Лапка• Изменено 29 июня в 13:44

Є знайомий хірург, який підбирає собі дівчину

Самому 36 років, у відносинах серйозних майже не був. Підписаний і спілкується з молодими лікарками до 25 років, бо інші не комільфо і по професії і по віку
Але є нюанс, що знайшовши собі молоду асистентку, 23 років, перед весіллям кинула його, проміняла на іншого.
Але він не довго сумував, далі собі саме молоду особу шукає
І скажіть, що жінку у таких відносинах розглядають не як товар?
Закуйовджена життям• 29 июня в 13:45
Он ие резать будет?
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:45
Мне он уже нравится, правда мне 45...и я знаю, что околдую его с первого раза
Кидстаффовна• 29 июня в 13:46
Ответ дляЗакуйовджена життям
Он ие резать будет?
не, там принцип тела для других утех
Закуйовджена життям• 29 июня в 13:46
Ответ дляЗоряний Шлях
Печенью или почками?
НаБалКоніХодять• 29 июня в 13:46
Ответ дляЗакуйовджена життям
Он ие резать будет?
Вырезать снежинки
Шикаю і викаю• 29 июня в 13:47
Ну хай шукає, чого ви лізете у його колесо фортуни?
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:48
Ответ дляЗакуйовджена життям
Печенью или почками?
Ляшками
автор Лапка • 29 июня в 13:48
Ответ дляЗоряний Шлях
Ну так, очаруєте

Тому він усі свої роки підбивається до одного і того самого віку, хоча крутиться в різних колах, де багато жінок
Я б загалом не зачаровувалась, бо там все «сухому по рассчету», а через 20 років буде нова 23 річна
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:49
Ответ дляЛапка
Ну так, очаруєте

Вы такая наивная...
НаБалКоніХодять• 29 июня в 13:50
Умиляет еще тщательная отчетность чувака во всех своих деталях личной жизни автору темы. И большое поручение обсудить его жизнь с рандомными людьми форума
Закуйовджена життям• 29 июня в 13:50
Ответ дляЗоряний Шлях
Вы такая наивная...
В 45 даже гинеколога уже не очаровать, что уж про херурга говорить.
Баррикадница• 29 июня в 13:51
Ну, скорее всего он недалёкий и неуверенный в себе, не смотря на профессию. Нравится ему, что он ещё молодых девочек может заинтересовать, что можно блестать не имея особого ума, очаровывать своей глупостью.
Закуйовджена життям• 29 июня в 13:51
Ответ дляБаррикадница
Надо проктолога пробовать очаровать
sur_sur• 29 июня в 13:51
Можна навіть здогадатися, чому вона його перед самим весіллям покинула. І чому він майже не був у серйозних відносинах. Схоже, що більш досвідчені жінки на таке ’щастя ’ взагалі не ведуться.
автор Лапка • 29 июня в 13:51
Ответ дляЗоряний Шлях
Вы такая наивная...
Ні, це ви наївна) Все це знайомо, коли чоловік такий скурпульозний то до вибору професії то віку, ніяких там сильних почуттів і не може бути
Як в середні століття, підбирає по статусу
НаБалКоніХодять• 29 июня в 13:52
Ответ дляЗоряний Шлях
Вы такая наивная...
Если не сказать иначе
ХикориДикори• 29 июня в 13:53
Ви хто в цій історії ?
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:53
Ответ дляЛапка
Ну вы ж не хотите замуж за охранника ,
Мастер Пис• 29 июня в 13:53
Ответ дляЛапка
Почему вас это беспокоит?
НаБалКоніХодять• 29 июня в 13:54
Ответ дляЗакуйовджена життям
Надо проктолога пробовать очаровать
Кося ’лиловым глазом’ ©
автор Лапка • 29 июня в 13:54
Ответ дляЗоряний Шлях
Ну вы ж не хотите замуж за охранника ,
Ні, звичайно
Я вийшла заміж за студента, одногрупника і чудово будуємо сімʼю. Не було загонів з приводу грошей, чи чогось, моя людинка, я подобаюсь, беремо)
Мрії у вирії• 29 июня в 13:54
Леонардо ді Капріо, версія лікар
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:55
Ответ дляЛапка
Ні, звичайно
Так правильно, у вас мозгов не было очаровать кого о лучше
ИграйМойГормон• 29 июня в 13:55
Закоханість то з 18 до 23, а далі вже товар
автор Лапка • 29 июня в 13:56
Ответ дляЗоряний Шлях
Ви помиляєтесь
Мене не цікавило нікого зачаровувати
Мене цікавило моє відчуття поряд з людиною, щоб я була коханою і сама у захваті була
Підбивались старші, умовно в мої 18 -20, 30 річні, але для мене то діди вже не влаштовані по життю, що клеються на молодість та наївність
Зоряний Шлях• 29 июня в 13:56
Давайте его номер телефона позвоню спрошу,
автор Лапка • 29 июня в 13:59
Нормальному хлопцю і чоловіку буде пофіг скільки вам років, яка у вас професія, чи є діти чи ні, скільки приданого і грошей
Все це від браку почуттів і відповідальності
Любви вам!• 29 июня в 14:00
*за фахом і за віком
ХикориДикори• 29 июня в 14:00
Ответ дляЛапка
Казок про попелюшку передивилися ?
Губной рояль• 29 июня в 14:01
Ответ дляЛапка
Ну так, очаруєте

Ну и у меня есть такой знакомый. Бросила его девушка, когда ему 30 было, ей 20. Погоревал 2 года, начал искать подругу. Хотел только молодую, 20-25. Познакомили с 30-ти летней, с ребенком- не захотел. Итог- ему уже 55 лет, ни разу не был женат, детей нет, живет с мамой.