дамаБезСобачки• 19 июня 2025
Поїзд і собачка
Поїзд по Україні. Хто їздив із маленькою собачкою?Що треба для цього? Чи може провідник не дозволити?
Бурундучиха• 19 июня 2025
Ветпаспорт, билет на питомца и переноска - это то, что прописано в правилах
Аристократка-тунеядка• 19 июня 2025
В минулому році їздили з йорком. Купували квиток (25 грн) і він мав бути при вході у потяг у сумці. Все
Ми викуповували купе ,бо їхали 3 людей+ він, але з малими породами це не обов´язково