Железобетон• 26 июня 2025
Когда будет лето?
Крышу сносит от этих перепадов погоды. В квартире сырость,на улице мерзость,а говорили самое жаркое лето будет (
Перекус беру завжди• 26 июня 2025
Ответ дляSeehund
У меня дышать нечем, могу часть отослать.)
Давайте. Хочу наконец-то в платьях ходить, а не куртку натягивать
Галя-краля• 26 июня 2025
Нормальне літо, як в дитинстві. Всі канікули жила у бабусі в селі. Ввечері йшли за коровами, то обов язково вдягали кофти, бо було прохолодно. Цього літа така ж погода
Федорино Горе• 26 июня 2025
Не буде. Усе літо таке буде. Шикарно. Кондиціонер не потрібен. Здорово. Не тече з тебе.я кайфую.
Федорино Горе• 26 июня 2025
Ответ дляГаля-краля
Саме так.а не здихати в +37. Не знати що одягнути. Постійно втомлений.набрякший.
Замурмишка• 26 июня 2025
Ви уточнюйте регіон проживання, бо новоєвропейки вас не зрозуміють, у них задуха, спека і 40 градусів
Летала_НаМетле• 26 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Так ніби не про них мова😅
Стебель березы• 26 июня 2025
Ответ дляПусин Кукин
А я так насолоджуюсь цим теперішнім літом
. Спеки нема, але тепло. Трохи дощу, трохи сонечка, все в балансі. З острахом чекаю наступного тижня, бо передають 30+.
А в мене літні сукні лежать, нудяться на полиці.
Холодно, вітряно і мряка
Сумчатая кошка• 26 июня 2025
Погода супер, тепло, не шалена спека +38 як в Сахарі, дощик іноді, зелень свіжа, не випалена. А в нас зараз липи цвітуть, зааааапах...сама б в ту липу залізла.
ХикориДикори• 26 июня 2025
ні, ні, ні, якщо під літом ви маєте на увазі спеку 35+ то нафік таке літо
Я минулого року думала що все, до осені не дотягну, мало не здохла, в городі все погоріло в нуль, картопля як перепеляче яйце. Зараз така кайфова погода, на три градуси більше би щоб городина пішла в цвіт - і все, досить)))
Библиотекарь• 26 июня 2025
Ответ дляЗаставляличка
Кто те люди, которые ждут жару 35* и духоту?
Йа!
Ластоноша• 26 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та ви забебали своїми скаргами.
Кожен день по десять тем про погане літо...
Зараз ідеальне літо!!!
А тим, хто скиглить, що літо не таке, бажаю отримати бажане - ні краплі дощу до листопада, +35 вдень в тіні, +50 на сонці, і +30 вночі. І щоб без вітру. Але тільки їм, іншим хай нормально буде, з +25 і дощиком.
Зараз ідеальне літо!!!
Забыли добавить - с отключенным из-за жары светом (и водой), завонявшимся холодильником, дырчащими генераторами и бензиновой вонью днем и ночью. Все уже забыли видимо, как прошлым летом умирали от жары...
ОдинРазНадетое• 26 июня 2025
Ответ дляПусин Кукин
Тепло ,у нас сьогодні 13 градусів вітер і дощ.
Дуже ’тепло’ і така погода місяць з рідкими проблесками до +20
Балаболка• 26 июня 2025
Ответ дляЗаставляличка
ті, хто вдома сидять під кондеєм
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 июня 2025
Ответ дляЛастоноша
Я не забула, але цього бажати нікому не хочу, хіба що конченій русні.
Як згадаю минулорічні відключення по 18 годин на добу в жару +40, коли жити не хочеться, а ще й приходилось воду по цій жарюці тягати та годинами стояти в чергах за водою, бо при відключеннях і насоси в пунктах видачі води не працювали...
То навіть в ті нещасні години з світлом не під кондицірнером лежали, а за водою стояли...
В мене оці дивні створіння, що про недостатнью жару ниють, викликають велику злість і відразу.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
В Україні теж тепло, навіть жарко.
Градусник в тіні показує +29.
Прогноз +27, трохи занижують.
Градусник в тіні показує +29.
Прогноз +27, трохи занижують.
Ластоноша• 26 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У меня тоже вызывают. Как вспомню неработающее все (воду, лифт, плиту, кондей) и жару +45, так искры из глаз. Это лето ждала с ужасом, особенно учитывая то, что кондей мне разбило (внешний блок), а денег на новый сейчас нет. Плюс я работаю удаленно, и нет света - нет работы. Сидеть без света часами в раскаленной комнате с издыхающим ноутом и садящейся экофлошкой и при этом не орать на тысячупятую правку от клиента было тяжело, так же как и таскать без лифта продукты и воду на этаж. Больше такого не хочу
Замурмишка• 26 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В Україні теж тепло, навіть жарко.
Градусник в тіні показує +29.
Прогноз +27, трохи занижують.
Градусник в тіні показує +29.
Прогноз +27, трохи занижують.
Ага, дякую, що повідомили, а то ми в Україні і не знали би, що у нас вже літо. У мене в Києві на градуснику плюс 19
Аноним НаВсеГда• 26 июня 2025
я наоборот разуюсь, что почти месяц прошел а жара была только пару дней, просто шик
ПешитеБесАшипок• 26 июня 2025
Ответ дляБоневтікла
фото
шо ж вы город не показываете свой?...тут тема об Украине, у нас такой погоды нет
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Київ це не вся Україна.
Замурмишка• 26 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Київ це не вся Україна.
Звичайно, тому й написала авторці, уточнити регіон проживання