Кудлата хмаринка• 26 июня в 23:16

Що робити, щоб при перельоті не боліли вуха?

Полетіли з дитиною вперше в житті до Туреччини. При перельоті думала, що моя барабанна перетинка скаже мені "до побачення". Біль - до сліз, а у дитини 11 років реально вже була істерика. Я розуміла, що може закладати вуха, але було таке враження, що в мене гострий гнійний двосторонній отит. Можливо є якісь лайфхаки як зменшити цей тиск? Бо назад реально страшно летіти вже.
Сіточка• 26 июня в 23:18
Я слушаю музыку в наушниках и всегда супер
Чупокабра• 26 июня в 23:18
Беруши
Ластоноша• 26 июня в 23:19
Щоб уникнути болю у вухах під час перельоту, намагайтеся вирівнювати тиск у середньому вусі, використовуючи прості прийоми, такі як позіхання, ковтання, жування гумки або смоктання льодяника. Також можна використовувати спеціальні беруші для літаків або, у разі закладеності носа, судинозвужувальні краплі за 30-60 хвилин до зльоту/посадки.
БлинчикБезСметанки• 26 июня в 23:19
Леденцы сосут, жвачку, пить воду маленькими глотками, зевание
Барабасиха• 26 июня в 23:20
Мені допомагало жувати гумку.
Мені ще радили беруші користуватися при перельотах, але мені не зручно було нічого не чути.
автор Кудлата хмаринка • 26 июня в 23:20
Ответ дляЧупокабра
Беруши
Та теж вичитала, що начебто допомагає. Тепер би ще знайти їх тут... Як думаєте, в аптеці їх не продають?
Попа как у Кардашьян• 26 июня в 23:20
жвачек много в рот и усердно живать а потом продуть уши через нос
Чупокабра• 26 июня в 23:21
Ответ дляКудлата хмаринка
Продають. В мене вуха не болять в літаку, але дискомфорт маю через шум, тому завжди беру з собою
автор Кудлата хмаринка • 26 июня в 23:22
Дякую, дівчата, будемо все на світі пробувати)
Слоник-тоник• 26 июня в 23:23
лебенцы сосать
ТигрЛьвович• 26 июня в 23:25
Закапать нос обычными сосудосуживающими каплями для носа
Я б такое не носила, но продаю• 26 июня в 23:27
Мені не допомагала вода, надування щок, льодяники, відкривання рота і тд
Допомагали навушники з шумоподавленням. Великі, не ті, які в вуха пихають
Поліпривіт всім• 26 июня в 23:28
Ответ дляТигрЛьвович
Да!
Стрекозей• 26 июня в 23:33
в доньки така проблема, перед вильотом завжди закапую їй носа і набагато легше стає.
Контрольница• 26 июня в 23:33
Минулого разу так заклало вуха, що капець.
Цей раз закапала краплями ніс і відкривала рот постійно, позіхала. Короче політ нормальний)
Я на хвилинку• 26 июня в 23:33
Пить и есть. Серьезно. Пить воду, жевать жвачку, сосать чупа чупс.
За час до взлета закапать нос сосудосужающими каплями.
Гостра на язик• 26 июня в 23:35
леденцы сосать и когда взлет и посадка широко открыть рот (да, со стороны это выглядит странно, но работает)
Карусель-весель• 26 июня в 23:55
Тоже посмотрю себе беруши, так закладывало последние разы, что дня два уши болели.
Ann_Arbor• 27 июня в 02:12
Жувати гумку, смоктати льодяник, час від часу відкривати широко рота (як би дивно це не звучало).