Підскажіть , де є гарні чани біля річки , де можно потім зануритися, на Прікарпатті ( Яремче, Яблуниця?
.Апельсинка.• 26 июня в 12:16
По темі можу підказати лише Лумшори, але це Закарпаття. Але в таку спеку не знаю на яку ви очікуєте насолоду від гарячих чанів
Борисфенка• 26 июня в 12:29
Та біля кожного будинку, мабуть, вздовж річок є.
В Микуличині повно чанів, річка мілка і камінням заплави відгороджують, але там старій жабі по коліно і вода холодна..
В Велятино і Шаяні чудові термальні басейни.
Шальная императрица-a235• 26 июня в 16:01
Ответ для.Апельсинка.
А де у Вас спека?