Бідося• 14 июня в 21:16
Які шанси зустріти чоловіка в 50+?
Розкажіть реальні щасливі історії.
В мене загинув чоловік. Я у розпачі, що я до кінця життя вже залишуся самотньою
Злива інформації• 14 июня в 21:18
Если выплаты за погибшего мужа получите, то шансы встретить другого мужчину значительно вырастут. Богатая вдова популярнее бедной.
Секс-Бомба• 14 июня в 21:18
Троляо генерирует поток тупых тем нонстопом. Что там с аттестатом?
Печенюшка• 14 июня в 21:18
Сумно,,,Чоловік загинув...А вам чужі шкарпетки і трусти в голові...
Пустощі-веселощі• 14 июня в 21:18
а до этого как вы жили ?не было мужчин совсем? что не так было с теми кто попадался?
Помилуйте мадам• 14 июня в 21:19
Я уже как-то писала про мою бывшую свекровь. Она вышла замуж в 67, за прекрасного дядьку. Она женщина - огонь, очень легкая, смешинка и очень энергичная. Познакомилась с ним на конкурсе танцев. Так приятно наблюдать как они друг за другом ухаживают и с какой любовью смотрят
Бідося
• 14 июня в 21:19
Ответ дляПустощі-веселощі
До того я жила з чоловіком
Пустощі-веселощі• 14 июня в 21:19
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
откуда у вас инфо такая ?
Бідося
• 14 июня в 21:20
Ответ дляАфродитаПетровна
А чоловік давно загинув?
Нема різниці. Шукаю хоч якусь гілочку за що зачепитися, щоб було бажання жити, бо доживати я не хочу
Ух яка ж Я• 14 июня в 21:21
Ви не переживаєте що чоловік помер, а переживаєте за себе?...
З родзинкою• 14 июня в 21:21
Автор, це нормальні думки.
Моя мама в 62 зустріла чоловіка, не одружені, просто зустрічаються, ходять на побачення.
Бідося
• 14 июня в 21:22
Ответ дляУх яка ж Я
В сенсі? Я переживаю, що я скоро згдузду з´їду. Його вже нема і не буде. Все....
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:23
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
И сколько оплакивать? Есть инструкция?
А может и не нужно?
Бідося
• 14 июня в 21:23
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Від щирого серця бажаю вам не відчути і не переживати те, що відчуваю і переживаю я.
Прилипало• 14 июня в 21:23
Ответ дляБідося
Час пройде,стане легше.Якщо поставите за ціль,то когось і знайдете,є ж вдівці і розлучені.Хто зна,але може складеться.
100pudov• 14 июня в 21:24
Ответ дляБідося
А вам дуже нового хочеться? В 50? В мене з чоловіком відносини напружені, але здається,що якщо б розлучились,я іншого не шукала. Хіба що саме собою б склалося.
100pudov• 14 июня в 21:25
Ответ дляМетровий сантиметр
Да, пенса 75летнего, остальные - на войне
Ну чому ви так? На мене в 49 70-річний запав.
Прилипало• 14 июня в 21:25
Ответ для100pudov
Я розлучилася і мені не потрібно.Питання з цим закрито,мені добре самій,а дехто хоче.
Ух яка ж Я• 14 июня в 21:25
Ответ дляБідося
Так, нема. А в чому страх жити самій?
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:26
Ответ дляУх яка ж Я
А що по трупам жаліти...?
короткопамятна• 14 июня в 21:26
Ответ дляПомилуйте мадам
У моей знакомой в 60 два ухажора
Новорічна пальма• 14 июня в 21:26
Повно одиноких чоловіків 50+, які також готові до нових стосунків. Друга справа, які у Вас вимоги до майбутнього партнера. В такому віці претензій більше, ніж в 20+, а виправляти свої недоліки ніхто вже не буде.