Смажена полуничка• 24 июня в 11:42

Боюсь відправляти дитину в держ садок

Дитина така мамина-мамина. Усюди зі мною, з дітками на майданчику не особливо грається. Віддавати потрібно, але думаю можливо щось думати, щоб була зі мною вдома?
Луноликая Вика• 24 июня в 12:43
Ответ дляхутряна володарка
100%. Я в садочок не ходила і це дуже відчувалося. Я погано сходилася в школі з однолітками, в універі теж. Та й в дорослому житті я дуже некомпанійська
А я ходила с 1,5 лет в сад. И к своим 40 так и не социализировалась.
Это не от садика зависит, а от человека.

Автор, почему в гос именно? У нас на площадку выходят окна частного садика дорогущего. Каааак они орут на детей, аж я подпрыгиваю.
Вкуси мене• 24 июня в 12:47
Ответ дляВсех анонимов аноним
давайте вещи,что не жаль потерять.
обратно приедет с полупустым рюкзаком.
Не велика потеря.
Я ничего дороже Waikiki не покупаю. Это наш магазин на все 100%. А что не порвут и не потеряет - из того просто вырастет.
Вот обувь надо будет докупить. Ее хотелось бы еще поносить после лагеря.
Говорю відверто• 24 июня в 12:59
Ответ дляСмажена полуничка
3 роки
Можна до 6років оформити догляд за дитиною як за частохворіючою зі збереженням місця роботи, але без виплат. Відправите в садочок, коли дитина буде готова. Мої пішли в садок в 5років перед школою. Раніше навіть і не думала.
Говорю відверто• 24 июня в 13:13
Ответ дляхутряна володарка
Це не відсутність садочка. Це ваш характер. Якби вас з пелюшок закинули в садочок, всеодно були б такою як є.
Не будь КакСвета• 24 июня в 13:30
Ответ дляСмажена полуничка
Думаєте адаптується? Державний це не приватний, бігати не будуть ні за ким
Сын плохо есть , так вот в страшном державном садочку его няня или воспитатель докармливали ещё в выпускной группе вот сидели рядом и кормили. Я не просила, не доплачивать. Спросите откуда я знаю? Часто хожу мимо сада и вижу в окно группы, что происходит . Вот так то . А друг наш в частный ходил в державній увы не попал никто не докармливал, о том ,что в сад больных детей приводят ( ведь оплачено) я умолчу
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июня в 13:46
Ответ дляВсех в сад
Вообще садики для тех мам кто вынужден работать . Если у вас есть возможность быть с ребёнком дома То о чём вообще разговор.
Есть ещё конечно категория мам которым ребёнок жить мешает вот они тут за социализацию громче всех орут
Ми віддали в 2.3 в садочок,бо дитина в цьому віці не розмовляла взагалі,тільки слів 5, був там декілька днів до обіду,садок у Лондоні приватний. Зараз майже 3,говорить 2ма мовами. Але із садка забрали місяць тому бо переїхали, кожен день каже що хоче у садочок,дуже просить. Коли бачить на вулиці щось схоже на садок то біжить туди і майже лізе через паркан))) Тому,не згодна що дитині не треба садочок. Я не ходила у садок, у мене були величезні проблеми з адаптацією до колективу,спілкуванням, змогла вилізти і цього аж як пішла на роботу після 20 років...
Успокойся_Успокойся• 24 июня в 13:52
Ответ дляВсех в сад
Ви не моя сусідка? Та такої ж думки і вважає, що добре виховує і дбає про свого сина вдома. Для нас було здивування. що її син не аутист, немає психічних відхилень, а веде себе у дворі , на площадці як мауглі. Хлопчику скоро 7 років , а він як та дика дичка. Мама вважає , що все добре сипати пісок на дітей, швирятися камінцями , кричати і виражати своє невдоволення, якщо гойдалка занята і йому не звільнили її, що творить в магазині - то взагалі треш трешовий. Дитина геть не соціалізована хоча мама ніде не працює і сидять вдома- виховуються. І спаси-сохрани , щось сказати мамі про її високорозвиненого синачку.
Головний кошак• 24 июня в 13:54
Ответ дляСмажена полуничка
3 роки
Маленький совсем. Ходите на развивашки всякие, а в садик в 4 отдайте.
Кицюююня• 24 июня в 14:22
Ответ дляСмажена полуничка
В мене дитина приватний садок ненавиділа, перевела в державний- бігла з задоволенням
автор Смажена полуничка • 24 июня в 14:25
Ответ дляКицюююня
Ого.. а чому так?
бЭйбА• 24 июня в 14:35
Ответ дляСмажена полуничка
3 роки
Начните водить на какие-то занятия для начала.
автор Смажена полуничка • 24 июня в 14:48
Ответ длябЭйбА
Немає таких безкоштовно((
Хи хи, ну ну• 24 июня в 14:52
Здавайте в приватний
Хи хи, ну ну• 24 июня в 14:56
Ответ дляМerida
А в школе что будете делать? Маминых-мамтных в школе будут булить. Из-за неуверенности в себе, Из-за неумения найти выход из ситуации, вести коммуникацию и тд. Я за социализацию. Пол дня садик, кружки и тд. Но дети нужны.
Взагалі не ходила в садочок, але були непрацюючі дід/ бабуся. Проблем не було в першому клас зовсім ,бо абсолютна любов, якою я була оточена 6 років дала впевненість в собі та своїх діях
автор Смажена полуничка • 24 июня в 17:10
Ответ дляХи хи, ну ну
Здавайте в приватний
Навіщо такі поради? В мене немає таких коштів
Мerida• 24 июня в 18:19
Ответ дляМама фіфті цента
Може бути і по 40 хвилин 3 рази на тиждень ви знаєте, як краще для вашої дитини. Це все. Як краще для, наприклад, моєї дитини, ви не знаєте.
Для этого и дискуссия
Вы написали свое мнение, а я свое
Мerida• 24 июня в 18:24
Ответ дляХи хи, ну ну
Вы были спокойной, тихой, маминой? Автор именно о таком ребёнке, а не о всех детях.
Хи хи, ну ну• 24 июня в 23:22
Ответ дляМerida
Да,спокойная ,тихая, и знающая,что ,несмотря ни на что , я самая лучшая. Спасибо папиньім родителям, запаса их любви мне хватило надолго
Мerida• 25 июня в 01:38
Ответ дляХи хи, ну ну
Вам повезло. Обычно тихих шпыняют. Увы, но это правда
Кашпо• 21 июля в 14:29
Ответ дляхутряна володарка
А навіщо, щоб бігали?
бо так спокійніше яжематері, що її дєточка під наглядом та ’турботою’
60 метрів сметани• 28 июля в 16:44
Авторе, почніть з гуртків. Якщо у Вас не було такого досвіду, то, звісно, страшно віддавати дитину у невідомість. Якщо наважитесь на садочок, пам´ятайте, що у Вас є права. Наприклад, право перевести дитину в іншу групу. Право на індивідуальний підхід до дитини, право знати розклад. і т.д.
Галябалована• 09 августа в 16:43
Ответ дляУказка
Походіть по садочкам, познайомтеся із завідуючими. Можете знайти жінку що дійсно любить дітей, попросіть порадити виховательку. Можна знайти таку, що буде відноситись до дититни як друга мама

Соціалізація потрібна дитині, особливо домашнім
Ніхто не любить чужих дітей. Досвідчені уміють прикидатися.
Указка• 09 августа в 17:48
Ответ дляГалябалована
У нас була вихователька що любила дітей. Мою дитину перший час взагалі носила на руках, бо як вона сказала: ’Я бачу що вона у вас дуже ніжна’, я нічого їй не доплачувала. Бешкетуватого хлопчика просто постійно тримала біля себе: ’Ти сьогодні будеш мій помічник’ і він нікого не чіпав. Там і завідуюча була така, і няня. Звичайний державний садочок
60 метрів сметани• 11 августа в 14:22
Ответ дляСекс-Бомба
Не отдавайте . В школу тоже потом можно не отдавать . Пусь до пенсии будет с вами дома .
Про домашнее образование, которое на порядок выше массового, вы не слышали?