Давно без алко• 20 июня в 13:22

Життя у Словенії

Привіт.
Цікавить досвід реально виїхавших до Словенії. Чи можливо по відгуках ваших знайомих.
Подобається країна, як з мовою, важко вчити?
ПотеряласЯ Я...• 20 июня в 13:23
тут много не расскажут, надо искать профильные группы на Фб и их лопатить
КоролеВешна• 20 июня в 13:24
А что там хорошего?
Володарка мрій• 20 июня в 13:25
Это дорогая страна для жизни. Язык легкий. Страна красивая и компактная. Люди симпатичные. Муслимов нет
Володарка мрій• 20 июня в 13:26
Ответ дляКоролеВешна
А что там хорошего?
Из всех посткоммунистических стран - она лучшая.
По уровню жизни
автор Давно без алко • 20 июня в 13:29
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не служанка• 20 июня в 13:43
Друзі переїхали 6 років тому. Країна красива, мова схожа на українську та россійську. Роботи мало.
Грамотний хвіст• 20 июня в 13:58
Красиво, дуже зручно географічно розташована. Дуже приємні люди, ну більшість. Мова більш- менш зрозуміла, але не така легка як може здатися з першого погляду, роботу можно знайти без проблем, але на рівні прибиральниць, на заводі, у будинку для людей похилого віку , і за мінімальну плату. Проблема з орендою житла - вона дуже велико коштує та його немає.Українцям здають не дуже охоче.
автор Давно без алко • 20 июня в 14:06
Ответ дляНе служанка
Дякую.