Ні грама• 22 июня в 18:09

Де взяти сили/енергію?

Порадьте з власного досвіду що допомагає вам додати ресурсу на побут і спорт в тому числі. Розгляну навіть варіант біодобавок, бо жесть ці качелі достали🤪. Бо буває цілий день ганяю, щось вирішуючи, роблю, прибираю і відчуваю ще повео сил, а буває зранку очі протерти не можу. І друге частіше.
Пишна молодиця• 22 июня в 18:12
В мене так само.
Це нерви
...аяприкольная• 22 июня в 18:12
Почати нормально харчуватися, а не лосось - авокадка
Мурзилка• 22 июня в 18:15
треба борщ їсти
Ms. Откровенность• 22 июня в 18:25
Така ж фігня, терапевт порадив ресверазін.
Госпожа Белладонна• 22 июня в 18:30
Енергетики( Знаю, що шкідливо, але кілька разів на тиждень себе так ’тягну’, бо інакше на робота/спорт/ побут сил не буде
Едимнаморе• 22 июня в 18:37
Советую прочесть книгу «Сила».
Мне очень помогла в своё время.
автор Ні грама • 22 июня в 18:58
Ответ дляГоспожа Белладонна
Стараюсь триматися від цієї ідеї подалі🤪
автор Ні грама • 27 июня в 19:19
Ответ дляMs. Откровенность
Прочитала, що воно таке і пропила 5 днів. Не знаю може накрут, але мені здалось наче працює.
Ms. Откровенность• 28 июня в 00:03
Ответ дляНі грама
Курс має бути 2 міс.
автор Ні грама • 28 июня в 00:04
Ответ дляMs. Откровенность
Курс має бути 2 міс.
Так, я читала інструкцію, але купила для проби лише пластинку, там 10 шт- на 5 днів. Завтра візьму ще до повного курсу