Зайченя• 22 июня в 21:12
Є десь таке що придбавши квартиру закордоном можна легко отримати громадянство?
Горня капучіно• 22 июня в 21:15
Або нерухомості вартістю від 500 тис євро, або країни але Папуа-Нова Гвінея.
Ну, і що для вас ´легко´ - миттєво громадянство, чи ВНЖ/ПМЖ і через 5-10 років громадянство?
Khmelnichanka• 22 июня в 21:15
Почитайте про Чорногорію. Не впевнена щодо громадянства, та ВНЖ - дають, причому нема вимоги щодо високої вартості житла (як, скажімо, в Іспаніі).
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня в 21:18
нет такого, если только ваша покупка не будет больше миллиона евро,
вы даже внж не получите, не говоря про гражданство
Горня капучіно• 22 июня в 21:19
Ответ дляРаботать надо
Колись було так на північному Кіпрі. Зараз не знаю.
Кому потрібно громадянство невизнаної території? Це як громадянство лнр/днр
Зайченя
• 22 июня в 21:22
Ответ дляДа, я блондинка!
Гражданство через инвестицию. От 500 тыс евро
Тобто автоматом громадянство?
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня в 21:24
Ответ дляЗайченя
Тобто автоматом громадянство?
сразу как документы оформите, с ключами на квартиру и паспорт выдадут
Да, я блондинка!• 22 июня в 21:24
Ответ дляЗайченя
Тобто автоматом громадянство?
Да,читала что да. В течении года или быстрее
Love_Love_Love_• 22 июня в 21:25
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
Лише в Туреччині це прямий шлях до громадянства
Кишмишная Мая• 22 июня в 21:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
В Турции уже не так сладко. Для внж нужно купить жилье за 200т дол, для гражданства за 400т дол.
Love_Love_Love_• 22 июня в 21:38
Ответ дляКишмишная Мая
Так, але все одно це найлегший шлях, Іспанія і Греція через золоту візу, інвестиції 500-300 тис, очікування 7-10 років.
Кишмишная Мая• 22 июня в 21:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Испания уже их отменила. Про Грецию не в курсе.
Горня капучіно• 22 июня в 21:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
Іспанія - купівля нерухомості на 500 тис євро дає право отриманих ВНЖ, а громадянство лише через 10 років легального проживання
Аналогічно з іншими країнами, які ви згадали
Love_Love_Love_• 22 июня в 22:03
Ответ дляГорня капучіно
А ви добре прочитали що я написала?
Горня капучіно• 22 июня в 22:04
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви добре прочитали що я написала?
А ви?