Радуга-дуга• 26 июня 2025
Де ще є програми для біженців?
Хочу вивезти дітей, сину 14 років, дочка 11. Не витримую жити під обстріли. Син через рік закінчує 9 клас, тобто треба відразу країна, щоб йшов навчатися далі. І , це не забаганка, щоб було більш -менш тепло. На перепади в мене скаче тиск, важко переношу ((
Розумію, що зараз буде куча бруду, така вона Порадниця((
Але сподіваюсь, що хтось щось корисне напише по темі. Я тут завжди ділилась своїм досвідом,який міг допомогти іншим.
Пищалка• 27 июня 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А откуда у вас сведения о таких планах ?
Из первоисточника в Caritas
Пригаю-цибаю• 27 июня 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Если планируете туда ,то начинаете учить язык
Я начинала изучать вузы Румынии год назад ,но сын решил ,что за год не выучит язык из другой группы до уровня В2 . Учит польский ,сейчас как раз вступная компания идет
Если б раньше начали планировать его вступ вне Украины( начал бы учить румынский за года два до поступления),то возможно поехал бы в Румынию .
В Румынии на английском обучение бесплатно для украинцев на данный момент.
При наличии защиты, английский В2 и есть конкурс аттестататов.
В этом году пока непонятно, но шансы есть
Люблю Украину• 27 июня 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
С каждым годом условия ужесточают ,вижу это и по Польше
ФФФФристайла• 06 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Не думаю, що сіли на автобус, вийшли во Франції і пішли шукати житло. Десь має бути інформація, по ній і їдуть. В гуглі актуального не можу знайти, тому і тему зробила. Видає програми за 2022-24 роки,актуальних-ні.
По Франции сложность в том, что если вам не к кому приехать и где жить, то у вас выбор только один - Париж и ждать расселение. А это может быть и полгода.
Скопирую вам свой ответ из ФБ и попроситесь в эту группу, там много актуальной информации
’ТЗ надають; потрібні докази вашого перебування на 24/02/22 в Україні
Якщо у вас у Франції нікого немає і ви не опинилися в когорті щасливчиків, які змогли віддалено орендувати житло і, відповідно, маєте адресу реєстрації, то тоді розселення через Париж, а це... довга історія. В ’лагері’ можна знаходитися до півроку; розселення - якщо пощастить - невеликі міста, де автобус зупиняється 6 разів на добу. Яка там є робота - самі розумієте. Тому, чи їхати на машині, чи з грошима на неї.
Курси - також розумієте, що вони, якщо і будуть, то в ’районних центрах’, а це знов таки можливість на них доїхати. Наявність курсів по різних регіонах різна; зі стипендією можна чекати і рік-два, волонтерські - починаються, зазвичай, у вересні тоді ж і формують групи; впродовж року також можна спробувати записатися, але не факт що будуть місця.
До жовтня є багато сезонних пропозицій по роботі; якщо ви мрієте про офіс, то так, вам тут зараз понаписують, як проїшли декілька формасьонів і знайшли роботу по душі, але якщо брати в загальному відсотку, то це буде, за самими оптимістичними підрахунками, не більше 10% від загальної маси.
Соціальне житло. Воно платне. Воно, дуже часто, у поганому стані/має погане розташуванню. Черги на нього, в залежності від регіонів, можуть коливатися від 2-3 роки до 10+. На отримання впливає дохід, а вже потім склад сім´ї і т.і...
Резюме: їхати у Францію можна: з голоду ви не помрете; якийсь, саме якийсь, дах над головою вам нададуть. Їхати можна якщо у вас є гроші, є машина, є мова, є знайомі, які реально, в не на словах, зможуть вам допомогати хоча б 3-6 місяці + якщо ви одна, то буде важко: країна ’заточена’ на родинний бюджет двох дорослих. Чим більше вищезгаданих умов є в наявності - тим легше вам буде.
Все інше залежить від вашої наполегливість, вдачі і...знайомств. Саме так: ’по знайомству’ у Франції ще більш виражено, ніж в Україні:).
Тієї допомоги, яка була в 22/23 роках і по якій досі більшість робить висновки по Франції - давно вже немає і якщо ви обираєте Францію не як країну де ви вирішили залишитися назавжди (Азіль, субсидарний захист), то це дуже дивний вибір.’
Не пью, не курю• 16 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Ну выехали только ж такие,владеющие языками
В 2022-2023 пооткрывали интеграционные классы, с дополнительными занятиями и чисто изучением языка сначала, а сейчас их почти везде закрыли. вливайся как хочешь...
Істеріомама• 16 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Кто виноват, чт ехать собираетесь на 4 год войны ?
За это время, уже люди язык даже дома выучили, с репетиторами
Нет, нужно сидеть три года и ждать
Чего ждать ?
Нет, нужно сидеть три года и ждать
Чего ждать ?