Мальовнича даль• 30 июня в 22:01

Как вам белье women secret?

Стрекоза любви• 30 июня в 22:03
Мені норм, на рівні Ойшо і тд. Але я саме про базові бавовняні комплекти.
Швендяю містами• 30 июня в 22:04
Белье не брала, а пижамы говно. Разлезлись штаны тупо вдоль шва, понесла в ателье, а швея говорит: тут не за что зацепиться, совсем маленький припуск. Написала им, прислали мне скидку на 500 грн, на хер она мне надо, ничего больше не куплю
КучМала• 30 июня в 22:12
брала купальник, норм
ПлюшкамиБалуюсь• 30 июня в 22:15
Гэ
Домовенок Кузя• 30 июня в 22:21
Оно визуально не очень.
Царевна в уггах• 30 июня в 22:22
Норм. Но виктория сикрет получше будет
Некомильфо• 30 июня в 22:33
В мене є декілька піжам- якість нормальна. Одна з них з матеріалу, як рушник махровий-не знаю, як правильно називається, то вона як нова за декілька років носіння
Також беру мультипаки бавовняних трусів постійно. Якість влаштовує. Але беру, коли є знижка максимальна, тобто до 1000 за 7 штук.
дякую аж підскакую• 30 июня в 22:51
Ответ дляСтрекоза любви
Мне ойшо больше нравится по качеству)
Но так в принципе норм, особенно за такую цену
Телефон Рубика• 30 июня в 23:00
Белье не помню, давно не брала, а пижамы мне нравятся - для этого ценового сегмента вполне хорошие (я беру только хлопок)
Кицюююня• 30 июня в 23:03
Купальники норм
Маю рацію• 01 июля в 00:23
Подобаються хлопкові піжами, оновлюю раз на рік. Мені бюсти зручні дуже, теж подобаються. Труси як труси нічого особливого.
Потішаюся• 01 июля в 09:15
Труси бавовняні комплектом подобаються, дуже зручні і служать довго. Бюсти не дуже мені підходять. Піжаму брала одну бавовняну, хороша, тільки вони більшомірять.