Полуничка• 20 июня в 10:54
Робота з броню. Чи легко влаштуватись?
Поскандалили з чоловіком аж пір´я летіло.
Відстрочка закінчується 30.06.
Кажу бігом шукай роботу з броню. А він такий - ну знайомих розпитаю.
Кажу на сайті ворк уа. 160! Вакансій, по його спеціальності не менше половини.
А він каже на сайті ворк уа все розводняк.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Кажу ти хоч на одну об´яву кинув резюме?
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
Ну не .🤬, я працюю зранку до вечора ще маю роботу шукати?
Відстрочка закінчується 30.06.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
Відкушу все що стирчить• 20 июня в 13:22
Ответ дляПолуничка
Спитати досвіду. Чи реально швидко і без проблем влаштуватись на роботу з броню?
З бронюванням або з бронею, а не броню, якщо бути точною )))
Розсилати резюме замість чоловіка - то він припух трохи, чи вже не трохи.
Якщо він такий відважний, то хай без броні походить.
Полуничка
• 20 июня в 13:25
Ответ дляОцененная
Реально, але ваш чоловік вже про!бав майже всі терміни.
Бо з бронню можна влаштуватись тільки офіційно. А щоб влаштуватись, потрібно щоб були доки з воєнкомату в порядку. А після 30.06 вже доки будуть не впорядку, піде в воєнкомат і звідти не вийде.
У вашого чоловіка тиждень часу.
Нащо йому іти в тцк? В нього данні оновлені, влк свіже.
Lux Aeterna• 20 июня в 13:43
Ответ дляБезникаяЯ
Мой водитель, возит продукты, зп30+. Бронь есть, вообще без проблем, но людей найти не могут и на ворке висят их вакансии.
потому что никто не верит вашим обещаниям насчет брони, зная, как гос.органы рассматривают заявления. Пока они там затягивают рассмотрения, человека за рулем 10 раз остановят на блокпосту
Лівий Локіть• 20 июня в 14:07
Ответ дляПолуничка
Чоловік влаштувався водієм на Розетці. Бронь дали майже через 3 місяця, хоче обіцяли зразу.
Бадабум• 20 июня в 14:21
Ответ дляПолуничка
Та воно то зрозуміло. Але як на практиці? За квартиру платити треба, дитину навчати. Та в холодильник же я не замкну
Ну как на практике у вас я ж не могу сказать. Я вашего быта не знаю. Но,например,не покупать продукты очень легко,так же как и не платить за квартиру. Более того,вы даже можете уволиться и лечь рядом с мужем на диване. Я думаю он продержится где-то пол дня. У мужчин обычно чувство голода очень сильное. Ну и секс разумеется исключить.
Розбещена цяточка• 20 июня в 14:32
Чоловік знайшов на work.ua , інженер, бронь отримав на 2й день після прийняття, було дві пропозиції з бронюванням, перша не підійшла , делеко від дому і робота не цікава. Хтось шукає відмовки, а хтось роботу.
Розбещена цяточка• 20 июня в 14:33
Ответ дляБезникаяЯ
А хтось крутить носіом і розказує, що вкансій немає. У мого аналогічно, шукають робітників, а їх немає, але там інженерні вакансії і трішки вимоги вищі.
Розбещена цяточка• 20 июня в 14:53
Мій не кидав оголошення, він розмістив своє резюме і його знайшлі обидві компанії., а якщо ще й самому відсилати, то взагалі шанси зростають.
Оцененная• 20 июня в 14:56
Ответ дляПолуничка
Навіть якщо до воєнкомату йти не потрібно, в нього спливає відсрочка.
Щоб оформити бронь потрібен час. А у вас його нема. Без броні пересуватись просто небезпечно.
Леди_в_ночи• 20 июня в 15:49
Ответ дляПолуничка
Він і працює, на себе. Електрик, електронщик, монтажник всього на світі від супутнику, відеоспостереження, сонячні панелі тощо.
Збирати дрони. Бронь дають і ЗП хороша
Кому там слова не давали• 20 июня в 16:05
У чоловіка робота з бронью. Кожного дня з 7 до 16 без вихідних. Зп - 14000 грн (раніше була вдвічі більша). І всі тримаються роботи, як вош кожуха.
60 метрів сметани• 20 июня в 16:46
Ответ дляСпасу мир
Вцілому я не вірю в ці бронювання, точніше вважаю це до пори до часу, ніба в вас прям дуже намажорений керівник і він зможе втримати бронь або посади де з самого початкку вказано, що бронь один раз і до кінця війни. Всі решта, то завтра бронь відмінять, а медогляд вже пройдений, всі дані у них ваші є і неявка це вже інша стаття ніж зараз. Атора чоловік я так розумію влк пройшов і на обліку стохть, то йому впринципі нема чого втрачать і на бронь треба вже йти хоч на якусь. Але цікаво, хто пише, шо на ці вакансії бронь нереальна і там не всих бронюють, навіщо роботодавцю брать чоловіка без броні, якщо його завтра піймають і це тільки гемор з оформленням? Тут думаю, або йому не подзвонять, бо вакансії пусті, але якщо братимуть, тобронь зроблять.
гемором с оформлением будет заниматься отдел кадров, а не руководство.
берут, так как выгребли многих и работать некому, очень хотят работников! ’ вы как- то кустами приходите’- ну оно да, но проходная одна и про нее ТЦК в курсе. особенно интересно тем, кто вываливается со смены.
Так что бывают и потери, и они требуют замены
Ищу-брожу• 20 июня в 16:49
Ответ дляБезникаяЯ
Добрый день. Можно Вас попросить написать название компании. Заранее спасибо!
БезникаяЯ• 20 июня в 16:55
Ответ дляИщу-брожу
Добрый день. Извините, писать название не буду, иначе обвинят в рекламе и отправят в бан, уже это проходили. Открывайте ворк юа, ищите вакансии водитель и водитель- экспедитор. Там, где дают бронь, есть значок брони, его заметно. Звоните по указанным телефонам и общайтесь. Где вся зарплата белая, есть больничные и отпускные, у тех и честно дают бронь без проблем.
Ищу-брожу• 20 июня в 16:57
Ответ дляБезникаяЯ
Можно я откроюсь и Вы напишите в личку или вы откройтесь? Ищем давно, то машины старые, то бронь сказали ждать несколько недель.
БезникаяЯ• 20 июня в 16:58
Ответ дляИщу-брожу
Извините, отрываться не хочу, я тут личность известная
Ищу-брожу• 20 июня в 16:58
Ответ дляБезникаяЯ
А если я Вам электронный адрес напишу? Правда, очень надо
БезникаяЯ• 20 июня в 16:59
Ответ дляИщу-брожу
Ищите компании которые возят молочку
Ищу-брожу• 20 июня в 17:06
Ответ дляБезникаяЯ
Ищите компании которые возят молочку
Выдаёт только молокия, но брони нет. Извините, что побеспокоила
БезникаяЯ• 20 июня в 17:11
Ответ дляИщу-брожу
В молокии не всё чисто и официально, поэтому брони и нет.
Ищу-брожу• 20 июня в 17:13
Ответ дляБезникаяЯ
Других компаний не нахожу. Или не знаю, как правильно поиск задать
БезникаяЯ• 20 июня в 17:16
Ответ дляИщу-брожу
Позвонила только что мужу, он сказал, что на днях закрыли вакансию наконец то. Поэтому и правда, сейчас их фирмы там нет. Эта тема будет открыта месяц, я её себе сохраню и если что то появится за это время, то напишу вам тут.
Лівий Локіть• 20 июня в 18:02
Ответ дляротцвеники
А у нас на работе водителей снимают с машин, возят продукты, молочку. Киев
У вас, мабуть, просто маленька фірма. Компаніям, які багато донатять, сплачують великі податки, дають критичність. Це великі відомі компанії.
Где тут 0?• 20 июня в 20:13
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
Оформляла за 3 дні, головне, щоб не в розшуку був
Иванка Бур• 20 июня в 20:15
Ответ дляLux Aeterna
Хорошо бронируют только оборонку
Иванка Бур• 20 июня в 20:17
Ответ дляКому там слова не давали
Да, совсем плохо (
Мой с 7 до 15 - шетидневка - 26 тыс, бывает ещё можно подработку взять на час-два, то получается до 30
ротцвеники• 20 июня в 20:51
Ответ дляЛівий Локіть
У нас велика відома компанія, напевно просто жлоби
Лівий Локіть• 20 июня в 22:45
Ответ дляротцвеники
Напевно🙁
dahashutka19• 21 июня в 00:24
Ответ дляБюст Березуцкого
Не пишите глупости, бронь делается только через Дию.
Но и Влк надо проходить. Или сейчас другие правила?