Полуничка• 20 июня 2025
Робота з броню. Чи легко влаштуватись?
Поскандалили з чоловіком аж пір´я летіло.
Відстрочка закінчується 30.06.
Кажу бігом шукай роботу з броню. А він такий - ну знайомих розпитаю.
Кажу на сайті ворк уа. 160! Вакансій, по його спеціальності не менше половини.
А він каже на сайті ворк уа все розводняк.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Кажу ти хоч на одну об´яву кинув резюме?
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
Ну не .🤬, я працюю зранку до вечора ще маю роботу шукати?
Відстрочка закінчується 30.06.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
Королева ганделику• 20 июня 2025
Ответ дляПовелитель бітка
А здесь чем вам помогут?
бронь дадут)
КошкинДом• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Дякую!
Ні, не обман
Просто не вся правда
Одразу треба уточнити у підприємства, яке має бронювання в який саме % попаде при працевлаштуванні ваш чоловік
В той, що заброньовані чи в той, що без бронювання
Просто не вся правда
СкиниУскачи!• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вы живете? Работаете? Получаете зарплаты? Что вам еще надо? Коммунизм? Вперед в КНДР! Там этого счастья по горло.
а що там депутати винні Державі?))))))))
КошкинДом• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Я Сиама
То ж ви і біжіть в армію!
Треба ж комусь(Вам) боронити?
мистерЛяпсус• 20 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
Поки відстрочка не закінчиться, людину неможливо бронювати. А як закінчиться, то одразу можна заливати у Дію.
Авторе, тому працевлаштовуватись треба негайно, щоб був час , бо ПФ може підтягувати людину і тиждень і місяць. А без нього Дія не побачить
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Точно! Я забула цей момент.
Шалена невинність• 20 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
На наступний день бронь дають.
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Ну, у моего +- 35 тыс выходит. Прожить можно.
Модно, но это большая редкость и про ворк не очень верю, что там есть вакансии. Опять таки, какой % от всех на брони? А остальные как?
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
ваш чоловік - лодар. я знайшла прекрасну роботу на ворку 3 міс тому. і сюди прийшло купа чоловіків з вулиці. критична інфраструктура,у всіх бронь. Київ
Какая ЗП?
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
А что у других проблемы меньше ваших? Или им легче живется?
И? В их проблемах автор виновата?
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Выживаем, а не живём, при том принудительно запертые в этой стране.
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
У вас паспорт Украины и этого достаточно, что-бы вспомнить что кроме прав, есть еще и обязанности.
Про обязанности в этом лагере забыть не дают, а права когда будут?
Плекаю думи• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Я капати почала ще з нового року. Все думав що війна скінчиться. За переговорами слідквав
ого який недалекий!
Спасу мир• 20 июня 2025
Вцілому я не вірю в ці бронювання, точніше вважаю це до пори до часу, ніба в вас прям дуже намажорений керівник і він зможе втримати бронь або посади де з самого початкку вказано, що бронь один раз і до кінця війни. Всі решта, то завтра бронь відмінять, а медогляд вже пройдений, всі дані у них ваші є і неявка це вже інша стаття ніж зараз. Атора чоловік я так розумію влк пройшов і на обліку стохть, то йому впринципі нема чого втрачать і на бронь треба вже йти хоч на якусь. Але цікаво, хто пише, шо на ці вакансії бронь нереальна і там не всих бронюють, навіщо роботодавцю брать чоловіка без броні, якщо його завтра піймають і це тільки гемор з оформленням? Тут думаю, або йому не подзвонять, бо вакансії пусті, але якщо братимуть, тобронь зроблять.
Безпринципова• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
В мене є така робота! Візьмуть за півгодини. Все оформлять. Але . Місто прифронтове
Яке місто?
У нас у місті дуже багато вакансій із бронню, але зарплатня не дуже.
Оскорбляю всячески• 20 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
Чё это, бронь сейчас легко через дию на 2-3 день от трудоустройства оформляется, если нет проблем с воинским учётом
Автор в каком городе? Смотрите вакансии операторов системы распределения (энергетика).
Детские_Будут?• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Чому? Через дію, наче три дні
Як ви все знаєте то навіщо питаєте?
Детские_Будут?• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вас обманули! Через Дию не три дня, а три часа.
З мінуткі і готово
Бадабум• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Спитати досвіду. Чи реально швидко і без проблем влаштуватись на роботу з броню?
А вы таки заносите мужу яйца на поворотах, поэтому он и в условиях не дует. Знает что вы все равно все быстренько порешаете и узнаете))
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляБадабум
Так. Ви праві. Є таке
Бадабум• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Так. Ви праві. Є таке
А попробуйте не делать так. Как минимум замолчать об этом. Это очень сложно,но попробуйте.
А еще дайте понять мужу что нет работы-неь еды. А вы его кормить не будете
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляБадабум
Та воно то зрозуміло. Але як на практиці? За квартиру платити треба, дитину навчати. Та в холодильник же я не замкну
Бюст Березуцкого• 20 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
Бронь оформляется за 72 часа
Бюст Березуцкого• 20 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
Це робиться не через дію, а безпосередньо через ТЦК і з проходженням ВЛК
Не пишите глупости, бронь делается только через Дию.
Оцененная• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Реально, але ваш чоловік вже про!бав майже всі терміни.
Бо з бронню можна влаштуватись тільки офіційно. А щоб влаштуватись, потрібно щоб були доки з воєнкомату в порядку. А після 30.06 вже доки будуть не впорядку, піде в воєнкомат і звідти не вийде.
У вашого чоловіка тиждень часу.