Патриоточка• 26 июня в 13:41

Хелп! Батько дитини проти позбавлення батьківських прав

Розлучилися ще коли я була вагітною на ранньому терміні (з того часу не бачилися і не спілкувалися)
Зараз дитині майже рік я подала на позбавлення батьківських прав. Батько дитини в службі у справах дітей заявив їм, що проти позбавлення і на позов напише їм пояснення свої.
Я в шоці перебуваю, я не розумію чому він проти? нащо йому дитина? якщо він жодного разу навіть її не бачив.
На аліменти я не подавала, щоб можна було позбавити прав, коштів він відповідно не надавав.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:14
Ответ дляLediBlac
Вы обворуете своего ребёнка. Не хотите ’его денег’ откройте счёт, лучше валютный и пусть ребенок на совершеннолетие решит нужны ему ’эти подачки’ или папка свободен
+10000000000
LediBlac• 26 июня в 14:15
Ответ дляВстидаюся запитать
а що заважало автору подати раніше і отримувати цю фінансову підтримку? ЇЇ ’коники’? очевидно ж, що її ціль - насолити колишньому побільше, а не фінансова підтримка від нього
Вот это насолила🤣👍🏼, класс! Мужик не спит- не ест, переживает,что его не просят поучаствовать в воспитании ребёнка которого он не признал
svetolino• 26 июня в 14:15
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви взагалі з іншої теми.
Я працювала в органах опіки. Була присутня на судовому засіданні. І в процесі виявилось що жінка в шлюбі з другим чоловіком і не розведена багато років. Зараз дитина від другого. Суд постановив : спочатку розвестись ,А потім доводити від кого дитина. А чоловік ні сном ні духом . І якби вона подала на аліменти то пришлось би доводити что вони довго не живуть разом
автор Патриоточка • 26 июня в 14:15
Ответ дляКлевотница
Эм, ну тут я сдаюсь. Это вам лучше знать. Вы тихо-мирно расстались, без конфликтов? У него нет мамы, которая волнуется о том, кто подаст стакан воды на старости ее кровиночке?
Ми розійшлися тихо-мирно. Подали на розлучення він свою позицію чітко озвучив, якщо ми розлучаємось, то дитини він справ не має і тепер це тільки мої проблеми. Після того як ми отримали свідоцтво про розлучення ми взагалі не спілкувалися!
Клевотница• 26 июня в 14:16
Ответ дляLediBlac
Так видите же - признал, не хочет лишения родительских прав.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Просвіщайтеся
Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Особливості державної реєстрації народження дитини до спливу 10 місяців від дня припинення шлюбу матері та у разі реєстрації нею повторного шлюбу https://share.google/FpmRXzrPDd5PVFZCd
от і просвіщайтесь, а ще краще - навчіться розуміти смисл того, що самі запостили і підсвітлили в тексті, а не тільки тягати вирізки з гуглу
svetolino• 26 июня в 14:16
Ответ дляПатриоточка
я не збираюся на нього подавати якщо позбавлю.
Якщо якось це офіційно можна оформити, то я не проти.
Це майже не можливо. Час , нерви, гроші .
LediBlac• 26 июня в 14:16
Ответ дляКлевотница
А обязанностей?
Клевотница• 26 июня в 14:17
Ответ дляПатриоточка
Ну так поговорите с ним, спросите в чем дело. Странная вы.
Клевотница• 26 июня в 14:17
Ответ дляLediBlac
А обязанностей?
Вы у меня спрашиваете?) Я так же как и вы читаю автора, другой информации у меня нет)
автор Патриоточка • 26 июня в 14:18
Ответ дляВстидаюся запитать
А чого не покликали його, щоб написав відмову, тим більше, що живе через дві вулиці? Кому і що хотіли показати?
Збрехала вище, спілкувалися один раз, коли я хотіла приписати дитину в себе (дитині був місяць), але без його згоди це не можливо. Я до нього звернулася, що давай по нормальному хоча б припишемо в мене він тоді мені сказав, що це не його дитина. На прохання, що давай нотаріально оформимо твою відмову від дитини ( я оплачу все) він сказав, що він має до дитини справ і нічого робити не буде.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:19
Ответ дляПатриоточка
насолити в чому?
звідки я знаю? вперто мовчите про причину, мені вона теж абсолюьно не цікава. Але інфантильне і безвідповідальне бажання показати колишньому ’на тобі, отак’ очевидне вже не лише мені одній в темі . Шкода лиш дитину,якщо не подорослішаєте і далі будете на своїх імпульсивних кониках по життю їхати
автор Патриоточка • 26 июня в 14:20
Ответ дляВстидаюся запитать
’на тобі, отак’ що за бред ви пишете?
можу дати його телефон, пожалієте бідосю.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:20
Ответ дляLediBlac
Так це автор думає, що цим щось колишньому покаже і насолить)))) біда в тому, що найбільше вона насолила в першу чергу собі і дитині. І продовжує далі наступати на граблі
Одні думки• 26 июня в 14:22
Ответ дляПатриоточка
в-общем, вам нужен нормальный адвокат.
Поищите Юрфем - ассоциация женщин юристок. Кажется у них есть горячая линия. Есть закрытые группы мам и женщин, пострадавших от абьюза. Может они помогут конкретно и четко.
Одні думки• 26 июня в 14:23
Ответ дляПатриоточка
’на тобі, отак’ що за бред ви пишете?
Да прекращайте ей доказывать, она тут уже всех обвинила в сказках и брехне )
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:23
Ответ дляПатриоточка
що? якої згоди потрібно було? дитину реєструють автоматично по місцю реєстрації одного із батьків при зверненні. Кому Ви тут лапшу на вуха вішаєте?
LediBlac• 26 июня в 14:23
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну мы все умнеем с годами, а тут гормоны, относительно недавно те роды, развод....хорошо хоть пытается почитать взгляд со стороны. Можно сказать что автор на пути выздоровления. Пусть не сейчас, но через время она дойдет до мысли что лишение прав не есть освобождение от обязанностей.
Своего не предлагать• 26 июня в 14:24
Ответ дляКоржик
Так через суд подавайте на алименты и на ребёнка и на себя. до 3х лет будете получать. Иск сама составьте. Там дело 5 минут. В конце припишите что судебные издержки просите стягнути з нього з відповідача
очень дельный совет. когда он это увидит, аж бегом согласится
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:24
Ответ дляПатриоточка
’на тобі, отак’ що за бред ви пишете?
в цій історії мені шкода лишень дитину такої безвідповідальної мами. А дорослих не шкода абсолютно
автор Патриоточка • 26 июня в 14:24
Ответ дляВстидаюся запитать
хай буде так.

Як прописати дитину, якій не виповнилося 14 років
Зареєструвати дитину, якій немає 14-ти років, можна онлайн і офлайн.
Онлайн-реєстрація місця проживання дитини до 14-ти років відбувається у застосунку «Дія». Для цього обом батькам знадобляться особисті кабінети на ресурсі.
Оформити прописку дитини офлайн, якій не виповнилося 14 років, можна у ЦНАПі.
Для цього потрібно написати заяву, пред’явити паспорти обох батьків і свідоцтво про народження дитини. Якщо батьки проживають за різними адресами, знадобиться письмова згода другого з батьків, а також обов’язкова їхня присутність.
Клевотница• 26 июня в 14:25
Ответ дляВстидаюся запитать
Господи, что вы несете? Откуда вы все это взяли?
Анонимушка• 26 июня в 14:25
Ответ дляПатриоточка
хай буде так.

Ну так как Вы ребенка прописали, если он с вами не пошел?
автор Патриоточка • 26 июня в 14:26
Ответ дляАнонимушка
в мене дитина не прописана, якщо буде відмова про позбавлення, то буду подавати до суду на визначення місця проживання
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:26
Ответ дляПатриоточка
хай буде так.

що хай буде так? Воно так і є. Ви б дитиною зайнялись краще, замість того, щоб спихнути на маму, а самій дурнею маятись. і подали колишнього на аліменти. так хоч толк буде. Я ще можу зрозуміти Вас, гормони, розум у відключці.... але ж є мама, вона не в стані Вас нарозумити. раз вже спихнули на її руки фактично немовля?
Розбещена цяточка• 26 июня в 14:27
Ответ дляВстидаюся запитать
З яких пір, чи року, дитину реєструють автоматично? Перший раз чую о таком
автор Патриоточка • 26 июня в 14:27
Ответ дляВстидаюся запитать
вибачте, але розумію тільки одне, що ви тільки і можете вибивати аліменти.
Клевотница• 26 июня в 14:27
Ответ дляВстидаюся запитать
Почему вы считаете себя вправе травить автора? Окститесь.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:28
Ответ дляПатриоточка
я нічого не вибивала, я просто подала заяву.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:29
Ответ дляРозбещена цяточка
з тих самих: свідоцтво на право власності, свідоцтво про народження дитини і свій паспорт. і дітей зареєстрували по місцю реєстрації матері