая наивная
вот так моя ушла за день, четырехкомнатная на верхнем этаже с недоделанным ремонтом
Ловлю капці• 13 июня 2025
Ответ дляКротоТо
Продавець називає свою ціну. Ріелтор з продажу квартири бере 3-5% від суми квартири з покупців. Тобто для покупців ціна квартири буде дорожче на 3-5%
Лялька в колисці• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ви думаєте це більш допоможе? У мене ексклюзив закінчується через 2 тижні. Теж думаю виставити просто від себе. Хоча як це допоможе (
От даремно Ви так . Я вже писала вище ,що пропонували ексклюзив ,я не погодилась . Виставила від себе на олх і понеслась
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ну цей єкслюзив закінчується скоро. Тому думаю теж сама виставлю да і все.
КротоТо• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
вот представьте, ваша квартира с одинаковыми фото дублируется несколько раз на одних и тех же ресурсах. с разной ценой. это привлечет больше желающих купить?
ВЫВсеВрете• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
1 где раклама? И какая?
2 цена?
3 сезон и период востребованности... он разный и сейчас крайне скачет
4 описание и качество ФОТО...
Соседний дом - это не показатель.. все дома разные и мы тут не знаем цены за которые продались. Бывает приходит клиент и требует скидку на 10 тыс и ему дают.. Бывает приходит 1 клиент и покупает сразу 2 квартиры себе и родителям (тоже такое встречала) потому это не показатель часто. Покажите свою рекламу? Я серьезно.. может там ляпы?
2 цена?
4 описание и качество ФОТО...
ВЫВсеВрете• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Були. Але дуже мало. Каже час такий, після обстрілів ринок трохи змінився. Ті хто приходив, казала йому торг без питань. Останні хто прийшов ,сказав що вирішили розглянути інші райони Київа.
Вот это ПРАВДА... есть такое! Обстрелы - и народ тикает и от аренды и от покупок...
Ответ дляЛюблю джаз
З агенціями не всі люблять працювати, вони інколи такий хлам тобі підсовують, що пропадає бажання через них дивитися. Я як згадаю - що ми тільки не бачили, ми через олх самі дивилися і вибирали собі, а через агенцію ну таке присилали ….. жах. Спробуйте самі подати оголошення, більше розповідайте знайомим, ми як продавали - то спочатку через рієлтора, так видно було що люди просто приходили подивитися, наче їм навʼязали , а як самі почали виставляти оголошення - так багато реальних покупців зʼявилося, потім вже й знайомі хотіли купити. Самим краще, але трохи і страшно .
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Зрозуміла. Всім дякую.
Договір закінчиться, виставлю від себе. Буду сподіватись можливо сама продам швидше. Ще раз всім буде дякую!!!
Секретница• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Наче і хлопець з досвідом. Я вже грішу можливо дійсно справа в рієлторі
ніколи не погоджуйтесь на ексклюзив. ото найбільша проблема. Навіть якщо є покупці на ринку, то ваш ріелтор не хоче ділити кошти і співпрацювати з іншими ріелторами.
Аноним с кешбеком• 13 июня 2025
ексклюзив - це коли ваш ріелтор не ділить комісійні. Тому інші ріелтери не ведуть своїх клієнтів. Отже, залишається чекати клієнта лише з цієї агенції.
В мене так в оренду подружці дала - і 3 тижні тиша. Потім привела тих, кого я не хотіла. Потім були проблеми з ними. Сама здавала - по 20-30 дзвінків за 3 дні, потім по 10 . Так само й у вас з продажем. Але будьте готові, що ваше оголошення будуть красти всі ріелтери від себе. Тому важливо на кожному фото квартири - ваш телефон водяними знаками.
ВЫВсеВрете• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Так. І відео і фото проф.
І 5 поверх з 9
І метро під носом.
Не зрозуміло просто чому в сусідноьму домі купили аж дві. А тут взагалі тиша.
І 5 поверх з 9
І метро під носом.
А ГДЕ они рекламируют? Как работают с клиентом? Раздутый штат - это ни о чем!
Лялька в колисці• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Дивіться ,я розмістила об яву від себе на олх ,і агентства почали телефонувати і запитувати ,чи можуть вони своїм клієнтам пропонувати ?! Я сказала,так ,звісно . І в мене 5 агенцій точно продавали . Кожен водив своїх клієнтів . Продала дівчинка ,на яку я навіть ставки не робила . І досить вдало продала .
2 ріелтора пропонували назойливо ексклюзив ,я сказала ,ні ,бо я її сама продаю . Вони почали втирати мені що з ексклюзивом буде швидше і тд . Але ,я вже не першу продаю ,то не ведусь на цю лабуду .
Лялька в колисці• 13 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Не правда ,мої включили комісію у вартість і мене попередили . Все обговорюється . Я не платила . Моя сума ,яку я хотіла таку мені і дали .
ВЫВсеВрете• 13 июня 2025
Ответ дляvitysya
+++ решила я как-то сдать в аренду через агенство! Поставила цену.. за 2 недели - НИ-ЧЕ-Го только цену они начали снижать. Я устала, сама сдала за 2 дня с ценой ВЫШЕ. Никакого договора об эксклюзиве у меня не было Было только ’можете сдавать если хотите’ и вот я сдала сама за цену выше и как порядочная им об этом сказала и ШО тут началось, на меня начали орать, шиперь и обвинять во всем.. ’может сотрудник не в себе?’ подумала я и набрала их руководителя... который по специальности психолог (!!) он орал еще больше... посинел и сказал шо я их ’загнала в убыток на 500 грн и я враг народа и последняя.. бла-бла’
- ну, раз у вас 500 грн так критично что два человека сорвались, предлагаю отыграться и сдать в аренду еще 2 квартиры - там вы заработаете свои 500 потерянных гривен + продайте еще 1 квартиру... ( а мой простой в 2 недели и налоги - никто ж не считал! а зачем? зачем думать о потерях моих.. своя жопка важнее)
Он тупо продолжал орать.. ему ни аренда еще 2 квартир не надо, ни продажа 1 квартиры... но первая коллега которая орала таки взяла в работу... но ничего не смогли они ни продать, ни сдать.. Если что тому агенству было 15 лет и очень ’опытные’ с их слов.. фуфло! Уровень - дно, навыков общения, работы, решения вопросов - 0! Вот полный 0.. а как себя подают ’наш начальник - психолог,, мы,, мы’ истеричные и недальновидные.. на этом все! Те я была клиентом с арендой 3 квартир и продажей 1 квартиры - ничего не сделали... вообще!
Ловлю капці• 13 июня 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Це одне і теж саме. Від зміни доданків сума не міняється
Люблю джаз
• 13 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Круто звичайно. Я уже почала розуміти що питання саме в рієлторі. Я вагалась між агенцією і щоб самій продавати. Підкупило те що не треба їздити самій на покази. А по ітогу цих показів і не має взагалі
Лялька в колисці• 13 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Вибачте ,я не Вам відповіла 🤦♀️я писала на той коментар ,що хто замовляє той і плате .
Пекельнi Борошна• 13 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Все ж думаю що справа напевно в рієлторі(
Эксклюзив - это ерунда. Не надо было с этим связываться изначально