Незламна Україна• 24 июня 2025
Бачили вже відео з дитиною з Шереметьєво?
Я подивилась і розбачити це хочу(
Уявляєте,що кацапи роблять з українськими дітьми на окупованих територіях ,якщо своїх вбивають на камеру заради розваги?
Незламна Україна
• 29 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
На рашке после крокуса прилюдно выдавили глаза и ухо отрезали мимо проезжающим таджикам, свалив на них полностью терракт, который сами же и организовали.
И вот есть люди, которые думают, что будут жить среди маньяков, но их это не коснется. Их детей не тронут, не проломят череп им
И эти попытки уравнять российскую армию насильников убийц садистов и мародеров с ЗСУ просто нелепы:
’Пропаганда рф тиражує чергові заяви речниці МЗС марії захарової про нібито «воєнні злочини ЗСУ». При цьому вона посилається на доповідь так званого «міжнародного громадського трибуналу», створеного кремлем для дискредитації України.*
▫️У доповіді, зокрема, поширюється брехня про «багаточисельні випадки цілеспрямованого терору», який нібито чинили захисники України на Донбасі. Водночас, як і раніше, жодних доказів «злодіянь українських неонацистів» доповідь не містить.
✅ Навіть сама захарова змушена визнати, що жодна міжнародна правозахисна організація не бачить «звірств ЗСУ». Саме тому рф створила власний «трибунал» для фабрикації таких «доказів».