Патриоточка• 26 июня в 13:41

Хелп! Батько дитини проти позбавлення батьківських прав

Розлучилися ще коли я була вагітною на ранньому терміні (з того часу не бачилися і не спілкувалися)
Зараз дитині майже рік я подала на позбавлення батьківських прав. Батько дитини в службі у справах дітей заявив їм, що проти позбавлення і на позов напише їм пояснення свої.
Я в шоці перебуваю, я не розумію чому він проти? нащо йому дитина? якщо він жодного разу навіть її не бачив.
На аліменти я не подавала, щоб можна було позбавити прав, коштів він відповідно не надавав.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:05
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, неправда. Його взагалі ніхто не має питати.
знову казки. Для реєстрації дитини, крім довідки з пологового, подають паспорти батьків і свідоцтво про шлюб. Автор відверто бреше і тут, що щось там без неї хтось автоматично зареєстрував
автор Патриоточка • 26 июня в 14:05
Ответ дляКлевотница
После лишения родительских прав чудесно подают на алименты. Вы не в теме.
я не збираюся на нього подавати якщо позбавлю.
Якщо якось це офіційно можна оформити, то я не проти.
ФруктЕщеТот• 26 июня в 14:05
Ответ дляКлевотница
это не так, лишают прав даже если против.
Крайне редко.
Я вообще только один такой случай могу вспомнить из тех, что лично знаю. Это когда ребенку было 14 лет, из которых отец 12 содержатся в местах лишения свободы. Мнение ребенка, который отца не знает, очевидные подтверждения, что он никак в жизнь ребенка не был вовлечен.
Хотя папка тоже писал, что ребенка любит, фотографию в кармане у сердца носит, но из-за объективных причин не может воспитывать и содержать.
А тут ребенок малыш вообще, малоперспективное дело, если он будет бороться за свои родительские права.
маринабаранова• 26 июня в 14:05
Ответ дляКоржик
А чего не оформились как мать одиночка
Женщина в разводе - не может получить статус матери - одиночки.
Бывший муж записан в свидетельстве о рождении ребёнка в графе ’отец’
автор Патриоточка • 26 июня в 14:06
Ответ дляКлевотница
пусть адвокат подает в суд на лишение родительских прав, нечего ждать.
вже подали, підключити службу у справах дітей.
Ось служба з ним звязувалась, він сказав їм що проти позбавлення.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:06
Ответ дляАноним_Русалка
Расскажу лайфхак: звоните ему и говорите, Окей, не хочешь отказываться, так не хочешь. Значит алименты на ребенка и на мать (до трёх лет насколько я помню по закону). И подчеркните, что придёте с адвокатом и будете добиваться максимально возможной суммы. Если у него нет выгоды в отцовстве, подпишет.
ну і? А він візьме і погодиться. І що далі?
Коржик• 26 июня в 14:06
Ответ дляПатриоточка
я не розумію нащо це йому зараз???
від цього страшно
Чего страшно?
Анонимушка• 26 июня в 14:06
Ответ дляКлевотница
с чего это?
С семейного кодекса
Клевотница• 26 июня в 14:06
Ответ дляФруктЕщеТот
Крайне редко.
Вы адвокат по семейным делам?
svetolino• 26 июня в 14:06
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Якщо дитина народилася протягом року після розлучення, то батьком колишній чоловік вказується автоматично.
Якщо не розведені офіційно то батьком вважається той з ким у шлюбі!!! І треба в суді доводити хто батько!!!
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:07
Ответ дляПатриоточка
та я не проти відмовитись, але він поки взагалі ні на яке спілкування не йде (я взагалі з часу розлучення була заблокована в нього), як зараз я не знаю...
знаєте.... чим більше Ви пишете, тим більше питань до Вас виникає....
Аноним_Русалка• 26 июня в 14:07
Ответ дляВстидаюся запитать
Согласиться - будет финансовая поддержка ежемесячная. Если человек играет в свою игру, то его никакими аргументами не убедить, но лучше пусть хотя бы платит при этом. Если же это желание ’насолить’ автору, желание быть официальным отцом может быстро исчезнуть.
автор Патриоточка • 26 июня в 14:08
Ответ дляКлевотница
ну так насолить вам.
За що?
я до нього справ ніяких не маю.
LediBlac• 26 июня в 14:08
Ответ дляАнонимушка
Не страхует абсолютно. Папаша сможет потом стребовать алименты точно также
Если он будет ’не папаша’ , а донор? Тогда я понимаю ’хитрый план Дурова’ и зачем ему больше 100 детей. Деньги сегодня есть, а завтра нет. А один из 100 по закону вероятности должен выбиться в люди и сможет обеспечить пенса-папку.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:09
Ответ дляФруктЕщеТот
Крайне редко.
та тут взагалі треш, автор спочатку робить, а потім думає.... якщо думає взагалі. Головне, що має на кого спихнути дитину, поки їй в одному місці ’коники’ грають
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 14:09
Ответ дляsvetolino
Ви взагалі з іншої теми.
Дама с собачкой• 26 июня в 14:09
Зачем Вы его в отцы записали?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 14:10
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви неправі.
автор Патриоточка • 26 июня в 14:10
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви дивна?
Я подавадла через Дію прийшла відмова, в рагсі одразу сказали що запишуть батьком, бо був шлюб і в них ця інформація перевіряється.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:11
Ответ дляАноним_Русалка
а що заважало автору подати раніше і отримувати цю фінансову підтримку? ЇЇ ’коники’? очевидно ж, що її ціль - насолити колишньому побільше, а не фінансова підтримка від нього
автор Патриоточка • 26 июня в 14:11
Ответ дляКоржик
Чего страшно?
бо я не розумію, що в його планах
То нафіг не потрібна дитина і роби сама що хочеш, а тут бах після позову потрібна.
Анонимушка• 26 июня в 14:11
Ответ дляПатриоточка
Ви дивна?
А Ви знаєте, що навіть якщо його зараз позбавлять, він може в будь який час звернутися до суду і відновити ці права?
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:11
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви взагалі з іншої теми.
тут ще й не таке можна прочитати
LediBlac• 26 июня в 14:12
Ответ дляПатриоточка
Вы обворуете своего ребёнка. Не хотите ’его денег’ откройте счёт, лучше валютный и пусть ребенок на совершеннолетие решит нужны ему ’эти подачки’ или папка свободен
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 14:12
Ответ дляВстидаюся запитать
Просвіщайтеся
Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Особливості державної реєстрації народження дитини до спливу 10 місяців від дня припинення шлюбу матері та у разі реєстрації нею повторного шлюбу https://share.google/FpmRXzrPDd5PVFZCd
Клевотница• 26 июня в 14:12
Ответ дляПатриоточка
За що?
я до нього справ ніяких не маю.
Эм, ну тут я сдаюсь. Это вам лучше знать. Вы тихо-мирно расстались, без конфликтов? У него нет мамы, которая волнуется о том, кто подаст стакан воды на старости ее кровиночке?
автор Патриоточка • 26 июня в 14:12
Ответ дляВстидаюся запитать
насолити в чому?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 14:13
Ответ дляАнонимушка
Якщо у нього будуть підстави.
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:13
Ответ дляПатриоточка
Ви дивна?
А чого не покликали його, щоб написав відмову, тим більше, що живе через дві вулиці? Кому і що хотіли показати?
Встидаюся запитать• 26 июня в 14:14
Ответ дляАнонимушка
не добивайте автора)))) можна ж таку мстю затіяла))))