Смайликівна• 26 июня в 20:16
Випуклі червоні родимки на тілі. Чи хтось видаляв їх?
Якщо так, то яким способом? На руці випуклі і постійно травмую
Забрызжу ядом• 26 июня в 20:32
видаляла 1 лазером-це дорого було
а потім якимось іншим за раз штук 10 там була акція і дешево.
Самая СоветЧиваЯ• 26 июня в 20:35
А я купила ручку плазму, удаляю сама. К врачам не набегаешься.
Бочка порохУ• 26 июня в 20:50
удаляла, но именно на месте красніх віросли віпукліе в тон тела(((( и так же чешутся и болят на складках тела
Соображалочка• 26 июня в 21:00
автор сейчас в клиниках медикум программа по бесплатному удалению трех позиций до конца года (иссечение или лазер по показаниям)
Ленне-Рейма• 26 июня в 21:12
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ппц. Скоро и зубы научитесь пломбировать себе дома. А то дорого
Сегодня я не я• 26 июня в 21:15
Ответ дляЛенне-Рейма
Была тема, несколько лет назад, барышня пломбировала себе зубы в домашних условиях
Сиджу тихенько• 26 июня в 21:50
Ответ дляСегодня я не я
Ну так показували ж поляків, які 2 роки працювали стоматологами без освіти, все по ютубу навчилися і у них незадоволених клієнтів не було :)
Сиджу тихенько• 26 июня в 21:51
Ответ дляninaina
У мене то з’являются то пропадають, як щось з’i´м, ще не зрозумiла, чи вiд солодого, чи вiд жареного, чи вiд. жирного. Мабуть щось зв’язано з печiнкою
Ангіоми не можуть пропадати, це зрощені судини.
Самая СоветЧиваЯ• 26 июня в 21:53
Ответ дляЛенне-Рейма
Причём тут пломбировать зубы и выжечь родинку? Я не понимаю. Это слишком страшно или сложно, что такое сравнение?
Сиджу тихенько• 26 июня в 23:19
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ангінома - так, страшно. Папілома - ні, не страшно. Але дехто не розуміє різниці і про що тема.