ТебеОноНадось• 21 июня в 01:15
Аеропорт Кошице
Вітаю.
Поділіться досвідом,будь ласка, хто летів літаком до Кошице( Словаччина),як далі добиралися до Ужгорода? Чи курсують автобуси безпосередньо з аеропорту чи треба якось ще добиратися до міста?
Якщо літак прибуває о 20:40 + паспортний контроль,то реально буде ще чимось доїхати до України?
Вредняжка• 21 июня в 09:04
Ходит автобус аэропорт - ЖД вокзал. Расписание можно глянуть в приложении MHD Košice
Но комфортнее наверно такси, вызывайте Bolt. Адекватная цена
До Ужгорода автобус, автовокзал рядом с ЖД
Расписание можно посмотреть на сайтах типа Басфор и подобных
ТебеОноНадось
• 23 июня в 03:34
Ответ дляВредняжка
Дуже дякую. Буде їхати син 16 років один,без супроводу, тому,мабуть такий варіант не дуже зручно.