Патриоточка• 26 июня 2025
Хелп! Батько дитини проти позбавлення батьківських прав
Розлучилися ще коли я була вагітною на ранньому терміні (з того часу не бачилися і не спілкувалися)
Зараз дитині майже рік я подала на позбавлення батьківських прав. Батько дитини в службі у справах дітей заявив їм, що проти позбавлення і на позов напише їм пояснення свої.
Я в шоці перебуваю, я не розумію чому він проти? нащо йому дитина? якщо він жодного разу навіть її не бачив.
На аліменти я не подавала, щоб можна було позбавити прав, коштів він відповідно не надавав.
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Позбавлення батьківських прав не звільняє дитину в майбутньому від обовязку доглядати батька
Да щаз. Ви розумієте, що означає в принципі термін позбавлення прав? Аліменти це право.
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
Не страхует абсолютно. Папаша сможет потом стребовать алименты точно также
Не зможе. Не видумуйте
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
та я не проти відмовитись, але він поки взагалі ні на яке спілкування не йде (я взагалі з часу розлучення була заблокована в нього), як зараз я не знаю...
Фіксуйте свої дзвінки. Потім розпечатками дзвінків підтвердите. Якщо заблоковані то ще коаще. Пишіть повідомлення. Це доказова база, що батько не хотів і знати нічо про дитину ,
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
знову казки. Для реєстрації дитини, крім довідки з пологового, подають паспорти батьків і свідоцтво про шлюб. Автор відверто бреше і тут, що щось там без неї хтось автоматично зареєстрував
Автор не бреше. Якщо дитина народилась. Протягом скількохось місяців пвслЯ смерті чи розлучення батьком записують колишнього чоловіка
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
вже подали, підключити службу у справах дітей.
Ось служба з ним звязувалась, він сказав їм що проти позбавлення.
І? Шо далі служба робить? Міняйте адвоката, у вас відверто лінивий
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В нього є зе діти?
В нього є донька якій через півроку буде 18
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Служба викликала його до себе щоб він надав письмове пояснення чому він проти позову та як приймає участь у вихованні, тепер осікуємо поки прийде і що напишеНа кого міняти?
В мене не має знайомих толкових і як дізнатися хто з них толковий?
Зараз я поки чекаю, що буде робити та сторона скоріш за все він подасть на оскарження позову
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Я вам вище писала, щоб фіксували свої дзвінки. Максимум через місяць тормошіть опіку, хай надає свій висновок про батька, бажано, щоб вона більше не чіпала його.
Щодо адвокатів, зайдіть до суду і поспілкуйтесь з секретарями судді чи помічниками. Вони в 99 % випадків жінки. Може порадять нормального по сімейним справам
Патриоточка
• 26 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Чому бажано, щоб не чіпала?
Сарафанное радио• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Ви постійно губите ’не´
Мама Никитки-2• 26 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Чому бажано, щоб не чіпала?
Шоб вам висновок правильний надала, відмітивши, що навіть опіці не надав пояснення. Висновок опікі на суді має значення.
Патриоточка
• 27 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Він пояснення прийде писати, він це сказав їм в телефонній розмові
Мама Никитки-2• 27 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Скільки часу пройшло від телефонної розмови?
Патриоточка
• 27 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
2 дні тільки
ФФФФристайла• 27 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Це я розумію
Ви розумієте, що мені не один адвокат сказав, що якщо будуть зтягуватися аліменти, то позбавити шансів його майже нуль, того я і не подавала.
Я думаю що ви не зовсім коректно розумієте ситуацію. Якщо ви подасте на алі менти і батько якийсь час не платить та не приймає участі в житті дитини - його можуть позбавити прав.
Якщо платить - неможливо.
А так щоб ви не подавали заяву на аліменти і за вашою заявою позбавили його батьківських прав - то які підстави в суда на те?
Якщо платить - неможливо.
Патриоточка
• 28 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
Якщо платить - неможливо.
Підставити ті що батько з народження дитини жодного разу навіть не бачив її і навіть не знає, як вона виглядає
Чи це не є підставою?
ФФФФристайла• 28 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Чи це не є підставою?
Звісно ж ні. Ви ж не зможете це довести) Буде ваше слово проти його.
Він скаже - бачуся регулярно, пашу день і ніч, щоб заробити дитині копійку, віддаю все готівкою - і як ви то нівелюєте?
Патриоточка
• 28 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
Добре, хай доведе що він зі мною бачиться?
Ті ж дзвінки, повідомлення
Хай покаже якийсь чеки що дитині щось купує
Ті ж свідки які доведуть з його сторони що є це все з його сторони
Та елементарно хай хоча б покаже фото дитини
Ті ж дзвінки, повідомлення
ФФФФристайла• 28 июня 2025
Ответ дляПатриоточка
Ті ж дзвінки, повідомлення
В нас працює презумпція невинуватості. Якщо ви подали позов і людину у чомусь звинувачуєте - маєте навести докази та аргументи. Не він. Ви як сторона що звинувачує.
Вибачте, але ви так поводитеся, як наче я перед вами в чомусь завинила і пишу вам щось погане та мушу довести що я права.
А я вам просто підказую як то виглядає з точки зору закону. Тому далі без мене.
Бажаю вирішити питання з наймешими нервами.