Bransoletka• 19 июня в 09:55

Заяви Путіна вчора

⚡️ Я готовий зустрічатися із Зеленським, питання в тому, хто підписуватиме документи, — путін.

▪️Якщо перша особа України нелегітимна, то вся система влади там стає нелегітимною.
▪️ Ми віддали більше 6000 тіл військовослужбовців, натомість отримали 57, готові віддати ще понад 3000 тіл.
▪️ рф не збирається нападати на НАТО — це маячня та легенда.
▪️ Трамп має рацію, коли каже, що при ньому конфлікт в Україні міг би не трапитися.
▪️ Втрати Києва на полі бою перевищують рівень мобілізації.
▪️ ДНР і ЛНР мали повне право відʼєднатись від України і не мали питати думку Києва.
▪️ Тепер ми провели референдуми, тепер це невід´ємна частина рф (путін про Херсонську та Запорізьку області).
▪️ Проблема не в тому, що ми забрали Крим, а в тому, що західні партнери допомогли влаштувати в Україні держпереворот.
▪️ Ситуація для Києва погіршуватиметься. Але ми готові продовжувати переговори з Україною.
▪️ Новий раунд переговорів між Україною та рф можливий після 22 червня.
▪️ Українські збройні сили укомплектовані на 47%, а штурмові підрозділи ще менші та небоєздатні.
▪️ рф постійно вдосконалює свої збройні сили та оборонні можливості.
▪️ Ми самодостатні з точки зору забезпечення власної безпеки.
▪️ Ми не дозволимо, щоб в Україні були сили,які погрожують рф.
▪️ Удар в Києві був не по житлових кварталах, а по заводах.
▪️ Ми не вважаємо що почали військові дії в Україні, ми намагаємося їх закінчити.
▪️ рф хоче закінчити все якнайшвидше, бажано «мирним шляхом».
▪️ Хто з вас без гріха, той нехай перший кине в мене камінь, давайте на цьому закінчимо.

Дуже цікаво про Зеленського. Він не хоче аби той підписував будь-які документи. А хто ж тоді?
uma• 19 июня в 13:11
Ответ дляnatapri
В смысле прав? Какое его дело что происходит в чужой стране?
Никакого дела. Но про переворот от говорит правду.
sky-labs• 19 июня в 13:11
Ответ дляuma
Это единственный пункт по которому он прав. И как бы не рвали жопу про народный Майдан, но фактически это был переворот. Толпу отлично развели и завели.
Не прав. Он влез в Крым при еще не импичментированном Яныке
avenueL• 19 июня в 13:12
Все тут дружно забыли, что Росия еще в 2003 при Кучме президенте и Путине премьере покушалась на территорию Украины (Тузла), но тогда такой финт не прокатил. Раша просто выждала момент, когда Украина была слабой и дезориентированной, а в раше уже был подготовлен за это время народ с промытыми мозгами, который и поддержал вторжение в 2014 и 2022.
avenueL• 19 июня в 13:14
Как говорил Кучма, Украина не Россия и «Ви ще будете за мною плакати»
Вор, коррупционер, но поставить на место мог, кого надо.
Бессмертный пони• 19 июня в 13:16
Ответ дляsky-labs
Если бы не было госпереворота, он бы аннексировал Крым при Януковиче. Зеленые человечки зашли в Крым когда Янык еще был в Киеве ...
Я думаю , что сценарий был немного другой - сделать из Украины беларусь №2 . Но что-то пошло не так .
Valentina shop2020• 19 июня в 13:16
Ответ дляТА7НЯ7
сейчас вам напихают)
Скажу матрёшка,тролль и прочее
sky-labs• 19 июня в 13:17
Ответ дляТА7НЯ7
если хотели бомбить заводы то что так промахнулись? тут киевляне писали что тот дом в 1,5 км от ’интересного места’. погрешность промаха что-то большая для ракеты...
Вопросов к правительству, относительно переноса завода в безопасное место, а заодно подальше от жилых кварталов, нет?
У границы, считай под носом, на 4й год войны стратегической важности завод...
ТА7НЯ7• 19 июня в 13:18
Ответ дляsky-labs
вы что это дорого! вы что непоняли что для государства(любого) важнее террритории, а не люди, которых ещё потом нарожают...
у нас в Харькове тоже заводы среди жилых кварталов
IrinnkA• 19 июня в 13:20
Ответ дляr25-1
рф не збирається нападати на НАТО — це маячня та легенда = це зрозуміло всім.
Ну слушайте, они 3й год не могут ничего с Украиной сделать. С фига они на НАТО попрут?
Ksusci• 19 июня в 13:21
Нам нужен только Крим. Пуйло.
SweetInn4ik• 19 июня в 13:23
Ответ дляrybka21
вони з першого дня повномасштабного це роблять
четвертий рік поспіль щодня
Трудятся, аки пчелы. Им молоко за вредность давать надо
Ksusci• 19 июня в 13:27
Ответ дляuma
Ок. Яке він має відношення до того, що відбувається в суверенній державі?
Він же аргументує напад тим, що боїться НАТо.
То чого він боявся на справді?
Ksusci• 19 июня в 13:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
на жаль ей не можна по закону
Вона може здати мандат і призватись. Було б бажання.
Триндичіха Байрактар• 19 июня в 13:32
Ответ дляKsusci
Женщине сдать мандат, все равно что мужчине член отрезать.
Ksusci• 19 июня в 13:32
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На жаль тода працювать некому в парламенте
Ну хай маму попросить посидіть за неї.
PinkyPink• 19 июня в 13:33
Ответ дляuma
А чому в Крим полізли ще до того як хтось когось перевертав? Якось нелогічно виходить, ще сидить під Києвом наш лєгітімний, а військові расєюшкі вже захоплюють Крим і наш президент, верховний головнокомандувач (який відмінив під себе реформу за якою Україна стала парламентсько-президентською і значно розширив свої повноваження) аж ніяк на це не реагує, а пакує манатки і звалює в расєю. Він точно був нашим президентом? Не треба було верховній раді його відсторонювати? Просто почекати рік-два без президента, поки він повернеться?
rybka21• 19 июня в 13:33
Ответ дляavenueL
а на гітарі як грав
Ksusci• 19 июня в 13:34
Ответ дляPinkyPink
Ну якщо дійсно був переворот, банда небезпечних нацистів і все таке, то певно, президент має керувати країною і захищати свій народ від цієї небезпеки, ні?) а не пакувати пожитки в гелікоптер і квакати з ростова, що він лєгітімний
АстанавітЄсь.
Там вітьок гикає сидить.
Бессмертный пони• 19 июня в 13:35
Ответ дляPinkyPink
А еще раньше - Тузлу оттяпать хотел ... тоже , видимо , боялся , что там будет база НАТО )))
PinkyPink• 19 июня в 13:35
Ответ дляKsusci
АстанавітЄсь.
Там вітьок гикає сидить.
Аж сємками вже, мабуть, подавився, бідний
Апель-синка• 19 июня в 13:36
Ответ дляsunholder
чергове і безкінечне бла-бла-бла без будь-яких зрушень в сторону закінчення, тобто ця тактика влаштовує всіх - росію, україну та партнерів
Трамп заявив, що не вводить санкції проти росії, бо це коштуватиме США «багато грошей».

Старый маразматик дал пуйлу полную свободу творить в Украине что захочет.
Бессмертный пони• 19 июня в 13:36
Ответ дляPinkyPink
Все ручки переламал ...
Seehund• 19 июня в 13:36
Ответ дляuma
А вы хотели чтоб он умер, защищая свои ворота? Естественно он сбежал. Предпочел быть живым, а не мертвым.
С чего вы взяли, что его бы убили, у нас народ мирный и законопослушный. Максимум бы яйцами закидали.
Бессмертный пони• 19 июня в 13:37
Ответ дляSeehund
А испытание яйцами он уже благополучно прошел )))
PinkyPink• 19 июня в 13:38
Ответ дляБессмертный пони
Не факт, що він би пережив цей замах повторно
Бессмертный пони• 19 июня в 13:45
Ответ дляPinkyPink
natlem• 19 июня в 13:51
Ответ дляМаска-0b9f
Неужели здесь никому не понятно,что США отдали нас на растерзание рашки?Бери и делай с ними,что хочешь,потому как нам это без надобности.А наш президент,вместо того,чтобы начать переговоры о судьбе страны и, самое главное,населения Украины,пытается вернуть былое расположение,изображая театральное мученическое выражение лица.
Вам прєзідєнт зовсім не президент, а чучело, двійник чи трійник. Він дійсно не хоче жодних перемовин, напав на Україну і не має на меті зупинятися. Він дійсно розіграє виставу з трампом, але той вже схоже зрозумів, що ваш прєзідєнт його розводить як лоха. Вся Україна чекає поки у вас одного вову на площі замінять на іншого. Хоча у вас на болотах проблема не лише у вові, а у населенні в цілому. Ви всі там ’вови’ як не крути.
TATATA1973• 19 июня в 14:00
Ответ дляPrervana
’Проблема не в тому, що ми забрали Крим, а в тому, що західні партнери допомогли влаштувати в Україні держпереворот’
Вот по этому пункту, который и является истоком всего ныне происходящего - у наших с ним категорические разногласия
І в чому була проблема після цього ’держпереворота’? Що яник втік? Якітакі проблеми раптом виникли в рашці, що потрібно було відтяпати донбас і крим? Ну от конкретно по пунктам, що кардинально мало б змінитися?
TATATA1973• 19 июня в 14:01
Ответ дляuma
Куда? Що докорінно змінилося? Що змінилося для росіян? Простих?
Natal_ka91• 19 июня в 14:08
Ответ дляuma
Не треба було яника вибирати, вибрали проросійську маріонетку, а тепер майдан винен