Забобонний фрукт• 29 июня 2025
Может ли пред климакс начатся в 40 лет?
Цикл регулярный , но скуднее. Скачки давления, 1 -2 раза в месяц ночью тревога , колотун в сердце , приливы жара в лицо, тревога , может быть спазм в животе.
Этожзвяздаяегообожаю• 29 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
В мене таке почалося в 39 років. Зараз мені 46. Вже і місячні раз на 3 місяці. Колотити стало трохи менше.
А тоді в 39 це було видно за узд? Були вже зміни?
Этожзвяздаяегообожаю• 29 июня 2025
Початися може. Тим більше від стресів. Але треба результати аналізів та узд для підтвердження.
Плету корзинки• 29 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Що покаже УЗД?
Така бойова Я• 29 июня 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Противоречие на лицо . Если моя подруга не беременела в молодом возрасте и забеременела именно в 40
В чем противоречие?
В том, что есть те, кто беременеют и после сорока? И что? Большинство все равно уже после сорока не беременеет, а исключения есть всегда и во всем
Этожзвяздаяегообожаю• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Що покаже УЗД?
Стан яєчників, об‘єми та скільки фолікулів, товщину ендометрію та інше. Якщо за узд є признаки виснаження, то точно є періменопауза.
Плету корзинки• 29 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
От в мене все це в нормі, а перед менопауза.
Этожзвяздаяегообожаю• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Як тоді це визначили? Тільки за ФСГ?
Харчовий тріль• 29 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Як тоді це визначили? Тільки за ФСГ?
А что ФСГ это не показатель ?
...аяприкольная• 29 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ні. Казали, що все добре. Мене тоді сімейна лікар направила до різних спеціалістів і ніяких відхилень ніхто не знайшов. Сімейна лікар сказала, що це може бути невроз, а я дійсно маю схильність до тривожності. Заспокійливі і йога трохи допомагали. Все було хвилями. То проходило, то поверталося, поки не почали пропадати місяці. Тоді вже по аналізам було видно, що початок клімаксу.
...аяприкольная• 29 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
На лібідо якось позначилося?
Так. В мене і так все життя лібідо не дуже високе, а з приходом цих симптомів взагалі стало по нулям.
Этожзвяздаяегообожаю• 29 июня 2025
Ответ дляХарчовий тріль
А что ФСГ это не показатель ?
Тільки в комплексній картині.
Кидаю курити• 29 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Ех, сумно це
Швидкоруч• 29 июня 2025
У мене пременопауза почалася в 38 років. В 46 років останні місячні були. Вже постменопауза.