Будьмо Гей• 24 июня в 00:54

Karinè — Дівчинка просто підпал!!

Побачив в сторіз у Дорофеєвої
Крутий стиль, подібний до речі до Наді, але більш різнобарвний і цікавий. Чілова музика і вона така крута, але без перебільшення! Нові експерименти української молоді тішать! Нагадує мені чимось виразами обличчя Олівію Родріго, що зараз на музичних топах в США.

Однозначно вподобайка!
Її відв´язна энергетика в перемішку з кокетсвом це щось!!
Agendum• 24 июня в 01:25
Она из продюсерской компании, где и Дорофеева? Ужимки, мимика - как у Дорофеевой. Закусывание губы странное, наигранное. Неинтересно.