Мальовнича даль• 30 июня 2025
Как вам белье women secret?
Стрекоза любви• 30 июня 2025
Мені норм, на рівні Ойшо і тд. Але я саме про базові бавовняні комплекти.
Швендяю містами• 30 июня 2025
Белье не брала, а пижамы говно. Разлезлись штаны тупо вдоль шва, понесла в ателье, а швея говорит: тут не за что зацепиться, совсем маленький припуск. Написала им, прислали мне скидку на 500 грн, на хер она мне надо, ничего больше не куплю
Некомильфо• 30 июня 2025
В мене є декілька піжам- якість нормальна. Одна з них з матеріалу, як рушник махровий-не знаю, як правильно називається, то вона як нова за декілька років носіння
Також беру мультипаки бавовняних трусів постійно. Якість влаштовує. Але беру, коли є знижка максимальна, тобто до 1000 за 7 штук.
дякую аж підскакую• 30 июня 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Мне ойшо больше нравится по качеству)
Но так в принципе норм, особенно за такую цену
Телефон Рубика• 30 июня 2025
Белье не помню, давно не брала, а пижамы мне нравятся - для этого ценового сегмента вполне хорошие (я беру только хлопок)
Маю рацію• 01 июля 2025
Подобаються хлопкові піжами, оновлюю раз на рік. Мені бюсти зручні дуже, теж подобаються. Труси як труси нічого особливого.
Потішаюся• 01 июля 2025
Труси бавовняні комплектом подобаються, дуже зручні і служать довго. Бюсти не дуже мені підходять. Піжаму брала одну бавовняну, хороша, тільки вони більшомірять.