Гомосноб• Изменено 22 июня 2025
Прийшла з магазину. Чек - 300 грн. Хіба дорого?
По слідам топової теми про продукти, скажу так - в нас є хоча б вибір в продуктах, десь дешевше, десь дорожче, але в цілому абсолютно адекватні ціни.
Щойно купила:
20 яєць
Півбатона
Півкіло авокадо
Майже кіло абрикосів
Вівсяне печиво богуславна
Дитина взяла молочний коктель
Все разом - 300 грн
Куди дешевше??
Так це в нас війна четвертий рік і живемо як в бога за пазухою.
Щойно купила:
20 яєць
Півбатона
Півкіло авокадо
Майже кіло абрикосів
Вівсяне печиво богуславна
Дитина взяла молочний коктель
Все разом - 300 грн
Куди дешевше??
Пожарник• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Ага, був) але вже сонечко
сын говорит - похлеще звука пво
отвыкли уже от грома
не знаю сколько времени должно пройти что бы воспринимали как раньше
мало морд - накидайте еще
отвыкли уже от грома
мало морд - накидайте еще
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Ага, був) але вже сонечко
Де саме ви працюєте, в які організації і на які посаді?
ПП-шница• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Раніше ковбаса по 3 копійки була 😀
Ні, тільки булочки по 3 копійки.
ДелиВерка• 22 июня 2025
Если бы у автора пенсия была 3 тысячи из которых нужно отложить на коммуналку и на лекарства. Всё таким дешёвым не казалось бы.
Тішуся неперетішуся• 22 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
А где это в Украине продают устрицы в продуктовых магазинах ?
Сильпо
Гомосноб
• 22 июня 2025
Ответ дляАльдебаран
У вас здорово нижчі ціни, ніж у КР. Я піду плакати.
Печево і абрикоси по знижці були
аромат Жука• 22 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
Ви реально не розумієте що ваш набір продуктів це ні про що для родини. У мене наприклад чоловік і двоє підлітків то коли в домі залишається пів батона це значить що хліба немає і треба йти до магазину.
Я спочатку війни пекла хліб. Переїхали по роботі, наче сенсу не було., у чоловіка зараз більш менш нормальна з.платня, але от він у відрядженні і я харчуюся за власні кошти. За тиждень двічі купувала хліб(!),25-30грн щоразу і це хлібини по 350 грам, то я мабуть знову почну собі пекти, бо 1 кг борошна це 17-22 грн
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляаромат Жука
Ви у хлібопічці печете?
Червона калина• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
У мене хороша зп, не переживайте, і за війну піднялась майже в 3 рази.
Мене більше дивують тут всепрольщиці, яким з початку війни зп не підіймали. Де ви працюєте?
В АТБ, кассиром.
аромат Жука• 22 июня 2025
Ответ дляДелиВерка
При пенсії в 3 тис є субсидія, безкоштовні ліки і пільги на прїзд, а от батькам дітей підлітків пільг не аж, а годувати треба майже дорослих осіб.
аромат Жука• 22 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Достатньо супермаркетів , де є мушлі
Домашка• 22 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вы за 50 грн это строчите ? Пойти купить обычных продуктов мясо , рыба , молочка , фрукты , овощи на неделю это минимум 10000 тыс , что вы басни рассказываете
10 тис грн на тиждень? Це скільки треба з´їдати за раз, щоб стільки на їжу витрачати?
аромат Жука• 22 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Ви у хлібопічці печете?
В газовій духовці пекла. Після переїзду ніяк не познайомлюся з духовкою в квартирі, що винаймаю.
Гомосноб
• 22 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і хочеться відповісти - в сраці працюємо.
Реально, дістали дурні теми.
«В сраці» - це вже більш реалістично звучить 😁
Кастрюлька• 22 июня 2025
Ответ дляНаучительница
Вас явно обЩитали на кассе. Я на 300 грн взяла сегодня весь ваш список и ещё кило хамона и дюжину устриц
А потім проснулися, а за вікном смітник і асфальту нема, і ви згадали, що треба щі варити
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Але ж ви не там, автор. Не бачу назви підприємства, організації, яка під час війни, збільшення витрат, підіймає зарплатню втричі
Колдунья-вещунья• 22 июня 2025
Ответ дляаромат Жука
Ой не дай боже комусь тими пільговими ліками лікувались, там ще кінське здоров´я треба, щоб їх добути
Коплю на груди• 22 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
У вашому списку не побачила нічого чим можна нормально нагодувати дитину і дорослу людину.
Как же, авокадо животворящий
Творог для розжига• 22 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это на сколько людей?
Love_Love_Love_• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Жіночко, я живу в США і щотижня замовляю продукти з українських супермаркетів, оплачую американською зарплатою і трохи в аху …… від цін. Не ясно про що і для чого ваша трольна тема?
Гомосноб
• 22 июня 2025
Ответ дляаромат Жука
Ви тролите
Чим саме? Обгрунтуйте. Тим, що я не розумію в кого за 4 роки зп не підняли? Так, не розумію, тому що в оточені таких немає.
Чи тим, що в мене зп піднялась? Ну тому що в нормальних компаніях переглядають зп щороку + враховується інфляція.
Соседушка• 22 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Сильпо, Ашан
А що таке?• 22 июня 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Раньше на неделю можно было продукты купить
Лет 20 назад?
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Де назва нормальної компанії? Вже дзвоню туди з приводу працевлаштування. Ніде не враховується інфляція, ніхто індексацію під час війни не робив. Може ви прокурор звичайно, тут я мимо, не цікавилась.
Весняний Марафон• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
ваше ’оточення’ это сколько? дестяка два людей?) смешно
Удальонка• 22 июня 2025
Нет, не дорого. У нас вообще самая дешевая и лучшая страна и все нам завидуют😏 о чем спор?
Котики-муркотики• 22 июня 2025
Ответ дляаромат Жука
Зазвичай там є дорослі діти, які в кращому випадку дадуть якусь копійку батькам
Коплю на груди• 22 июня 2025
Ответ дляПП-шница
Ні, тільки булочки по 3 копійки.
Так та булочка одному на разочек