Коплю на груди• 28 июня 2025

Адаптаційна бесіда на новій роботі

Влаштувалась на нову роботу, працюю півтора місяці, роботу вибирала за критеріями повністю біла зарплата, графік і близькість до дому. Зараз потрібен час на навчання, щоб зробити певний ривок у кар´єрі, робота в тій сфері, де далі хочу рухатись. На цій роботі дала собі термін півроку, до закінчення навчання, бо далі нема куди рухатись по кар´єрі і хочу в компанію, лідера ринку, монітора вакансії. Вчора була бесіда з ечар, якесь новомодне віяння, типу як тобі працюється, що хотілося б змінити, дала чіткі відповіді на запитання. Що подобається в роботі, що не подобається, чи є труднощі а спілкуванні з колегами. Сказала все подобається, труднощів не маю, колеги нормальні, є два фріка, з ними у всіх проблеми, мене це не обходить, спілкуюсь тільки письмово, про це не говорила. Потім дибільні питання, а от де і ким я себе бачу в цій компанії, кажу наразі бачу хорошим, корисним спецом на своїй ділянці. А чи хотіла б я зустрічатись з колегами за межами офісу, ага в гробу я це бачила, але сказала, що якщо це тренінг по професії, то звісно залюбки. А як я оцінюю перший місяць і свій вклад у роботу компанії, кажу позитивно, я молодець, випробувальний термін завершила за три тижні, замість місяці, але мабуть мої керівники краще про це скажуть, давайте їх запросим. Короче, годину бреда. Вирок, якій винесли моєму вищому керівнику, я недостатньо мотивована, зосереджена тільки на власних досягненнях, не командний гравець, не збираюсь будувати своє майбутнє разом з компанією. В понеділок розмова з керівником, одного не розумію, про що говорити, роботу роблю, все виконую, які плани-херани. Навіщо з керівником взагалі вже після оформлення говорити, одне діло оця вода в ступі до офіційного оформлення. Щось мене засліпило. Хто був на подібних бесідах, чи цей маразм тільки у мене на роботі? Скільки їх у вас? І для чого вони?
Корсет_на_шурупах• 28 июня 2025
В великих компанія це норма
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В великих компанія це норма
А чого після оформлення? В чому логіка?
Корсет_на_шурупах• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
А чого після оформлення? В чому логіка?
Після оформлення ви відчуваєте себе частиною команди
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ок, а якщо після оформлення, пані ейчар, дивним чином виявила, що я не командний гравець, то що?
муха в кедах• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Они хотят, чтобы Вы прижились в компании, коль Вас уже взяли, у нас тоже такое. Ну да, такое себе) в Европу же идем
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Якщо чесно, такоє, як ці балачки допомагають приживатись? Краще б двох ідіотів замінили, які конфліктують з усім колективом.
Рятівник Малібу• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Автор, у вас плохая актерскся игра. О том, что вы не за команду, а за себя, должны знать только вы, а не рукоаодство и эйчар ) Ну или команда у вас г. , что с ней не хочется сообща работать и даже изображать обратное не получается
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Я виконую свою роботу чітко і в потрібний термін, це основний запит команди до мене, за це отримую гроші, за ними через підвищення відповідальності хожу на роботу. Команда в мене звичайні люди, з якими я зустрічаюсь тільки на роботі і виконую задачі. Запитання було про зустрічі поза робочим часом, мені такі зустрічі цікаві, якщо це навчання, для інших форматів маю родину та друзів
Не вмію заміряти• 28 июня 2025
Боже, я й не знала, що зараз таке практикується🫣
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я теж до вчорашнього дня не знала
Кофр для ноги• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я теж до вчорашнього дня не знала
Ну але ж вони вгадали про Вас майже все. Значить розмова була продуктивною
Калькулятор• 28 июня 2025
Іноді буває, що HR працює абсолютно некомпетентна людина. HR ’зображає’ роботу як він/вона це собі уявляє. Прооводить такі бесіди, виносить дебільні рекомендації по переміщеню людей на геть інші посади. Колись до керівництва дійде, хто у них працює HR-ом і її звільнять, але до тих пір я не знаю що вам порекомендувати
Не вмію заміряти• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я теж до вчорашнього дня не знала
Я просто в великих компаніях ще не працювала) а на осінь планую спробувати, тепер хоч знаю до чого бути готовому треба. Але моя особиста думка, що це все така фігня. Ці допити і подібне. Для працівника найкраша мотивація це гроші, і всі ми туди йдемо за грошима, для всього іншого є друзі, рідні)
Кофр для ноги• 28 июня 2025
Ответ дляКалькулятор
А что не так? HR четко вычленила, что автор не заинтересована в работе на данную компанию. И отсиживает тут, пока нужно доучиться.
Не вмію заміряти• 28 июня 2025
Ответ дляКофр для ноги
А якщо автор тут не бачить для себе перспективи?
Кофр для ноги• 28 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну так HR работает на компанию, а не на автора и блюдет, прежде всего интересы компании. Если компании автор будет важна, то найдут ей перспективы. А если нет, то логично быть подготовить другого сотрудника на это место, а не вкладываться в автора
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКофр для ноги
Це і так очевидно, ще при прийомі на роботу, вони шукали виконавця певної роботи у відділ з чотирьох осіб, два з яких начальники. Рости нема куди, можливо, років через п´ять. Треба людина впевнена в собі, можна сказати нагла, є певні аспекти роботи та шустра, роботи дуже багато. Мені не 20, звісно, кава, печенькі та пивко під розмови про світле майбутнє, знаючи реальний стан справ в компанії та інші аспекти, мені не цікаві.
Не вмію заміряти• 28 июня 2025
Ответ дляКофр для ноги
Так автор сама ж чітко сказала, що в цій компанії їй немає куди рухатись далі, і вона хоче розвитку)
ША! я прийшла!• 28 июня 2025
Ответ дляКофр для ноги
Ага. HR - это такой корпоративный Эркюле Пуаро. Автор с рабочего компа куда-то зашла, служба безопасности передала инфу руководителю. Разговор с HR-ом - это просто ширма
ХтоЯкщоНеЯ• 28 июня 2025
а меня другое интересует - как вам стали доступны вот эти выводы, что не командный игрок, собственные достижения и тд
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКофр для ноги
Трохи не так, автор виконує всі поставлені задачі і отримує потрібний досвід, а не відсижує, в зрості зацікавлена, але тут його нема зараз, з певних причин.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Автор з робочого компа нікуди не заходить, служба безпеки специфічна, навіть вайфаю не підключаюсь з особистого телефону, це вже маст років 10 точно.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Керівник прийшов і дав почитати висновок, якій ейчар йому відправила на електронну пошту
Бабайко• 28 июня 2025
Неужели кто-то верит в вот это вот все? Команда... Естественно, что каждый сотрудник заинтересован в процветании компании. Но вера в корпоративный дух - это вроде дедмороза. Все о нем говорят, но верят самые мелкие дети - и то не все.
...зосереджена тільки на власних досягненнях... А на чьих?
Корсет_на_шурупах• 28 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Це не зараз, а років 10
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляБабайко
Прямо в точку, процвітання компанії цікаво, чим кращий стан компанії, тим стабільніший мій особистий, чим більший мій особистий вклад в процвітання, тим повніша кишеня. Все просто
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це не зараз, а років 10
А що це дає? Особливо на операційних посадах, які дії після таких бесід, якщо людина вже працює короткий термін і виконує добре свою роботу?
Теща дочки• 28 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Господи у яку Європу Україна йде? В яку? І коли?
Бабайко• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Мне кажется, ейчар сделала такой вывод, т.к. вы не притворялись, а сдержанно, ровно и сухо отвечали на вопросы. Без миими - ооо, наша команда. Мимими - о, сплю и вижу наши достижения.
Это игра. Но если вы в нее не играете - типа не из нашей песочницы, не из нашего отряда. Никаких других моментов нет.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляБабайко
В мене начальник 76 року виробництва, у нього критерії, людина приносить результат, значить ок, тому я випробувальний раніше пройшла. Вона молода дівчина, що проходить якесь навчання, зараз проводить ці бесіди, з людьми і пише висновки.