Едимнаморе• 28 июня в 14:34

Не можу здати іспит на права. Є якась гра щоб водити автомобіль?

В мене проблема з переключенням передач. Забуваю що як зупинилась на першу переходити ) на практичних заняттях все було добре а це перерва і мабуть через це так ( і нерви, я випиваю велику дозу валеріанки, нога вроді вже не тпуситься але нервую щоб не зробити помилку і роблю все таки. Не пишіть щоб настроїтись , я кожен раз думаю ну чого нервувати і опа, знову нервую ((
Анонимарик• 28 июня в 14:37
NFS - но думаю, вам это не поможет!!!!)
Летчица• 28 июня в 14:37
Яка ще гра? Більше практикуйтесь з інструктором на авто
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:38
Ответ дляЛетчица
В нас заняття дорогі. В мене коштів поки немає на додаткові
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:38
Ответ дляАнонимарик
NFS - но думаю, вам это не поможет!!!!)
Чому?
Весёлая морковка• 28 июня в 14:39
3 раза на маршруте забыли перейти на первую? Сдадите на следующий раз
Я делала ошибки,но каждый раз разные...
Анонимарик• 28 июня в 14:39
Ответ дляЕдимнаморе
Чому?
тому що , таким як ви-заборонено садится за руль!))
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:40
Ответ дляВесёлая морковка
Я делала ошибки,но каждый раз разные...
Та ні, п рший не в ту смугу поїхала ( другий на гірці заглохла, третій з розворотом затупила
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:41
Ответ дляАнонимарик
Яким? Прибули злі люди ))
Приму в дар• 28 июня в 14:42
Ответ дляЕдимнаморе
думаєте кошти з´являться на ремонт чужого авто?
Якщо ви забудете загальмувати?
Анонимарик• 28 июня в 14:43
Ответ дляЕдимнаморе
Яким? Прибули злі люди ))
чого це злі???..я желаю вам и окружающим вас водителям, исключительно добра!!..но такие как ві уперто лезут за руль, создавая коллапси и нерві на дорогах!!!!!
А у нас макарошки• 28 июня в 14:43
Сдайте на автомат
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:43
Ответ дляПриму в дар
Якщо ви забудете загальмувати?
З приводу цего в мене реакція хороша
І чого я маю обов´язково ремонтувати чуже авто?!
Пустощі-веселощі• 28 июня в 14:44
Сдайте экзамен на автомате
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:46
Ответ дляАнонимарик
Які такі як я? Я тільки вивчилась, в всіх на початку щось не виходе, в всіх!!! Ви просто себе забули, ви теж вперто сідали за руль і хтось так само думав про вас ))) але ж ви керуєте авто чи ні? ) по вашому людина виявилась і перший виїзд має поїхати ідеально без переживань?! )
Приму в дар• 28 июня в 14:47
Ответ дляЕдимнаморе
З приводу цего в мене реакція хороша
тому що ви не можете розібратись в передачах і не хочете навчатись, бо у вас немає грошей. Тобто будете навчатись в реальному житті без страховки інструктора. Ну може пронесе, головне багато валер´янки не пийте, бо лишитесь і своєї переваги ’реакція хороша’)
А у нас макарошки• 28 июня в 14:48
Ответ дляАнонимарик
Все мы когда-то начинали. Я села за руль когда женщина за рулем была редчайшим явлением.
И села на машину из салона на механике. Ничего, пару раз Киев по кругу объехала, так как то не смогла вовремя перестроиться, то забыла поворот, то не смогла припарковаться, то еще что-то…. Ничего, езжу прекрасно, припарковаться могу в любой дырке. В США школьники ездят, а наши женщины типа дурнее?
ПоЗиТиВнАя• 28 июня в 14:49
Ответ дляЕдимнаморе
А ездить как собираетесь? Оплата ущерба дороже занятий.
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:50
Ответ дляПриму в дар
Я розумію в передачах, на заняттях я добре їздила, просто зараз перерва поки талон ловлю і отак, мені потрібно раз чи два і все буде добре )
Летчица• 28 июня в 14:50
Ответ дляЕдимнаморе
А будуть гроші на авто? На пальне? На ТО? На страховку? На компенсацію потерпілим в ДТП?
ПоЗиТиВнАя• 28 июня в 14:51
Ответ дляЕдимнаморе
Да, это и значит, что человек умеет водить.
Ms. Доброта• 28 июня в 14:52
Автор, научитесь. Главное практика
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ніхто перший виїзд свій не сідає без нервів і страху і все щоб ідеально!!!

Ідіть лісом ’ідеальний водій’ )))
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:53
Ответ дляMs. Доброта
Автор, научитесь. Главное практика
Так. Дякую 🌺
Своего не предлагать• 28 июня в 14:54
На какой Вы машине будете ездить? Автомат или механика?
Между передачами необходимы доп занятия, навыки без практики быстро теряются.
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:55
Ответ дляЛетчица
Собі збирайте на компенсації і т.д!
Забули як самі вчили?!
Може е не відповідати
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:56
Ответ дляСвоего не предлагать
На механіці буду їздити
Своего не предлагать• 28 июня в 14:56
Ответ дляЕдимнаморе
На механіці буду їздити
Сколько было часов? И попыток?
автор Едимнаморе • 28 июня в 14:58
Ответ дляСвоего не предлагать
Сколько было часов? И попыток?
40 академічних годин, одне додаткове брала.
3 спроби
Like-995b• 28 июня в 14:58
Под валерьянкой сдаете) ? Ну вы конечно молодец
Летчица• 28 июня в 14:59
Ответ дляЕдимнаморе
Собі збирайте на компенсації і т.д!
Забули як самі вчили?!
Може е не відповідати
Я дуже довго практикувалась і екзамен здала з третього разу. І Вам пропоную більше практикуватись на реальному авто, а не питати гру, щоб вивчити передачі. Знайдіть на це гроші, це Ваша безпека і впевненість на дорозі.

Або здавайте на автоматі, як тут радять вище.