Полуничка• 20 июня 2025
Робота з броню. Чи легко влаштуватись?
Поскандалили з чоловіком аж пір´я летіло.
Відстрочка закінчується 30.06.
Кажу бігом шукай роботу з броню. А він такий - ну знайомих розпитаю.
Кажу на сайті ворк уа. 160! Вакансій, по його спеціальності не менше половини.
А він каже на сайті ворк уа все розводняк.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Кажу ти хоч на одну об´яву кинув резюме?
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
Ну не .🤬, я працюю зранку до вечора ще маю роботу шукати?
Відстрочка закінчується 30.06.
Або роботи немає або бронь не дадуть.
Ні! А смисл?
Хочеш, ти займись цим
ротцвеники• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Він і працює, на себе. Електрик, електронщик, монтажник всього на світі від супутнику, відеоспостереження, сонячні панелі тощо.
Він може в ЗСУ дрони збирати, якщо спец в електриці
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
А в самому інституті не питали ? Яка в нього ступінь? Дають бронь викладачам
Він там вчився а не працював
60 метрів сметани• 20 июня 2025
На нашем критическом предприятии бронь имеют половина. И однозначно это не те, кто вот сейчас пришел с улицы. И с каждым перебронированием все меньше дают(( после прошлой отмены народ начал увольняться, несмотря на обещание ’ подождите месяц мы подадим повторный запрос на добронирование и дадут’- ага,щаааззз, согласился народ и продолжил увольняться
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Хз.
Потому что левандос там с бронью скорее всего.
КаваЗМолоком• 20 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Мой водитель, возит продукты, зп30+. Бронь есть, вообще без проблем, но людей найти не могут и на ворке висят их вакансии.
Так, водіям дають
Нова пошта дає, розетка, епіцентри
Це чоловіки водії, погрущики
Але, він електрик, то йому легше знайти кваліфіковану, на підприємствах
Нова пошта дає, розетка, епіцентри
Це чоловіки водії, погрущики
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
После института всегда было полезно в армию сходить.
🤣 ну чую, таки сходить
Баба на горошині• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Чому? Через дію, наче три дні
Це робиться не через дію, а безпосередньо через ТЦК і з проходженням ВЛК
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
🤣 ну чую, таки сходить
Женщины у нас не подлежат принудительной мобилизации, а для мужчин это почетная обязанность.
КаваЗМолоком• 20 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Зараз то дуже небезпечно
Такі локації здають і туди постійно прилітає.
60 метрів сметани• 20 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
да. а после прохождения влк до брони уже он не дойдет
БезникаяЯ• 20 июня 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, водіям дають
Нова пошта дає, розетка, епіцентри
Це чоловіки водії, погрущики
Нова пошта дає, розетка, епіцентри
Це чоловіки водії, погрущики
Ну да, водители практически все на брони, что б тут не писали. А вот за электриков незнаю, но думаю, что тоже есть вакансии.
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
И привет армия, быстро и без проблем.
ротцвеники• 20 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
А у нас на работе водителей снимают с машин, возят продукты, молочку. Киев
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
У нього документи впорядку. На обліку стоїть, але свіже є. Я знаю що без нормальних документів бронь не оформлять
СкиниУскачи!• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
так отож
обов´язок враховуючи що до повномасштабної держава часто-густо плювала на твої права. то я про лікування наприклад мову веду
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Він стоїть на обліку, данні оновлені, влк пройдено. Просто зараз відстрочка
Королева Сарказма• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
То йдіть. Чого тут сидите?
Мовчу, але хочу• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Спитати досвіду. Чи реально швидко і без проблем влаштуватись на роботу з броню?
Сложность или простота устройства на работу не определяется только наличием брони.
В вашем случае она определяется характером мужа. У него все будет долго, нудно, и сложно. И вообще врятли будет.
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
За 10 дней никак не успеть при любых раскладах.
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
То йдіть. Чого тут сидите?
А мужчины будут под юбками отсиживаться? нет, спасибо.
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви дуже вірно підмітили.
Профукує на очах нашу сім´ю
КаваЗМолоком• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Багато в чому може допомогти відділ кадрів, якщо сидить інспектор там по обліку, вони знають всі схеми, як оформити потрібні броні і швидко
Не пошлють його в тцк навіть
Але, це він вже має бути там і домовлятися
Не пошлють його в тцк навіть
БезникаяЯ• 20 июня 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Та конечно. Муж там уже лет 15 работает, нормальная контора. И бронь дают тоже без проблем, если все документы в порядке. При компании работает юрист и если есть спорные моменты с тцк, то решает их юрист. Так что не надо про левандос.
Сиамская сороконожка• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Ви дуже вірно підмітили.
Профукує на очах нашу сім´ю
Родина для мужчины должна быть на первом месте, а потом уже семья.
Полуничка
• 20 июня 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Не пошлють його в тцк навіть
В мене є така робота! Візьмуть за півгодини. Все оформлять. Але . Місто прифронтове
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
бронь за 10 днів ніхто не оформить
Ее быстрее оформят)
66сезон666серия• 20 июня 2025
Ответ дляПолуничка
Да, но есть одно но, ваш муж частично прав, обычно по этим вакансиям бронь не дают, а где дают, то ЗП копейки.
БезникаяЯ• 20 июня 2025
Ответ дляротцвеники
И что, молочка и без брони? У моего тоже молочка и тоже Киев.