Мозговая пилочка• 18 июня в 11:02
Просто позор
Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Санька-4b93• 18 июня в 11:08
Ответ длякороткопамятна
Ну взагалі-то купувати зараз золото дуже вірне рішення
С чего бы? Ювелирные изделия теряют сразу после покупки 70% от стоимости и никогда не были способом сохранения денег, если это не штучные изделия ювелирных домов, конечно.
Мішечок щастя• 18 июня в 11:08
Ответ длякороткопамятна
Довгострокова інвестиція
Це якщо лом скуповувати, а вироби продавати виробами. Є такий вид заробітку
Скіфська пектораль• 18 июня в 11:09
Ответ дляМішечок щастя
Ланцюжок, бо в українській мові’ціпок’ має інше значення. Рано ще в ювелірках авторці ціпки вибирати
Ещё денег не накопила....на ципок
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:09
Ответ дляБавовнятий Пупс
Навіщо вам сережки?
Ви ж їх не планували купувати) то навіщо вам найдешевші непотрібні сережки за свої гроші
Чому вони не потрібні?
В кого тако було• 18 июня в 11:09
Ответ дляХерсон це Україна
В золото
Эта ’инвестиция’ даже вложения с - 80% не отобьёт ))
Викасикрет• 18 июня в 11:09
На мой взгляд нет проблемы в цене. У всех разный бюджет. А вот то что Ваш муж быдло - это уже проблема
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:09
Ответ дляЛагшмивара
Зачем? Если денег не хватает, зачем та ювелирка?
В нього були з собою гроші
Мішечок щастя• 18 июня в 11:10
Ответ дляСкіфська пектораль
Ещё денег не накопила....на ципок
Ціпок золотий буде в сотні разів дорожчий ланцюжка, навіть ручка від ціпка
Херсон це Україна• 18 июня в 11:10
Ответ дляСанька-4b93
А с того ,что золото с годами растёт в цене
Вы же не собираетесь сегодня покупать,а завтра сдать
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:10
Ответ дляСтолічна штучка
Ви реально не знаєте, чи дозволяє ваш сімейний бюджет такі покупки?
Раз на рік точно дозволяє
Яйцеголовая• 18 июня в 11:10
Ответ длякороткопамятна
Як його можна використати? На лом здати? Автор не злитки купувала.
Бавовнятий Пупс• 18 июня в 11:10
Ответ дляМозговая пилочка
Чому вони не потрібні?
Бо ви хотіли ланцюжок і каблучку.
Ви сережки не хотіли)
Чи ви хотіли просто коробочку з ювелірки будь з чим?)
Ви сережки не хотіли)
Херсон це Україна• 18 июня в 11:11
Ответ дляМозговая пилочка
Злитки в банку
Покажите сережки
За сколько купили, если не секрет
Столічна штучка• 18 июня в 11:11
Ответ дляМозговая пилочка
Злитки в банку
Ви в цьому прям впевнені?
Маурита• 18 июня в 11:11
Ответ дляМозговая пилочка
Злитки в банку
Так ви злитки купували чи прикраси?
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:11
Ответ дляВиниловая пластинка
Вам би, пані, перед тим, як кілограми золота носити, для початку граматику б повчити, книжок би начитатись... а вже тоді....
Я на кілограми і не претендую
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:11
Ответ дляМішечок щастя
То зараз золото дороге. В чому його проблема. Не хотів, не купив
Він ще застрях в цінах 90-20 років
Санька-4b93• 18 июня в 11:12
Ответ дляМозговая пилочка
Він розраховував на 9-10 тисяч стеля,але один тільки ланцюг буде коштувати 20-30 тисяч
Він відірвався від землі ,не вкурсі цін ,а потім дивується
Я йому пропонувала давай 10 готівкою,в 10 карткою заплатимо
Оригинальное решение - платить наличкой и с кредитки)) я, правда, не очень понимаю, как это влияет на стоимость изделия? Если он готов был заплатить 10 тысяч, а не 20?
Бавовнятий Пупс• 18 июня в 11:12
Ответ дляМозговая пилочка
В нього були з собою гроші
На хот дог?
Скіфська пектораль• 18 июня в 11:12
Ответ дляМішечок щастя
Нну я это и сказала ,автор собирает на ципок,это дорого и затратно
Анютины ласки• 18 июня в 11:12
Господи, ну нет денег на золото, ну на фига, если 20 штук дорого.
Я вон посудомойку за 18 купила, ткт хоть польза)))
А цепочка..
Ну я да, в принципе абсолютно равнодушна к украшениям. Не понимаю.
Можно,если вам ненапряжно потратить на это денег. А если напряжно - то и напрокуа?
А цепочка..
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:12
Ответ длясою не люблю
Странная ситуация, причем с обеих сторон. Если денег нет - зачем идти в ювелирный? Мужчина странный невероятно, его ж туда не в забытье привели, он же понимал, что это дорого будет, зачем было устраивать концерт? И зачем Вы вообще туда шли, если с ним не обсудили? И зачем покупать абы что?
Так много вопросов
Гроші були,але не багато
Те,що він цін не знає, відірвався від земного життя на землі
Разгуляшка• 18 июня в 11:12
Ответ длякороткопамятна
Если вы цыгане
. Вкладываться в ювелирку чтобы продать ее потом по цене лома?
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:13
Ответ длякороткопамятна
Ну? Взяли б грошима і самі купили б
А інша половина?
Санька-4b93• 18 июня в 11:13
Ответ дляХерсон це Україна
Инвестор от бога - покупать золото, заведомо чтоб сдать с 70% дисконтом