Надежда-8877• 18 июня в 17:11

Лікарі в державній кліниці або в приватній

Щось стало цікаво чому так,Часто спостерігаю, що лікарі, які приймають у державних закладах, ще мають додатково підробіток у приватних. Наскільки ярозумію, в приватних в них більше заробіток, а також дисциплина. Питання - чому вони не кидають роботу у державних закладах?
Конфет04ка• 18 июня в 17:12
Поток пациентов, которых можно пригласить в частную.
anuta 27• 18 июня в 17:13
Я часто езжу в обычную больницу по звонку , мне так удобнее в любое время , хотя врач принимает в частной но туда нужно записаться . Также чем больше врач работает , тем больше его знают
Santander• 18 июня в 17:15
Ви ще спробуйте переманіть лікаря з державної в приватну
Natal_ka91• 18 июня в 17:15
Думаю, можливо, наробляють собі щось для пенсії - стаж, ну і плюс відпустки, можливість підвищення кваліфікації за держрахунок. Більше пацієнтів, які потім прийдуть в приватну
anna_2014• 18 июня в 17:16
Стаж зарабатывают. Отпуск нормальный. Ну и полный день работают - там и там по пол дня. Все просто.
саната888• 18 июня в 17:20
там здається втрачається кваліфікація, вони мають проходити раз на рік чи два підтвердження її, а це можливо тільки при державних закладах. лікарі в Україні не мають право бути частними, це незаконно
ok1904• 18 июня в 17:24
Бо в державній підвищення кваліфікації за держ.рахунок. в приватній курси треба оплачувати самостійно і т д
ok1904• 18 июня в 17:24
Ответ длясаната888
Можна і при приватній, але платно
саната888• 18 июня в 17:31
Ответ дляok1904
Можна і при приватній, але платно
напевно дофіга коштує, і поблажок немає для приватних
ElenaMari• 18 июня в 17:31
Там стаж идет и государственная будет, а частная сегодня есть завтра нет, плюс опыт в гос больше, там больше операций и тяжелых случаев, опыт и есть профессионализм
ElenaMari• 18 июня в 17:33
Ответ длясаната888
Частные наоборот все за деньги курсы за деньги и все ок, в частной очень много за деньги все делают и закрывают глаза на многое
ElenaMari• 18 июня в 17:35
У меня знакомый патологоанатом детский, он такое рассказывал, я так понимаю каждый второй ребенок который умер в больнице заключение дается не по разрезу, а по тому что позвонили с больницы и сказали, а то и не каждый второй( и попробуй не написать что сказали….
саната888• 18 июня в 17:37
Ответ дляElenaMari
я мала на увазі не курси підвищення косметологів, не приватні курси. а державні підвищення кваліфікації проктологів, гінекологів, хірургів або флебологів - отаке дофіга
Унция яда• 18 июня в 17:43
Ответ дляSantander
И не говорите. То у них по рассчетке оклад - слезы и стенания на ’не ценят медиков’, а коснись переходить в частную, где поток денег себе в карман не организуешь мимо кармана хозяина, сразу желающих нет.
автор Надежда-8877 • 18 июня в 19:29
А хіба в приватних не йде стаж?