Плекаю думи• 24 июня в 08:53
Тополя відкрив банку. То, може допоможемо?
Не на ремонт квартири, а на психіатра Марʼяні. Що скажете ?
Ответ дляМию чакри щоденно
Какой громаде они помогали? Я местная, послушаю ваш флуд
Все впо Бучанского района получали там помощь, при том не малую помощь, просто показав справку о впо.
Флуд у вас и явно не местная, если не в курсе, потому как эту помощь очень долго раздавали.
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:19
Ответ дляЗаведУющая
На Притулу була реакція від СБУ? Не було. Так і тут. Тихенько грошенятки прикриє, потім відзвітує, що купило один шолом, чи 10 шоломів.А грошенятки інші у кишеньку собі.
Та справа навіть не в кишені, а в цих хайпових нецільових зборах на ядерку, на каву в Криму, тепер он на психіатра Марʼяні. Ну не повинно такого цирку бути в нормі, всі збори - за потребою, зі звітами і тд. В Назара банка називалася «на танець життя», ну танцює як уміє, якщо публічним правильним норм збирати на все, що завгодно, то чому ж тоді до інваліда пристібалися?)
Ответ дляОч@ров@Шк@
а я пропустила про церковь, заметила её и её бредни буквально несколько месяцев назад. .
А оказывается мадам тут сборы вела невесть для кого и себя кпсс назвала при этом ))
Мадам никогда и нигде сборы не вела, исключительно сама помогала и возила помощь от знакомых. Более того, мадам и сейчас помогает и до войны животным помогала, все за свои.
Это вам для общего развития.
Почему КПСС тоже писала, это просто ФИО.
Это вам для общего развития.
ЗаведУющая• 24 июня в 12:22
Ответ дляНамазюкана нішою
тут зараз як дві паралельні реальності. Як два різних світи. Одні гинуть, другі ледь животіють, а треті хайпують, веселяться, жирують. Не повинно так бути, а воно є. Така реальність нашої України
Ответ дляМию чакри щоденно
Это секта,которая называет себя церковь Благодать. Своим прихожанам пайки раздавали в 2022 году. Там замкнутый круг в начале был. Вроде одним из владельцев секты есть застройщик мартынов, деньги люди несли в секту, он строил жк .
Зачем вы обманываете? Раздавали абсолютно всем со справкой впо, никто на службу не тянул и взносов не просил.
Ещё им Каритас помогали, периодически наборы в коробках передавали для людей.
Пока наша власть набивала карманы там человек мог получить сразу набор для гигиены и базовую еду, так как многие приезжали реально с одним пакетом и без денег.
Оч@ров@Шк@• 24 июня в 12:23
В Днепре ужас (((
Є загиблі та поранені через атаку військ РФ по Дніпру, повідомив очільник ОВА Сергій Лисак. У місті виникла пожежа. Пошкоджена цивільна інфраструктура. Зокрема, гуртожиток, гімназія, адмінбудівля. Понівечений потяг. Травми дістали його пасажири.
Девчата, из Днепра, как бы мы с вами не расходились в темах, но реально больно сейчас. А еще поезд пострадал, уточнили, что Одесса-Запорожье (((
Мию чакри щоденно• 24 июня в 12:25
Ответ дляkpss2017
Вы не в курсе ,что рядом в Вишневом есть тоже секта церковь спасіння и побольше вашей и они помощь тоже раздавали и раздают
наверное муж 100 метров вперед забыл проехать,чтоб увидеть масштабы конкурентов
ЗаведУющая• 24 июня в 12:26
Ответ дляSometimesDiena
Лохи кидают бабло, а оно их стырит. Ничего нового
Ви що таке на Тарасіка думати?
Знову морда фіолетова
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:28
Ответ дляТреба підробіток
С чего это он решил хайповать собирая чужие деньги? Как будто сейчас у кого то есть лишние, чтобы ’забросить’ Слово еще какое...Пусть свои ей даст на психиатра, от песни про Бахмут...А то милион туда, милион сюда, Ага, не свои
, не жалко Вот прочитала пост одноклассника моего сына, которого забрали в учебку, и он хочет собрать сколько получится на очень простые вещи в том числе на сетку для ограды. Извините, но на этом фоне хайповать на сборе
Соглашусь тогда, что служил он для пиара..если не в курсе. Хотя всем жертвам и пострадавшим от обстрела очень сочувстую
Який піар, Ви шо так на порядну людину наговорювати?)) просто так співпало, що під час такої тривалої служби довжиною в півроку під час запеклих боїв вистачило часу пісню з Едом Шираном записати і кліп випустити. А що, в інших військових не так хіба?)
А був би кліп у Тополі з Шираном, якби він не позиціонував себе як військовий?
Ответ дляМию чакри щоденно
Не в курсе, потому как давно уже туда не катаюсь. На тот момент никто там ничего не раздавал, только они взялись и согласились помогать, потому мы им и начали свозить все.
При чем тут муж вообще? И о чьем муже речь?
буреЛОМКА• 24 июня в 12:30
Ответ дляНамазюкана нішою
А ще за встиг обісрати жителів Харківського району, не такі вони виявилися, щоб цей потужний воїн за них ̶с̶п̶і̶в̶а̶в̶ воював.
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:30
Ответ дляЗаведУющая
Цікаво, що саме про це і кричить майже в кожному пості Безугла, але простіше ж виставити її божевільною. По формі подачі вона часто лажає, але по суті з нею важко не погодитися
Заздрість то погано• 24 июня в 12:35
Ответ дляНамазюкана нішою
Тополя шоу-військовий та наш герой всюди встигає)))
ЗаведУющая• 24 июня в 12:36
Ответ дляНамазюкана нішою
що вони й роблять. Вона зовсім не божевільна. Мені хочеться у кожного спитати: у нас все добре, нас все влаштовує? Нас влаштовує влада, корупція, війна, оці ось тополі з притулами? Все добре? Далі збираємо на ядерку, на каву, на психіатрів? А по -простому їх збагачуємо
ЗаведУющая• 24 июня в 12:36
Ответ дляЗаздрість то погано
фу- три поганця
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:39
Ті хто зверху тіток під постом про кліп ставлять, Вам все ок, нічо не муляє, що виявляється Тарасика відзняли (за його версією) за 10хв між позиціями на Харківщині?) доречі, в серпні того ж року він вже був у Варшаві на концерті
Заздрість то погано• 24 июня в 12:40
Ответ дляЗаведУющая
Не влаштовує, але бурьяна - лялька з того ж бені-шапіто, виконує завдання ЗЄрмака разом з тополею, хайп та шоу
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:48
Ответ дляЗаздрість то погано
А що не так вона написала і що з цього вигідно Єрмаку, якого такі збирачі каси як Казимірчук більш ніж влаштовують?
Леплю из пластилина• 24 июня в 12:54
Хоче допомогти Марʼяні, будь ласка зі свого карману, чи не має пару тисяч оплатити пару сеансів психолога. Тут і без цих двух хайпожорів є куди донатити
Намазюкана нішою• 24 июня в 12:54
Ответ дляВалькірія
там, на хвилинку, був Жорін в списку. і ще інші пристойні люди. Але зелена партія застилала очі.
А Костенко Людмила Василівна від ЄС то ок?
Не пью, не курю• 24 июня в 12:56
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Сиренькая• 24 июня в 13:19
Ответ дляПАЦАНКА О
Вона невиліковна. Тополя просто хайпує
Может она и неизлечимая, но только правду написала про всех этих боевых певунах типа Тополи, Вакарчука. Козловского, Барских.
Біток чи ефір?• 24 июня в 13:33
Ответ дляМerida
Согласно законодательству, представителем которого она является - этот мужчина освобождён от воинской службы.
Має право, а не обов´язковість линяти від служби. Його пісні ППО не замінять. Хай іде служить воїн мамкин. Другий раз я з цією безуглою згодна.
Намазюкана нішою• 24 июня в 13:36
Ответ дляБіток чи ефір?
Хай хоча б перестане бігати в камуфляжі і піаритися на своїй «службі». Те саме, що і козловський, пару місяців побігав, тепер до скону буде фотки «бойові» постити
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 июня в 13:38
Ответ дляНамазюкана нішою
Но сволочь Тополя себя еще и котиком ВСУ называет.Придворный военный.Какая гадость.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 июня в 13:40
Ответ дляЗаздрість то погано
Народу делают шоу.А то начнут не удобные вопросы задавать власти.Некоторым заходит.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 июня в 13:42
Ответ дляНамазюкана нішою
А что там с ней не так?