Патриоточка• 26 июня 2025
Хелп! Батько дитини проти позбавлення батьківських прав
Розлучилися ще коли я була вагітною на ранньому терміні (з того часу не бачилися і не спілкувалися)
Зараз дитині майже рік я подала на позбавлення батьківських прав. Батько дитини в службі у справах дітей заявив їм, що проти позбавлення і на позов напише їм пояснення свої.
Я в шоці перебуваю, я не розумію чому він проти? нащо йому дитина? якщо він жодного разу навіть її не бачив.
На аліменти я не подавала, щоб можна було позбавити прав, коштів він відповідно не надавав.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
я не хочу від людини нічого і щоб моя дитина щось була винна цій людині в майбутньому.
Так, але ви не доведете факт його відсутності в житиі дитини, поки не буде боргу, свідчень вихователів в садку чи вчителів у школі, педіатра і т.д.
Встидаюся запитать• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
я консультувалась з трьома адвокати всі порадили поки не подавати на аліменти, так як не зрозуміло як почне вести себе та сторона і те що якщо будуть аліменти, то позбавити шансів майже не буде взагалі.
Вибачте, не вірю. Ви явно говорите неправду. Ні один адвокат такого не скаже
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
яка причина і я запитаю? і в чому ’камінь преткновення’, що ’не визнавав дитину’?
причина була якщо розлучаємось, то до дитини він справ не має. Він своє слово тримав.
З ним далі життя я не уявляю просто від певних дій огида від людини тому сенсу жити з відразою не мало сенсу.
Анонимушка• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Позбавлення батьківських прав не звільняє дитину в майбутньому від обовязку доглядати батька
Клевотница• 26 июня 2025
Ответ дляСусідка зверху
Подавайте на аліменти. Якщо батько проти, ніхто його не позбавить батьківських прав. Навіть, якщо не допомагає, а тільки обіцяти буде, все одно нічого не вдієте. Тому нехай хоча б якась матеріальна допомога вам буде.
это не так, лишают прав даже если против.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Можливо заявіть що не він батько? Проконсультуйтесь з адвокатом, я думає є шляхи
Ну так треба фіктивний батько і головне - щоб погодився з цим колишній. Або днк , але автопу невигідно.
Летала_НаМетле• 26 июня 2025
Ой автор кріпіться, знавала я тут одну історію, наш суд навіть з адвокатом і наявністю явних доказів не лишає прав, якщо батько проти
Я от прозріла, що він може бути проти через стягнення аліментів
Тому якщо вам принципово- то відмовляйтеся від аліментів
Все рівно хрен від нього що діждешся
Встидаюся запитать• 26 июня 2025
Ответ дляОдні думки
не бзык, а незнание и неясность в законодательстве
таких как автор много
у нас же нет нормальных центров помощи, куда можно прийти и четко спросить, и тебя еще и убедят, что подавай на алименты
всех пугает потом бегать за разрешение на выезд
таких как автор много
не розказуйте казки, я теж розлучалась, маючи дітей. І всюди, куди зверталась. мені давали кваліфіковану юридичну допомогу, навіть в державній адвокатурі
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2025
Ответ дляКоржик
Она и не обязана. Отец обязан
А потім буде й дитина зобов´язана утримувати батька, якщо зараз не позбавити
Одні думки• 26 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
то вы нагло-пробивная )
Клевотница• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
це не бзик, стягнення бути автоматичними з офіційної зарплатні. Тоді позбавити точно не вийде.
После лишения родительских прав чудесно подают на алименты. Вы не в теме.
Ответ дляПатриоточка
Не глупите. У ребенка нет вины перед родителями за обеспечение номинальных потребностей. С таким успехом можно спросить : ребёнок давал своё согласие на рождение? Вот чтоб не был ’должен’ и надо лишать прав мудака.
Летала_НаМетле• 26 июня 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Цікаво, чи можливо це оскаржити
Не можна, він подасть на встановлення батьківства через днк
Клевотница• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
на себе не вийде так, як я працюю офіційно
пусть адвокат подает в суд на лишение родительских прав, нечего ждать.
Коржик• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
моя мама
В Украине, мать ребенка в возрасте до трех лет имеет право на алименты от отца ребенка на свое содержание, независимо от того, работает ли она или имеет ли собственные доходы. Это право сохраняется как в период брака, так и после развода. Алименты на мать ребенка до 3 лет могут быть взысканы как в добровольном порядке (по соглашению сторон), так и через суд. .
Это из инета. Девушка меняйте адвоката он тупой
Встидаюся запитать• 26 июня 2025
Ответ дляОдні думки
то вы нагло-пробивная )
та прям)))) а може то ви видаєте бажане за дійсне?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
.... якщо він цього не заперечує
Ні, неправда. Його взагалі ніхто не має питати.
Не стесняюсь• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
я не розумію нащо це йому зараз???
від цього страшно
Чего вам страшно).
Может он от вас денег хочет за согласие
Анонимушка• 26 июня 2025
Ответ дляLediBlac
Не глупите. 1) лишение прав.2) подача на алименты. Он так же ответственнее за ребёнка как и вы. Только развод и равнодушие лишает его права участвовать в воспитании, но не лишает обязанности обеспечивать ребёнка, которого он вместе с вами зачал. Не способен содержать- думать надо было тогда, когда на презах экономил. А вы, лишением прав, страхует ребёнка от претензий на содержание недопапаши в будущем , причём эти претензии могут одобрить независимо от того подали ли вы на алименты или благородно ’всё сама’. Себя не жалко, так о ребёнке подумайте
Не страхует абсолютно. Папаша сможет потом стребовать алименты точно также
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
і він і я знаємо що це його дитина. Іншого батька в мене немає для дитини.
Анонимушка• 26 июня 2025
Ответ дляКлевотница
Если он прям маргинал
Не стесняюсь• 26 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Я тоже не верю. Хрень какая-то
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Ну я то розумію, я відповідала на пропозицію обманути і зробити не його батьком, ця афера безнадійна.
Клевотница• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
я не розумію нащо це йому зараз???
від цього страшно
ну так насолить вам.
ЗновЗдоров• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
адвокат сказав чекати пояснень, а також він може подати на відзив позовної заяви
У вас поганий адвокат.Хороший одразу каже суму яка влаштує суддю і батько дитини навіть знати нічого не буде.Лише після суду отримає судове рішення,що він не батько і борг по аліментам за рік.
Аноним_Русалка• 26 июня 2025
Расскажу лайфхак: звоните ему и говорите, Окей, не хочешь отказываться, так не хочешь. Значит алименты на ребенка и на мать (до трёх лет насколько я помню по закону). И подчеркните, что придёте с адвокатом и будете добиваться максимально возможной суммы. Если у него нет выгоды в отцовстве, подпишет.
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Все рівно хрен від нього що діждешся
та я не проти відмовитись, але він поки взагалі ні на яке спілкування не йде (я взагалі з часу розлучення була заблокована в нього), як зараз я не знаю...
Коржик• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Так. Предлагаю ход конём. Составьте исковое заявление на алименты. И на себя и на ребёнка. Укажите процент от дохода по 25% на каждого и отправьте ему в мессенжер или что у вас там с ним есть. И скажите что отправляете это в суд если он не отзывает свой иск.
Клевотница• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
с чего это?