Пиши-пропало• 21 июня 2025

Батько вимагає зустрічі з дитиною, син не хоче

Ми розлучені син не знав батька бо був дуже маленький тоді, зараз йому 11 і появляється батько вимагає зустрічі з ним, син не хоче. Навіть якщо він звернеться у суд з цим питанням, не уявляю як можна насильно 11чну дитини заставити це ж не маленька дитина яку можна задурити
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я не подавала на аліменти
Подайте
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я не подавала на аліменти тому і боргу немає
Сейчас подайте
автор Пиши-пропало • 21 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Хорошо обработали сына, если он не хочет видеть своего отца.
Де батько був 10 років??? Жодної спроби для зустрічі , жодного дзвінка , смс
11 років це вже сформована особистість з власною думкою, я йому нічого не навязую
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да , но алименты обязан платить, никуда не денется. Мой БМ не платит , злостный должник алиментов
Ну яка різниця, вам це спілкування не вигідне, тому що частина вашого сімейного бюджету піде на чужу вам дитину. ;)
Ну давайте хоч собі не брешіть
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, вона сіла на зручне крісло і типу її це не стосується :))
Да меня это не касается
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да меня это не касается
Звісно ні
Це стосується лише вашого сімейного бюджету 😆😆😆😆
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну давайте хоч собі не брешіть
Я не брешу, 19 лет прошло, куда ему уже лезть до сына , горе отцу. Чужие люди .
Раньше надо было думать папе
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Раньше надо было думать папе
Ну ви ж з ним вже багато років, багато років для вас це було нормою.
Тому що всі гроші йшли вам в родину.
Ну бляха, не робіть з себе дурочку
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно ні
А можно запретить взрослому мужчине не тратить свои деньги? Ну смешно
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Звісно.
Маніпуляціями різними і заохоченнями
Тому не потрібно робити з себе святу простоту.
Ні одна б нормальна жінка не звʼязала б себе з чоловіком, який забив на свою дитину. Вам теж з цього була своя вигода. Але ви чомусь це заперечуєте
Птица секретарь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да меня это не касается
У Вас прям выдержка) Я считаю многое можно простить, но вот такое отношение к своим детям- это уже дно последней инстанции. Хотя, может Вам ок, сатисфакция определенного рода за 1 мужа. Первый мудак, второй мудак...
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому після розлучення батько не спілкувався з сином?
Не хотел. Какие блин ещё могут быть причины?
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ дляСоветчица Года
Вимагає? 🤣🤣🤣 Який наполегливий! Трапилося, мабуть, щось? Дуже шкода татуся.
Господи, які ж вони кончені.
Ага, понял, что он по жизни нах никому не нужен, вот и вспомнил о ребенке. Тьфу
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
:) ну я ж кажу, а ви цьому раді всі 17 років
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Что, простите?
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно.
Маніпуляціями різними і заохоченнями
Если бы я влезла в семью и разбила её то вы правы были бы манипуляции и тд так обычно делают новые пассии, если мы с ним сошлись когда уже у него прошло пару лет после развода, то он уже сам сделал свой выбор и показал своё отношение к своему ребёнку, он за два года ничего не сделал чтобы общаться с ним. Мы с ним встретились и мне он подошёл, я чётко знала что рожать больше не хочу, поэтому мне он подходит. Мы с ним очень похожи. Обое рябое раз столько лет вместе
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляПтица секретарь
Я теж так вважаю
Ситуації різні.
Але як можна привести в дім такого ж бидломужка, який не виховує своїх дітей.
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ дляПтица секретарь
Да это ужасно по отношению к детям
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Виніс суд рішення, що батько має право 3 рази на тиждень бачити дитину.
Мати дитину не дає, змінює місце проживання. Далі що?
Прям каждые полгода меняет место жительства? что за бред?
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
😂😂😂
Можете не продовжувати.
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы перепутали апонентов
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да это ужасно по отношению к детям
Але ви це відношення підтримали
Птица секретарь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да это ужасно по отношению к детям
А к своему сыну? Не, ну всякое бывает, да. Но пацану явно было больно, что на него отец забил. И мама в качестве компенсации приводит такого же, кто ТАК же поступил. Дубль 2. Девки, что у ваших головах? Я еще не весь треш видела)
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ дляПтица секретарь
Дети были малые , это ж не подростки.
У всех по отчиму, никто не в обиде
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
😆😆😆
Саме так.
Ну випишуть їй штраф в розмірі 24 гривень
Все
Дітей ніхто не відбере, а батьку з часом такий головняк теж не буде потрібен
+ малим дітям можна що завгодно вкласти в голову, тому вони потім і самі не захочуть спілкуватися
Щяз слезу пущу. Вас послушать, так папаши такие страдальцы, такие страдальцы
А по факту, один на миллион такой. Остальные максимум через год после развода о детях забывают, хоть те дети каждый день мимо их дома условно в школу ходят. Особенно, когда появляется новая баба
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тато не відібрати дитину хоче, а бачитися. Суд нічого не зробить, якщо мама не захоче цього спілкування
Вот бидося
А тысячи папаш, которые годами не платят алименты и живут припеваючи и суд ничего сделать не может, не в счёт?
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ну так мами їм допомагають швидко, і жіночки, які забирають в сімʼї таких бидлюків.
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То нахер он лезет к сыну ? Справку хочет наверное
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Має право :) не повірите
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Має право :) не повірите
Верю , автор тоже имеет право подать на алименты