Одразу напишу не реклама, а виконання аскези перед Шані.
Тому не треба замовляти у мене розклади, таро то не правда і вигадка.
І взагалі, магія і ворожіння то гріх, Бог покарає 😁
По суті - можете отримати безкоштовно від мене відповідь на одне просте питання.
Про роботу, гроші, кар´єру, особисте. Про певну людину, чи варто з нею мати справу.
Відповідь отримаєте у коментарях.
Тільки сім питань.
Відповідь отримаєте у коментарях.
Тільки сім питань.
Анна Голос• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Думаю, десь до року точно, а там треба дивитися точніше
Мой вопрос не пропустите, пожалуйста. Я первая спросила. получится ли у меня одно дело?
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Більш менш зміни радикальні будуть цього року, покращення позицій, але чекати ще до 2026 включно точно
Радикальні в плані чого, постачання, наступу, просування ворога, фінансування? Покращення позицій в чому? Чекати чого саме, до 26 року. Автор, все що написано вода ні про що
SARA Abramovнa• 16 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Люди, ви це серйозно?
Звичайно що ні, це як ворожіння на анонімах
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляjannjann77
це до автора чи до нас?
До всіх присутніх. Хто питає і того, хто відповідає.
Анна Голос• 16 июня 2025
Ответ дляИлона_747
Так, але треба буде чекати і, мені здається, довго
Почему долго?
Natalia505• 16 июня 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Так серйозні ж речі питають, те що людей турбує. Це жах
Ответ дляlasthome
чи зустріну коханого? давно сама
Так, тільки трохи рухатися, більше спілкуватися і тягнутися до чоловіків, наприклад, якщо стоматолог чи продавець, то тільки чоловік, то просто звикнете до чоловічого населення, бо у вас психологічні переконання про чоловіків погані
Ответ дляИлона_747
На комент 10 ответьте, плиз