Мамина квіточка• 18 июня в 20:52
Питання по страховці, яка потрібна при перетині кордону
Доброго вечора. Моя мама вперше буде їхати до мене закордон. Потрібно зробити страховку. Порадьте, будь ласка, де краще її замовити. В приват 24 на 2 тижні 650 грн. В тіктоці пропонують по 200 грн на 1 дорослого на 2 тижні. Мені головне, щоб надійно і бажано не переплатити. Дуже дякую за допомогу
Тішуся неперетішуся• 18 июня в 20:58
Я завжди роблю в Інго, і ціна адекватна, і працює, були випадки. У менеджера дешевше, ніж на сайті, але я свого маю, для машини теж в них оформлюю.
Мамина квіточка
• 18 июня в 21:01
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую
спальное место• 18 июня в 22:07
В среднем цена страховки 1 евро в день. Вот и считайте. 200 грн что-то очень дешёвое на две недели.
Я много лет страхуюсь в ARX.
ТаЕщеОптимистка• 18 июня в 23:06
Обирайте не в тік-тоці, а у реальних страхових компаній.
Задайте свої дати і подивіться вартість, можете на сайті страхових перевірити.
У нас машина застрахована в ВУСО, там і туристичні страховки купляємо.