В списках відтворення була рекомендація тодішньої творчості Тіни.. ця російська в піснях і взагалі її минулий репертуар викликає мурахи, але з непрвильного приводу.. якась Таня із московської губернії.
Зараз же завдяки мовній метаморфозі та більшої ліричної свідомості — в її текси хочеться пірнати всією душею!
Marinamariana• 09 июня в 11:08
Ответ длячаревна
Шутите, опоздала она лет на 20 со своими оголениями. И более пластичной можно было стать за это время.
Она очень симпатичная даже красивая и даже в своем возрасте , выглядит лет на 10 меньше
ИннусичкаЯ• 09 июня в 13:21
Об´єктивно:
У Тіни миловидна зовнішність,голос хороший,а от стиль-провал,ну нейдуть їй ці рижі коси,червоні губи як у джокера був такий період,зараз також,якась полуроздіта,чортишо,негармонійна,в 10 роках,і то краще виглядала,я розумію,що молодша була,сексуальність штучна,наче сову на глобус намагаютсья натягнути,все нете
Травестідіва Монро і то краще виглядає,цей стан зсередини йти має
Тіні треба стиліст,терміново