Та не реву я• 14 июня 2025

Как выходит у Корса 10 лет продавать одно и тоже

Был такой у меня 10 лет назад , в ином цвете.
Много лет не заходила на этот сайт и считала, что это не стильно носить то , что носят все . Зашла, а там снова эти рюкзаки 🤣🤣🤣
Девочки, но оно же не модно
Кто же покупает ?)
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Дивно, що в штатах ви не помітили одного, люди носять шо вони хочуть і що їм зручно. І вираховують відразу чи ти американка чи тікі шо приїхала
Мне стало интересно зачем они это старье делают.
БЦАшка• 15 июня 2025
Значит они хорошо продаются и имеют весомую долю в обороте.
Красота неземная• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Тот же хлам, я вас понимаю. Я не то чтобы люкс ношу, но и не понимаю как купить что то из старого
Я також люкс не ношу. Останнім часом взагалі купую з наших Kacharovska, Bagllet. Ну, ще Yuzefi до мене їде.
Але у вашому питанні, я думаю, що є просто бренди, які не розглядають як свою ЦА тих, хто ганяється за трендами. Свого покупця мають «ну і ладнєнько».
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляБЦАшка
Так нет такого старья на улицах, в том то и дело. Ну не считая что в стоках скупают.
Много модных и стильных людей есть, да много и обычных, но так чтобы эти старое прям носили в новых цветах нет такого
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Я не давно соломенную шляпку заказала нашего бренда, так многие знакомые в шоке твои, что это Украина 🤣
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляБЦАшка
Кому? В страна третьего мира разве что
Красота неземная• 15 июня 2025
Ответ дляДобродійка
Guess, до речі, непогані сумки.
Шкіра ( ті, що виготовлені в Італії) взагалі мега якість .
Якість-якістю, але для мене особисто і форма має значення. Для мене навіть не так важливий одяг, як сумка. Ну, ось такі мої заморочки 🤷‍♀️ То я вже шукатиму, щоб і якість, і зовнішній вигляд були на 10/10.
Малявка ще та• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Смотрите не аутлет
Та же модель
можно ссылку?
у меня поиск по сайту выдает эти рюкзаки только в аутлете
БЦАшка• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Кому? В страна третьего мира разве что
Вы как тот таксист, что знает все лучше всех
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
можно ссылку?
Найдите по коду 30S0SEZB2V
автор Та не реву я • 15 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Там ручки трескаются. Качество тоже не очень у этих рюкзаков
Малявка ще та• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Найдите по коду 30S0SEZB2V
нет такой модели
Сижу_и_плачу• 15 июня 2025
А что не так? Я такой хочу купить☺️
Сижу_и_плачу• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Да вы что
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Ему лет и лет.
И что?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Ну это же модный бренд, но нет же моды
Где мода ?
Это базовый рюкзак. Он не может быть супер трендом или антитрендом
Сижу_и_плачу• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Вы меня почти разубедили, смотрела синий такой же
Красота неземная• 15 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Рюкзак в принципі антитренд.
Диверсификация• 15 июня 2025
Вообще не знаю как это можно покупать
Танцепесенная• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Ну это же модный бренд, но нет же моды
Где мода ?
Это уже давно не актуальный и не модный бренд.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Рюкзак в принципі антитренд.
Они не могут быть антитрендом
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Я мабуть в іншому США живу. Одягаються собі люди та й усе.
Один з друзів мого сина їздить на Кібретраку. Ви напевно знепритомніли, як би побачили в чому він ходить. І кросівки найк навіть не джордани
Викачую яйцями• 15 июня 2025
клёвый.. как раз такой искала
Сижу_и_плачу• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Люблять вони найк .. дуже
Просериарила молодость• 15 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Що не кажіть, а якість там нормальна. Я якось купила одразу 3 сумки, шостий рік ношу, як нові.
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Люблять вони найк .. дуже
Так в тому і справа, чим бідніша людина тим дорожчи кросовки. Усі чорні ходять в білюсеньких джорданах і не за 120 долярів за десь під 300
Я тому і написала марку машини в 17 річного хлопця, щоб було зрозуміло, що ніхто за супер модою і супербрендами не гониться.
Я по величезним буквам назви бренду наших на раз два вираховувала. Ну ще дядьку з хвостом і в окулярах наші люблять.
Мона_Лиса• 15 июня 2025
Тоже такое ..сапоги из новой коллекции понра
Красота неземная• 15 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Они не могут быть антитрендом
Чому? Ваші аргументи
Новопоштинская• 15 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Это же классика
Та там все у корса класика . Куртки теж, минуле сторіччя, кросівки від моди відстали теж років на 10. Не розумію я цього бренду, просто все застаріле.
Новопоштинская• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я вам вірю))
В штатах кого корса молодь носить. З підліткового віку. Ціна- якість гарне співвідношення, ще й по стоковим магазинам купа продається в пвїівціни
В штатах що корс що гес, по 20-40 дол насипом, бери не хочу, повсякденні дешеві сумки . А в Україні таке відношення до цих марок, то ніби луї вітон собі купують і гордяться, що капець.