ЖонДуан• 26 июня в 08:22

Чому така не любов до жінок?

Помітила, що в багатьох жінок є сама така "не любов до інших жінок". Навіть в мене в родині, мама та бабуся (особливо бабуся) постійно казали, що треба доглядати чоловікам, якщо в сім´ї щось не те, то тут обов´язково винна жінка. На думку моєї бабусі жінка має і працювати і всю домашню роботу на собі тягти, бо ти ж жінка і маєш це робити. Брат зустрічається з дівчатами, то бабусі постійно хтось з них не таких, на її думку всім потрібні лише гроші. Натомість чоловіка мого вона лише хвалить, щоб він не зробив та вигороджує його. Чому така не любов до жінок?
ПрипоРошенная• 26 июня в 11:13
Ответ дляПи Пи Пилюля
А на это время?
все сам, сам
Гірчинка• 26 июня в 12:33
В нашій родині бачу отаке ставлення нерівне до моєї доньки і сина. Сина не напрягають, сюсі-пусі, все йому прощають. А доньку запрягають по повній, тижедєвочка. Я втручаюся і намагаюся попускати.
Донька вже не хоче в гості їздити. Добре, що живемо окремо
Наташа_32• 26 июня в 18:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
Особенно если на 10 женщин 1 мужчина. Готовы его в ж. целовать большинство. Чай кофе, любая помощь и поддержка ему всегда будет. А если ещё он и нормальный человек и специалист, то всё, будет местный идол.
І не лише в ж. цілувати, а і якщо поталанить, з ним фліртанути та перепихнутись так, - разів з надцять. Так то вообще буде)))