Залізний занавіс• 18 июня 2025
Хто такий як Я? Зайдіть
Я дуже за все переживаю,в мене таке від мами передалось. Вона наче нас не тягала від лікарів, але вона за все вічно хвилювалась і так в неї то досі. Я цю негативну рису успадкувала. Дуже важко з тим жити.
Вічно хвилююсь за здоров´я дітей. Навіть коли здам якісь плаванові аналізи, навіть все ок, але через плече й період знов хвилювання. Я звичайно їх не тягаю лишні раз в лікарню, але хвилювання присутнє.
як цього позбутись? Які обстеження ( крім окуліста , стоматолога, ну в доньки сколіоз то ще й ортопед) ви проводите дітям підліткам 13-15 років?
Щоб літом перевірити чи все в нормі і бути спокійною це раз, а по друге щоб не було нічого лишнього. Які аналізи здаєте профілактично раз в рік?
Буду вдячна за підказки
Залізний занавіс
• 18 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
ОДИН раз на рік
А де я пишу що частіше кудись ходжу. Хочу профілактично здати аналізи , але не знаю які саме. Я частіше і не ходжу. Хіба коли дитина хворіє і лікар направляє на аналіз
Полтавська галушка• 18 июня 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Та що ви кажете, а те що всі всюди розказують про необхідність проф оглядів, чек ап по крові, і все таке. То що всі навколо дурні?
Хто й де таке каже ?
Кусюче сонечко• 18 июня 2025
Приходите в частную клинику и говорите ´хочу чекап дитю´. Вам все распишут, обсмотрят. С удовольствием назначат дополнительные анализы.