Пиши-пропало• 21 июня 2025

Батько вимагає зустрічі з дитиною, син не хоче

Ми розлучені син не знав батька бо був дуже маленький тоді, зараз йому 11 і появляється батько вимагає зустрічі з ним, син не хоче. Навіть якщо він звернеться у суд з цим питанням, не уявляю як можна насильно 11чну дитини заставити це ж не маленька дитина яку можна задурити
Парова машина• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ничосе, ДАЖЕ кидал иногда деньги на ребенка Супер мужик, нужно глотку рвать ради него на советчице, забирайте его себе
Не могу понять, когда и где наши бабы повернули не туда
То може гермофродити
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Ідіть тримайте свого аліменщика, не розслабляйтесь.
Женщина, вы в порядке? Выздоравливайте
Парова машина• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Женщина, вы в порядке? Выздоравливайте
Не рівняйте всіх по собі, не всі хворі
Одужуйте
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Это вначале административный штраф, потом открывается уголовное производство. Вытрепают нервы от души.
уголовноє
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я не подавала на аліменти тому і боргу немає
я би прям зараз подавала
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
уголовноє
Почему ржём? Если мать систематически не выполняет решение суда об определении порядка общения отца с ребенком, это может быть расценено как злостное невыполнение решения суда.
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
і далі що?) передається в уголовний суд?)
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
Читайте , все есть в открытом доступе.
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Читайте , все есть в открытом доступе.
Що саме є? Що справа про опеку переходить в карний суд?
Ну припиніть вже, бо виглядаєте як клоун.
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
Умышленное неисполнение решения суда
А вы как глупая женщина)
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Умышленное неисполнение решения суда
А вы как глупая женщина)
І давно це стало карною справою? Ви її ще кіднепінгом назвіть

Вам же все одно яку ще маячню брякнути, однією більше, однією менше..
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@

Судя по всему это вам все равно, раз не понимаете о чем речь, но продолжаете ляпать.
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Все одно на ваші побрехенькі, маєте рацію)
Але вам мабуть геть зайнятися нема чим в житті, що ви вже котру годину поширюєте свою маячню про те, що справа опіки то є уголовка
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
Читайте внимательно, я расписала всю последовательность до момента уголовной ответственности. А впрочем, вам оно не надо с вашим интеллектом, забейте.
ЭмчЭндЭм• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ви читали чим?
Де я за нього рвала?
Я про те, що автор спочатку написала, що 10 років його не було, а потім сказала, що таки отримувала гроші.
Так що автор трохи забрехалася, от і все. Щось радити, коли ти не знаєш всієї історії - погана справа.
Успіху вам в осмисленні прочитаного
Мальчун-задирун• 21 июня 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви читали чим?
Де я за нього рвала?
Успіху вам в осмисленні прочитаного
Это вы читаете пятой точкой
Автор писала, что в жизни ребенка его не было, папашка с ним не общался.
То, что он иногда кидал какие-то копейки, вообще ни о чем не говорит, ребенку он чужой без общения, никто
ЭмчЭндЭм• 21 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Это вы читаете пятой точкой
Слухайте, вам нема з ким посваритися сьогодні?
Він ні з ким не спілкувався, але знав номер карточки автора. Звідки???
Зовсім його не виправдовую. Але думаю автор сама була проти спілкування і все для цього робила. Можливо тому і суми такі малі.
Вона явно щось не договорює.
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Кво кво кво
Ворона• 21 июня 2025
Очень скоро у сына начнется переходной возраст и ему отец будет больше нужен, чем малышу. Ваша обида понятна, но жизнь длинная, и первые 10 лет жизни сын может смутно помнить во взрослом возрасте
#Пойду_кгадалке• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви не знаєте таких випадків?
Суд нідочого, в нас можна не дотримуватися судових рішень.
А Вы заставьте папашу общаттся с ребенком, и штрафы на горе отцов, которые не хотят и избегают встреч..тогда и поговорим о желаниях подростков не воспринииать таких биопапаш. Всьречи по суду, это чисто испортить жизнь матери и требовать ...ну шо то там требовать. Зачастую заканчиваются нечем и пользы именно ребенку это не принесло. Не могут мантии решать что лцчше ребенку.
#Пойду_кгадалке• 21 июня 2025
Ответ дляФорточка
Автор, не спішить так кінці обрубувати.Може людина за ум взялася.
Мій колишній не хотів доньку до 10 ти років знати.Потім щось у нього в голові перемкнуло.Став з дитиною зближуватися, потроху малими кроками.Потім і університет сплачував і квартиру купив.Донці вже 24 роки, нормальні відносини з татком
Ага, наприклад до 18..и таке горепапашка подасть на дитину на аліменти... нормальні, або забезпечують дитину зразу або не ї..путь мозок.
долой_лама• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я слабо уявляю як так могло статися, що після розлучення батько повністю зник і зʼявився через 11 років з вимогами. :)
Або ви щось не договорюєте або придумуєте події на ходу
У нас за 13 років не з´явився...
Все будет, но потом• 21 июня 2025
Ответ дляВорона
У сына автора возможно есть отчим, зачем им этот горе отец
Kittaa• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я не подавала на аліменти, але час від часу скидував мізер на карту, якщо розділити по місяцях то по 300-400 грн в місяць виходить
Подайте обовʼязково, хлопцю тільки 11 років
А так і аліменти будуть і папашка зникне 100%
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Виніс суд рішення, що батько має право 3 рази на тиждень бачити дитину.
Мати дитину не дає, змінює місце проживання. Далі що?
Далі залежно від того, що хоче батько. Наприклад штраф за невиконання рішення суду для початку, а далі позов про позбавлення прав за неналежне виконання батьківських прав.
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Ви в бульбашці живете? Зніміть рожеві окуляри
Слабо вона уявляє як міг зникнути на 11 років, вони тисячами після розлучення зникають не тільки на 11 років а повністю із життя своїх дітей
Автор. Поговоріть з сином, що треба розставити всі крапки над і.
Хай пройде зустріч з сином виключно в вашій присутності і на ваших умовах. ( бажано все це прописати текстом-повідомленням, а не розказати) і нехай син задасть всі незручні питання «татові» а далі скаже, що мммм НЄ ПРОНІКСЯ, і спілкуватись не хоче.
Затишне кубло• 21 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Странный вопрос
Не считал нужным наверное
чи мама все робила для того, щоб не спілкувались?
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляМеня много
А чего не осознавалось ему, когда были болячки детские, когда мать сама тянула сына, а когда в футбол поиграть и в приставку могут вдвоём, резко осознал, в лес таких папаш!
Ну як би дитині 11 років всього. Ще є час і на футбол і на приставку.
Хай би зустрілись, хочаб для розуміння що потрібно і чого далі чекати.
П.С на аліменти подати вже вчора.
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор, подавайте на алименты. Был ли у Вас суд по определению места жительства ребенка? Если нет, то надо это сделать. Я рассталась со своим бм, когда малой 3,5 было. Его не было в нашей жизни и меня это устраивало. Он появился через 5 лет и тоже началось ’я - отец, имею такие же права как ты’. И как оказалось, что и правда имеет. Более того он мог малую забрать, а я бы и сделать ничего не смогла, так как он отец. Я лишить его родительских прав хотела, но это не просто сейчас сделать. Решать с кем будет проживать и общаться ребенок может с 14 лет насколько я помню. Поэтому я бы на вашем месте искала хорошего адвоката и подала эти два иска или ехала за границу.
Вже з 10 суд питає дитину і думка дитина в більшості випадків є вирішальною. А з 14 вже без рішення суду дитина вирішує сама
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Ви реально якісь нісенітниці написали. Ніякий суд не прийме рішення датою 11 річної давнини. Про кредити навіть коментувати смішно