Працівниця року• 14 июня 2025

Повторна здача НМТ?

Якщо на наступний рік повторно здавати НМТ, то будуть діючі обидва результати чи перший результат анулюється?
Б´ю байдики• 14 июня 2025
Закордоном такого бреда нема. О того й тікають звідси, бо треба ще розібпатися з тими балами і т.д. купа дітей не може нормально вступити, бо попробуй оте опануй. Закордоном вступають всі. Ще й безкоштовно.
Соня-сонятко• 14 июня 2025
Ответ дляЛисаЛилу
конечно, ваш сын молодец, но он способствовал академічной недоброчесності.
Інструктор тоже не выполнил должностные обязанности.
А як син закриється? Шатро там не видають
автор Працівниця року • 14 июня 2025
Син здавав, то каже що так, списати можна було. Але ж не факт, що списуєш у відмінника))) каже що не встигав на одне питання по математиці відповісти, залишилась 1 хвилина- подивився відповідь у хлопця попереду- виявилось невірно)))
Царівна Жабка• 14 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
А що, раніше здавали іспити без стресу?
А що треба придумувати знов питання на питання, якщо вам вже відповіли🤷‍♀️