Рання пташка• 19 июня в 19:33
Ви б далі подрузі свою банк картку?
Щодо подруги перебільшую, але добра знайома.
Вона собі відкрити не зможе ще пару років.
Без кредитного ліміту, просто використовувати як дебетову.
Готова якось це компенсувати.
Послухаю чужу думку збоку.
Готова якось це компенсувати.
Послухаю чужу думку збоку.
Рання пташка
• 19 июня в 19:52
Ответ дляГаля-краля
За неоподатковані надходження на карту
А з якого дива внесення готівки має оподатковуватися?
З бісиками• 19 июня в 19:54
Ответ дляРання пташка
Не розумію. Яка податкова, штраф? За що саме?
Податкова поцікавитися де ви берете гроші, щоб класти їх на карту. Якщо суми будуть вищі вашого офіційного доходу - будете пояснювати звідкіля ви їх берете.
КокошинЭль• 19 июня в 19:59
Ответ дляРання пташка
В неї суд і рахунки арештовані. Ось на період судів і просить. Це до півтора-два роки.
Бреше.
Син відкрив собі картку моно за 5 хвилин. Йому 14 років.
Ніхто нічого не перевіряв.
Картка без пластику, віртуальна, у магазинах спокійно розраховується.
Якщо ж вона моно боїться, нехай готівкою користується, як це роблю я (мені так зручно). Ще жоден магазин не відмовився взяти у мене готівку.
Ніхто нічого не перевіряв.
Тану на сонці• 19 июня в 20:00
Ответ дляРання пташка
Не вірю, що без причини відмовили. Вам просто не озвучують.
Фінмоніторинг в мене не спрацьовував на внесення готівки до 100т в місяць. Чого в інших руках має спрацювати?
І що конкретно страшного у внесення кеша?
Так у вашої знайомої теж не просто так все поблоковано
З бісиками• 19 июня в 20:01
Ответ дляРання пташка
З липня цього року посилюється контроль надходжень грошей на карти. В рамках боротьби з тероризмом.
Держава хоче бути впевнена, що це не ви здали черговий військовий об´єкт отримавши за це гроші.
Так що те, що вас до цього не питали де ви берете гроші - не розслабляйтесь.
Та_все_ок_будет• 19 июня в 20:01
Ну, вам 100500 аргументов кинули, что нет. Но, если хотите острых ощущений, то выпустите ей еще одну карту с условием, что вы в онлайнбанкинге можете контролировать суммы оборотов и, если что быстро ее закрыть. Если откажется - шлите лесом. Сейчас и без карты жить можно,терминалы работают. Ну и каждый месяц свечки ставить в церкви не забывайте, чтоб уберег от злых людей.
Аноним_• 19 июня в 20:02
Ответ дляРання пташка
пусть на маму карту оформит
Святатабожа• 19 июня в 20:02
Ответ дляРання пташка
То давайте, виручте людину. Не ввагайтеся.
Тану на сонці• 19 июня в 20:02
Ответ дляСвятатабожа
І нам тоді на найближчі пара років буде серія цікавих тем
Аноним_• 19 июня в 20:03
Ответ дляРання пташка
за деньги которые будут тула вам ложить подруга
Рання пташка
• 19 июня в 20:09
Ответ дляЗ бісиками
І чому ж в мене за всі ці роки ще й досі не поцікавилися моїми власними, які я кидаю на картку після розміну валюти? Ви щось вже придумуєте неіснуюче.
Нема в нас такого закону що не можна собі вносити готівку і що треба платити з цього податок.
Рання пташка
• 19 июня в 20:09
Ответ дляТану на сонці
ну так я знаю чому
Рання пташка
• 19 июня в 20:11
Ответ дляТа_все_ок_будет
не кинули жодного) лише емоції свої та залякування.
Рання пташка
• 19 июня в 20:11
Ответ дляАноним_
пусть на маму карту оформит
мама впо і пенсіонер, не варіант
Рання пташка
• 19 июня в 20:12
Ответ дляСвятатабожа
я і хочу виручити, але хочу розуміти реальні ризики та що контролювати. ще й досі ніхто по ділу не написав, суцільна маячня
Рання пташка
• 19 июня в 20:12
Ответ дляАноним_
не видумуйте будь ласка
Принцепесочка• 19 июня в 20:12
Нет конечно. Тут своим родным не доверяешь, а чужому человеку тем более.
Рання пташка
• 19 июня в 20:13
Ответ дляПринцепесочка
ви можете пояснити в чому саме ризик дя мене як для тримача картки?
Аноним_• 19 июня в 20:15
Ответ дляРання пташка
не видумуйте будь ласка
Ну откройте карту потом увидите....
Принцепесочка• 19 июня в 20:19
Ответ дляРання пташка
Схема трех, вывод от операций с криптой (сейчас мониторят). Перекидка денег от мошеннических операций (за процент) - уже несколько знакомых блоканули и пожизненно в черном списке банка.
Ну и банально : что-то продала, а покупатель нажаловался. Киберполиция придет к вам.
Если Приват, так еще и электронную подпись вашу заимеет
Принцепесочка• 19 июня в 20:20
Ответ дляАноним_
Ну откройте карту потом увидите....
Тоже не понимаю. Если все аргументы не убедительны, зачем продолжать тему? Отдали карту и всё
Рання пташка
• 19 июня в 20:21
Ответ дляАноним_
Ну откройте карту потом увидите....
мені нецікава думка людини, яка навіть обгрунтувати свої фобії.
Ви ж навіть боїтеся самі не знаєте чого, просто про вся випадок, не намагаючись розібратися.
Рання пташка
• 19 июня в 20:23
Ответ дляПринцепесочка
Ну якби це була незнайома людина, то це було б логічно.
Але тут не планується ані операцій з криптою, ані торгівлі, тому це все мимо.
Я так розумію, інших реальних ризиків не існує просто.
Зроблено у 80-х• 19 июня в 20:24
Ответ дляРання пташка
Вы правы. Спокойно давайте карту своей подруге и ни о чем не беспокойтесь
Рання пташка
• 19 июня в 20:25
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, а для чого їй карта?
Для дебетових розрахунків. Десь щось оплатити в інеті, десь комусь переказати на айбан. Вона досить заможна людина, онлайн шопінг в неї активний. От переважно для цього.
Кредитна історія в мене зіпсована, розтермінування чи кредит точно не відкриють, за це не хвилююся. Та і контролюється це на раз-два.
Красавица писяная• 19 июня в 20:26
Ответ дляРання пташка
Ок.
Що ви знаєте про ліміт по карті?
І як ви його будете контролювати?
Що ви знаєте про ліміт по карті?
І як ви його будете контролювати?
Рання пташка
• 19 июня в 20:28
Ответ дляКрасавица писяная
Ок.
Що ви знаєте про ліміт по карті?
І як ви його будете контролювати?
Що ви знаєте про ліміт по карті?
І як ви його будете контролювати?
у мене ліміт на 150т. можна домовитися, що не перебільшує його.
в будь якому випадку можна рандомно взяти в банку виписку з моїм паспортом, якщо порушує - змінити паролі на застосунок і до побачення.
я реально не можу знайти ризиків, хоч тут всі усіраються. що це капець як страшно.
Красавица писяная• 19 июня в 20:30
Ответ дляРання пташка
Вона його порушить. Як докажете надходження коштів? Вам заблокують всі рахунки.
Це для вас не проблема?