Тро Нью-Йорку• 16 июня в 13:55

Дівчата, що закордоном, що вам кажуть ваші чоловіки…

Які лишилися в Україні? Я виїхала з сином пів року тому, чоловік не виїзний. Рішення прийняли разом, розуміли, що буде важко, він там, ми тут, але він сам після прильотів казав, що треба виїжджати нам, чиплятися якось. Поїхали. Дитині тут подобається, особливо школа, вчителі, спокійне життя, займається футболом, організація оплатила на рік йому тренування і всі витрати. Він дуже швидко пристосовується в колективі, хоча сумує за татом, але попри все каже, що йому тут краще. Не треба сидіти в коридорах вночі , в шкільному підвалі. Я поки на курсах, шукаю роботу. В Україні маємо торгівельну точку, раніше працювали разом з чоловіком, тепер він найняв продавців, через що заробіток дуже впав. Кожен раз, як розмовляємо по телефону він натякає, що павільйоном треба займатися, працювати самим, бо діл не буде, сам він стояти не буде, через мобілізацію зайвий раз не виходить. Зранку написав, що любить нас, досить скитатися, вертайтеся додому. Я навіть не відреагувала поки, бо не знаю як на це реагувати.
Голубка миру• 16 июня в 17:17
Ответ дляХаДиДиШь
Вы новости из Луцка сегодня видели? Можно понять этих людей.
Ні, а що за новини?
Ласковая_львица• 16 июня в 17:18
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так, місце розкручене, прибуткове. Це торгівельні павільйони, вони належать міськадміністрації, ми маємо тількі договір оренди
Ну так... Может вы там даже ремонтик маломальский под себя сделали, это тоже стоит денег. Действующий прибыльный бизнес всё-таки. Предложите знакомым, наверняка найдутся желающие.
Зам. зав. Анонима• 16 июня в 17:18
Ответ дляХлопаю ресницами
шо то за сем´я, яка бросила одного з членів під обстилами?
чи він невмерущий?
чим він худший за дітей та жінку?
Он птенец что ли? Взрослый человек, который уже сам должен бы брать ответственность за себя и семью. Или ему было бы веселее чтобы все под обстрелами сидели?
автор Тро Нью-Йорку • 16 июня в 17:21
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну то попитайте їх, як виїхали і скільки коштувало. Продайте ту точку, авто і має вистачити
Вони всі тут з 22 року, хто виїхав по довідкам не існуючого волонтера чи інвалідностей не дав контакти, бо немає вже ні тих людей, ні тих ставок. На жаль (
Білка в колесі• 16 июня в 17:36
Ответ дляТро Нью-Йорку
Моєму сину 11 і він сам під час нічних атак, просив поїхати, бо динину вже саму накривав страх за власне життя, а мені як матері, що треба було сказати? «Папа невиїзний, чим він гірший за тебе ?
А потім всеодно потрібно буде вивозити хлопця. Тому я б не поверталася
spart-5037• 16 июня в 17:36
Ответ дляТро Нью-Йорку
Автор, ну вот 1, что вы сидели и ждали как росли цены на выезд ? Пока они не выросли до небес.
А во 2, ваш муж эгоист. Решение вы принимали вместе. Значит вы выехали, решили все вопросы потом и кровью - школа, курсы, страховка, жилье и ещё куча всего...а он вам теперь - возвращайтесь через пол года. Это что игра ? Пройди препятствия и давай тбратно на работу, т.к. там ты уже себя показала. Он дома будет сидеть, а вы вкалывать в павильоне.
Пусть берёт ответственность за свою жизнь в свои руки и находит пути выезда. Хоть через Тису, хоть через леса, раз не подумал об этом с первых дней, когда выехать можно было от 500 уе. Взрослый человек с руками и ногами.
Молода і нерозважлива• 16 июня в 17:38
Ответ дляТро Нью-Йорку
Чудово в одеській області знають, як виїздити через Придністровʼя, і розцінки знають, не прикидайтесь, що ви такі одні не в курсі. Особливо, як десь на ринку працюєте. То там контингент знає все
Ласковая_львица• 16 июня в 17:38
Ответ дляМрію про пончик
ну да, мужей не жалко. Жалко только жен и детей
Да, на Титанике тоже сначала женщин и детей в спасательные шлюпки садили.
Молода і нерозважлива• 16 июня в 17:40
Ответ дляspart-5037
Все ви правильно написали
Чоловік прикидається дурачком і хоче собі безкоштовну рабиню в павільйон
Хай напряжется трохи і виїде
Броніки для Моніки• 16 июня в 17:47
Ответ дляЗапасная спина
Самый близкий путь к гражданству лежит через член Ганса. Это не секрет.
Вы как мой двоюродный брат, каждый созвон начинается с вопроса, ну, что, Анют, Ганса нашла?))
svecola• 16 июня в 17:48
Удалено администрацией...
svecola• 16 июня в 17:49
Ответ дляБроніки для Моніки
скажите что война в европу на носу и гансов мобилизируют и пособий не будет.
svecola• 16 июня в 17:50
Ответ дляspart-5037
россияне пешком проходят границу белоруси и с минска уже на ереван алмату батуми...
Дама с заначкой• 16 июня в 17:51
Ответ дляМрію про пончик
Так, дітей і жінок більш жаль. Якщо немає змоги врятуватися всім, то рятується ця категорія, а чоловіки як вийде.
svecola• 16 июня в 17:51
Ответ дляБілка в колесі
в европе война на носу.
Дама с заначкой• 16 июня в 17:52
Ответ дляЛасковая_львица
Ну, справедливости ради, некоторые женщины тоже далеко не святые.
Мізерний відсоток, в більш винний завжди чоловік у розлучені.
Лукава Кішка• 16 июня в 17:52
та шо кажуть, по разному, хватить смоктати шоколаднi палицi, то скiки ти там ще будеш сракою крутить перед скамерами, ну скуча так, ну нiчо, зато подарувала йому мустанг мощний, довольний як пес та лис
Куплю орехи• 16 июня в 17:53
Ответ дляХлопаю ресницами
чи він невмерущий?
чим він худший за дітей та жінку?
Вообще-то родители должны оберегать детей естественно жизнь детей в приоритете
Куплю орехи• 16 июня в 17:54
Автор в какую страну вы переехали?
svecola• 16 июня в 17:55
умные россиянки сейчас на последние деньги сыновей в самолет на ереван запихивают.россияне пешком проходят границу белоруси и с минска уже на ереван алмату батуми..
woman Warrior• 16 июня в 18:01
Ответ дляЛасковая_львица
Вы что ли с хомутом бегаете?
Поражают такие досужие. Не успела домой приехать, сразу соседка с консьержкой наперегонки: твой муж не бухает, баб не водит, после работы домой приезжает А то я не знаю своего мужа и не общаюсь с ним каждый день. И никто ж не спрашивает их.
Но это тип людей такой - вездес(с)ущие.
вездесучки
наКоблучках• 16 июня в 18:02
Он вам же сказал уже. Или брак или заграница.
Мой со мной. Прожили год порознь. Сам решил ехать к нам. Да, воет сейчас. Но мы вместе.
наКоблучках• 16 июня в 18:02
Ответ дляТро Нью-Йорку
Це класно. В мене теж тут всі знайомі дівчата з чоловіками. Хто за гроші, хто багатодітний, хто по липовій інвалідністю, хто по справжній.
Вы чужие справки не читайте, а ищите свою.
Смайликівна• 16 июня в 18:03
Ответ дляТро Нью-Йорку
Літає. І він іде в підвал, не знаю, може мені треба смикати дитину туди сюди і разом сидіти
Не треба. Шукайте варіанти вивезти чоловіка.
наКоблучках• 16 июня в 18:04
Ответ дляМолода і нерозважлива
Аплодисменты. Одесситы вторые были, после западной
наКоблучках• 16 июня в 18:07
Ответ дляСмайликівна
Да не найдет она, если не решила до сих пор. И жадность сыграла злую шутку. Семья автора распадётся, если она не приедет.
Примарочка• 16 июня в 18:12
Не бачу проблеми вам приїжджати кожні 2-3 місяці, з сином, якщо ще немає 18 років, є такі знайомі, так роблять, все норм, сімʼї не по розвалювались. У нас те саме, тільки навпаки, чоловік працює за кордоном, приїжджає кожні 2-3 місяці.
Ann_Arbor• 16 июня в 18:20
Хто виїхав з чоловіком, як вам це вдалося? І за скільки?
На початку ще можна було якось, але нам завадив дурний, нікому не потрібний патріотизм. А зараз вже інший погляд на персективи в Україні. Вже з´явилась і готовність, і бажання виїхати, але немає можливостей... (
svecola• 16 июня в 18:29
Ответ дляAnn_Arbor
у європі війна на носі.піде він там у військо?з роботою біда з орендою
svecola• 16 июня в 18:31
Ответ дляТро Нью-Йорку
і що.в європі війна на носі.